Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. a to pannica za spanko sie zabrala oj oj :cool1: w drodze na pociag tez starala sie lapac rozne rzeczy do pyska, a jest przekochana :loveu:
  2. to ja bardzo szczesliwa moge juz zmianiac tytuł?? :multi::multi::multi:
  3. ja tylko jeszcze czekam na potwierdzenie od Pati kiedy bedzie po psiaka, szkoda ze nie mozemy skorzystac z Twojej oferty ale jak pisala Goga mamy duzo psiakow i moze kiedys cos :evil_lol: bardzo dziekuje za oferowana pomoc i zainteresowanie Goga masz w razie czego tel do Pati? jesli tak to napisz jej tylko sms aby odczytala pw :p dziekuje
  4. ja rowniez sie nie znam na tym, ale szalenie jestem tym zaskoczona, no i dzis umowilismy u weta Kore na sterylke - sobota tylko transport trzeba zalatwic a zaraz od weta jak dojdzie do siebie jedzie do hoteliku :multi:
  5. nie mam jak jutro dostraczyc Franka na dworzec niestety, hmm no i juz z Pati sie umowilam w sumie na transport i dzwoniłam do domku Franka ze pzyjedzie z Pati samochodem, Pati pojedzie za zwrot kosztów paliwa, mam odkrecac to Goga czy nie? ale nie mam nawet jak zabrac Franka jutro na dworzec do poznania. Dobra spada bo ide z nim teraz do weta :lol:
  6. z tego co patrzylam rano i dobrze pamiatam to wpynelo kolejne 30zł na Kore:multi::multi::multi:
  7. Odpowiedz od dziewczyny z Poznania nie dostałam, dodzwonic sie tez nie moglam wiec zadzwonilad do Pana ktory rowniez proponowal dac domek Frankowi. Bedzie mial mała 14 letnia suczke wielkosci ratlerka do dyspozycji i tak jak u mnie 2 koty wiec Franek bedzie jak u siebie (czyli u mnie) jedno ale, Franka od DS dzieli trasport, potrzebna pomoc w transporcie Pzonań-Wrocław, pomocy!
  8. jest miejsce w hoteliku teraz dla Kory :multi::multi: jesli uda nam sie w nastepnym tygodniu zgrac transport i sterylke to Kora bedzie juz bezpieczna!
  9. 12.35 jest pociąg, nastepny o 14 więc przyjade tym wczesniejszym. Jedzie 20 minut jeśli się nie spóźni :mad:
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/73/b2f632badb57125b.jpg[/IMG][/URL] przypomina sie mundek
  11. dzis byłam na sekunde w schronie zarezerwowac Bianke, która znalazla tymczas wiec i Kora byłą wymiziana, tak mi kark nadstawiala ze hoho i pyska w kraty wkładała tak mocno jak tylko mogla by byc blizej mnie, przekochana sunia, serce mi sie kraje za kazdym razem gdy ja tam zostawiam :placz:
  12. trzymamy kciuki :multi::multi::multi::multi:
  13. z Bianką będe jechac pociagiem w piatek na ta sterylke bo inaczej nie ma jak, bylam ja dzis w schronie zarezerwowac, zostala wymiziana
  14. mam taka nadzieje :p a przy okazji wet zobaczy jej oczka bo czesto bardzo mocno ropa jej leci z nich i oczy łzawia, mysle jednak ze to kwestia innego miejsca i kropel i bedzie si, bo mialam raz okazje byc w schronie jak obok maszyna pracowala i zadymila tak wszytsko okropnie ze po pol godziny mnie przez nastepny dzienw lucach gryzlo wiec od dymu to moze byc
  15. oczywiscie jesli bedzie nadwyzka pieniedzy to zostanie dłuzej te pare dni ale pozniej niestety musi wrocic do schronu, (ale mysle ze jak jzu ja dobrze poznamy to znalezienie domku bedzie kwestia czasu) bo mamy w hoteliku 2 inne psiaki ktorych nie mozemy fizycznie zabrac dos chronu a kasy brak totalnie, trzeba tez zbierac na inne sterylki, leczenia itp tak bym sie cieszyla jakby w czasie pobytu w hoteliku juz znalazla swoj dom
  16. tez ciesze sie ze z Isia juz lepiej, no i ze taka grzeczna i nie niszczy i radosna :lol: domku tylko potrzeba, trzymam kciuki za domek w Krakowie
  17. trzeba by tez pomyslec nad ogloszeniami juz, zeby ewentualna chetna osoba mogla suczke z hoteliku juz zabrac zeby do schronu nie musiala wracac po jakims czasie, pomysle nad tekstem chyba ze ktos chetny bo mnie to moze troche potrwac, bede wdzieczna bardzo za pomoc w oglaszaniu, uda Ci sie Kora zobaczysz :multi:
  18. hmmm pisalam wczoraj do dzieczyny aby podała mi godzine i termin (sroda lub piatek) na spotkanie - nie wiem nie odzywa sie ani na tel ani na maila, mam nadzieje ze nie zrezygnowala mam jeszcze jednego chetnego pana na Franka, proponowalam wtedy poszukanie niego innego psa, odmowil twierdzac ze akurat Franek tak mu w oko wpadl a w sumie to nie szuka innego psa bo ma juz 3 zwierzaki, ale gdyby Frankowi sie z domkiem nie udało to mam dzwonic, bo on taki wyjatkowy :evil_lol: postaram sie skontaktowac z dzieczyna jesli nie bede mogla to dzwonie do Pana
  19. chyba tak bo sie zdziwilam ze mam taka wplate :-o bo nikt mi nie deklarowal nie sadzilam ze NK moze tyle zdzialac, dziekuje Ci Paulina :loveu:
  20. Goga można szykować sterylke dla Kory i hotelik. Wpłyneło mi na konto 200zł od Pani Joanny z Poznania, której serdecznie dziękuję. Bedzie jeszcze z bazarków troszke. Czy mozesz się dowiedzieć czy Karina ma teraz wolne miejsce?
×
×
  • Create New...