Marta jak tylko bedziesz miala kiedys czas i bedziesz chciala sie wybrac do schronu to daj znac, wyprowadzimy Kore no i zawsze razem to razniej jakos w schronisku,
nowa suka jest, mix dalamatynka mam nadzieje ze sie tylko zgubila i ktos ja odbierze bo ma obrozke