Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. jak dla mnie Pani dobrym domkiem bedzie :lol: goga jak sie skontaktuje jeszcze pewnie telefonicznie to cos powie
  2. niedobrze, dziwne to bo jest mały i uroczy, a nie takie psy znajduja szybko domki
  3. nawet nikt nie zaglada :shake: fani spanielkow gdzie jestescie? potrzebna pomoc w szukaniu dobrego domu
  4. a jak jakies postepy w zachowaniu Gringo? ten domek o ktorym mowilas czeka? moze by jakas wiaksza teraz kampanie naglasniajaca stworzyc? bo marnuje sie ten psiak w hotelu, no i koszty, a sterylki czekaja
  5. ja za ciachnieciem jestem jak najbardziej za, ale to albo jak znajdzie sie DT albo jak juz bedzie domek nowy to po kastracji zaraz by sie go otumionego jeszcze dało :)
  6. ja nie sadze ze ma wlascicieli i wcale bym ich nie szukala, bo po pierwsze nie widac u nas ogloszen czyli nie zalezy im na szukaniu no i suka ma liczne otarcia i slady po ranach na szyjce lapach, wiec raczej to dobry dom nie byl, nie chce aby suka dalej cierpiala, trzeba tekst wymyslec i domku poszukac
  7. a ja tam nie wiem, jak cos przypasujecie to ok, jak nie to tez ok bo ladna jest i tego fakty nie zmianimy :evil_lol: wiec domek pewnie znajdzie stroz mowil ze ma 2 lata - bo ksiazeczka jest ponoc w biurze, w sumie mozna by ja zabrac i zobaczyc jakie szczepienia miala robione
  8. Dzieki za wstawienie zdjec!! to taka kochana sunia, do domku bez innych zwierzat, bo ludzi to kocha i wyglada na taka co bedzie super strozem domu, jesli ktos ma ogrodek, ciepla i duza bude to Kora bedzie w raju. Jej tak niewiele potrzeba. A pyska ma slodkiego, jak jeszcze sie ja wyczesze to bedzie piekna!
  9. Isiu :-( domku Ci potrzeba
  10. fotki by Hania [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/69/506f04de10eddc02.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/73/3fad70c26812c13b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/69/fe87be8f4b4cfd97.jpg[/IMG][/URL] takie zdjecia sa, reszta srednio wyszla, Bianka jest super łagodnym psem, nadaje sie do dzieci, do innych zwierzat, tylko domku szukac, jest emergiczna i wesoła, potrzeba jej ogloszen
  11. zabierz mnie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/73/9ef748161f6b234f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/73/08d3125ac83eb9af.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/69/9cb868c1e0ad4b33.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/69/18c72139e6155e8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/69/5d4681881535b273.jpg[/IMG][/URL]
  12. [url]http://www.pomocgoldenom**********/mix-goldena,32/kaszmirek-w-schronisku-k-poznania,2261.html#38907[/url] wątek Kaszmira załozony an szansie przez Hanie autorke zdjec pieknisia :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/73/6c052f12a652b453.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/73/b987380f0ca8d4cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/73/f8196087aa4f338f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/73/9dd284ec1a0925e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/69/fce31b773de0c3f1.jpg[/IMG][/URL] czas zacząć robic ogłoszenia. Chłopak jest szczekliwy więc mysle że blok raczej odpada, domek z ogródkiem to byloby dla niego wyjście, bez innych zwierząt i dzieci. Raz się przymila, a raz szczeka zdenerwowany, taki podekscytowany chłopka. Na smyczy ciągnie, trzeba bo nauczyc ale to pewnie tez dlatego ze całe dnie w boksie siedzi i nie wychodzi.
  13. ja jeszcze bede szperac :diabloti: zawsze cos zejdzie a w domu sie porzadek robi, wlasnie poszla moja 3 letnia kolekcja kserowek z biologii :p komus sie przyda a kora ma pieniazki
  14. dobrze ze Isia w poznaniu jest bo np tak z puszczykowa z nia jezdzic codziennie to awykonalne bo było, lecz mimo to bardzo to duzo czasu i nerwow zrzera, dziekowac Oli trzeba bardzo dzielna dziewczyna :p ale Isiu co dalej? Gdzie domek?
  15. sunia byla dzis na spacerze beda zdjecia :p ale ma ona liczne otarcia na lapkach i na szyjce dziwnie to wyglada nie wiem czy to sprawka poprzednich wlascicieli czy jakas choroba, psinka jest super lagodna do ludzi wiec bedzie sie nadawac do domku z dziecmi i nie jest agresywna do innch zwierzat wiec tez takiedo domku mozna szukac
  16. Chciałam powiedzieć ze Kora - moze tak przyjmiemy oficjalna wersje?> była na spacerze :multi: bardzo grzeczna suka nie skakala nie wyrywala sie nie ciagnela a to bydle przeciez jest :p dala sobie bez problemu zalozyc kaganiec - zalozylismy zeby nie bylo problemu gdyby nie chciala wrocic do klatki ale grzecznie wchodzila, nie jest agresywna do ludzi tylko szuka domku bez innych zwierzat, beda super zdjecia pozniej kaski cos z bazarkow ale grosze straszne i narazie nci wiecej an koncie dla niej nie mam :-( koszt hoteliku na tydzien 140zł sterylka nie wiem ile
  17. to musza byc niezle oszolomy a wlasciwie to rabnieci ludzie bo jak to nazwac inaczej, a mundkek takich nie potrzebuje ale dzis bedzie glaskanko i smakolyki :eviltong:
  18. Kika miala rozwolnienie czesto koloru marchewkowego, ale nie wymiotowala tyolko rozwolnienie, miala wlosoglowke, mozna kupe zbadac u weta i bedzie wiadomo
  19. ani chetnych ani wlasicieli nie widac, :shake:
  20. jeszcze taki bazarek na Kore http://www.dogomania.pl/forum/f99/naukowo-matura-z-biologi-test-gimnazjalny-z-matmy-powtorka-do-132555/#post11877759
  21. nie , ona jest w przytulisku niedaleko poznania jakies 20 km, jesli ktos ma miejsce to jest jeszcze pare stron wczesniej bannerek dla Kory - ja wstawie go gdy tylko zrobi mi sie miejsce. Super ze sa deklaracje wpłaty bo baraki słabo ida a z jednego czekam jeszcze na przelew ktory powinien juz dawno dojsc i cos go nie ma. Jak juz bedzie to 140 złotych to sprawdzamy czy jest miejsce w hoteliku umawiamy sterylke i zalatwiam transport bo ja bez transportowa jestem a hotelik po drugiej stronie poznania tez ze 20km czyli odleglosc juz jakas sie robi. Nawet drobne malutkie wplaty sie przydadza bo ktowa 140 złotych nie jest bardzo duza wiec powinno sie uzbierac. Jakbym juz chciala zeby Kora byla w hoteliku, zebysmy ja poznali. Niestety po tym okresie tygodnia musi wrocic do schronu bo nie jestem wstanie jej tam utrzymac, ale wtedy juz mysle bedzie mozna zrobic duzo ogloszen z pelna informacja o niej i szybko znalezc jej domek :p
  22. Ja rowniez teraz czekam na wiesci, Isia moze miec problemy z watroba, mam nadzieje ze to nic powaznego no i pamietajcie o tym awaryjnym tymczasie, szukajcie prosze wszedzie gdzie dacie rade
×
×
  • Create New...