Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Isieńka na pierwszą, moze ktos wypatrzy :oops:
  2. wiem wiem, dlatego napisalam jak bedzie czas ;p mroweczka ma tymczas? super!
  3. Goga super! Tranposrt sie jakis znajdzie predzej czy pozniej, a pamietaj ze u nas w przytulisku jest taka suczka jak norka, bardzo podobna wiec zawsze mozna ta gdzies dac, tylko kontrole u weta zrobic zobaczyc jak sie zachwouej i do domku, bo ona taka mala, neistety zdjecia jak zrobie to w nastepnym tygodniu, no i mala ma taka nadwage jak norka :evil_lol:
  4. zaczyna sie zainteresowanie chlopaczkiem :cool3::cool3: owocnej wymiany informacji zycze i powodzenia :loveu:
  5. Isiu na pierwszą do DT....
  6. a moze dla niej ta rodzinka z Poznania co Goga? Ta z dzieczynka niepełnosprawna.
  7. ale apetycznie wyglada ten paczek :loveu: Morusku do domku juz czas :)
  8. to tez sie zawsze przyda, jak juz kiedys bedziesz miec czas to wpadnij do przytuliska, zobaczyc jakie psiaki teraz tam sa, zawsze latwiej cos o nich powiedziec jak wiecej osob je widzialo, zamiast buk raz wycieczka do nas :p jak bedzie czas...
  9. piekne zdjecia, mrowka tak dostojnie sie na nich pokazuje domek....?
  10. Do gory mała, ten tymczasik to bardzo pilna sprawa ona tak bardzo go potrzebuje AdaK paczka juz doszła?
  11. ankiete dostałam i adopcja jesli Franek zgodzi sie z suka dojdzie do skutku:lol: a on bardzo lubi inne przyjazne suki, to 2 letnia labka przygotowywana do dogoterapi i nie jest suka dominujaca, wiec mysle ze bedzie ok, zobaczymy w nastepnym tygodniu ale ja jestem nastawiona bardzo optymistycznie:p
  12. Brawo Isieńka!!!!! tymczasiku gdzie jestes? Tymczas najlepiej od zaraz, kombinowanie transportu tez troszke czasu pochlania ale jesli nic inego by nie bylo? Poczekamy na wiesci od Gogi co odpisala jej ta osoba. Trzymam kciuki bardzo mocno, juz mnie lapki bola
  13. Kaszmir ma dosyc mocne rozwolnienie :shake:
  14. niestety ta moja opcja o ktorej pisalam nie dala rady, jeden domownik sie nie zgodzil kategorycznie :oops: mam nadzieje Goga ze Tobie sie uda
  15. rozumiem ale moze sa na jeszcze psiarze z cierpliwoscia i doswiadczeniem bez neta albo co na dogo nie zagladaja, wiec jakby tak napisac ze pies ma takie podejscie do czlowieka i potrzeba kogos kto pozwoli mu pznać swiat i zaopiekuje sie nim pokaze ze czlowiek to nie tylko zło itp. dopisac ze osoby z doswiadczeniem itp. bo na dogo to raczej mu ciezko bedzie znalezc cokolwiek a plus jest taki ze on mimo ze sie boi to na pewno nie ugryzie bo ja mu w budzie nurkowalam jak on byl w srodku bo miski sobie tak wklada :eviltong:
  16. no nareszcie cos napisala :p teraz gdy Gringo ma oplacony hotel na najblizszy czas spokojnie moze rozpoczac swoja nauke
  17. czekam z niecierpliwoscia na wiesci ...
  18. ja bannerka nie robilam, nie potrafie :oops: mozna by napis zmienic ale tez nie wiem jak...
  19. dostałam przed chwilą bardzo poważna oferte domku dla Franka, czekam na wypełniona ankiete przedadopcyjna i kolejne informacje, Goga Franek mialby mieszkac z suczką czy mozna by go ciachnac zeby suczki nie molestował? Sally dziekuje bardzo za bannerek dla chlopaczka :p jak wskakuje mi jednak pod moje nie mieszcza sie w jednym rzadku wiec jak tylko miejsce sie zwolni to wstawiam. Mam nadzieje jednak ze nie bedzie takiej potrzeby :lol::lol::lol:
  20. czy nikt nie widzi wołania o pomoc małej Isi? Nikt nie moze pomoc? DT dla takiej malizny jest potrzebne, ona nie sprawi kłopotu...
  21. obrozka to problem nie bedzie, gorzej z DT :-(
  22. Gringo narazie jest w trakcie przygotowan do bycia psem domowym, kanapowym i trzymamy kciuki za powodzenie w tym szkoleniu a moze wtedy bedzie domek :evil_lol:
  23. ah a ja myslalam ze to rodzentwo :roll: jak bede w schronie przekaze ze umowy bede jakos w najblizszym czasie zeby mnie juz nie nekali, Negra na pierwsza!
×
×
  • Create New...