-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isieńka na pierwszą, moze ktos wypatrzy :oops: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiem wiem, dlatego napisalam jak bedzie czas ;p mroweczka ma tymczas? super! -
Goga super! Tranposrt sie jakis znajdzie predzej czy pozniej, a pamietaj ze u nas w przytulisku jest taka suczka jak norka, bardzo podobna wiec zawsze mozna ta gdzies dac, tylko kontrole u weta zrobic zobaczyc jak sie zachwouej i do domku, bo ona taka mala, neistety zdjecia jak zrobie to w nastepnym tygodniu, no i mala ma taka nadwage jak norka :evil_lol:
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Isiu na pierwszą do DT.... -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to tez sie zawsze przyda, jak juz kiedys bedziesz miec czas to wpadnij do przytuliska, zobaczyc jakie psiaki teraz tam sa, zawsze latwiej cos o nich powiedziec jak wiecej osob je widzialo, zamiast buk raz wycieczka do nas :p jak bedzie czas... -
Mrówka - to jeszcze dzieciak a już nie wiem co to dom. ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piekne zdjecia, mrowka tak dostojnie sie na nich pokazuje domek....? -
Misza, już niemłody i taki zwykły - pojechał do swego domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Miszka na pierwsza! -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Do gory mała, ten tymczasik to bardzo pilna sprawa ona tak bardzo go potrzebuje AdaK paczka juz doszła? -
ankiete dostałam i adopcja jesli Franek zgodzi sie z suka dojdzie do skutku:lol: a on bardzo lubi inne przyjazne suki, to 2 letnia labka przygotowywana do dogoterapi i nie jest suka dominujaca, wiec mysle ze bedzie ok, zobaczymy w nastepnym tygodniu ale ja jestem nastawiona bardzo optymistycznie:p
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Brawo Isieńka!!!!! tymczasiku gdzie jestes? Tymczas najlepiej od zaraz, kombinowanie transportu tez troszke czasu pochlania ale jesli nic inego by nie bylo? Poczekamy na wiesci od Gogi co odpisala jej ta osoba. Trzymam kciuki bardzo mocno, juz mnie lapki bola -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo do gory! dziekujemy -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kaszmir ma dosyc mocne rozwolnienie :shake: -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
niestety ta moja opcja o ktorej pisalam nie dala rady, jeden domownik sie nie zgodzil kategorycznie :oops: mam nadzieje Goga ze Tobie sie uda -
rozumiem ale moze sa na jeszcze psiarze z cierpliwoscia i doswiadczeniem bez neta albo co na dogo nie zagladaja, wiec jakby tak napisac ze pies ma takie podejscie do czlowieka i potrzeba kogos kto pozwoli mu pznać swiat i zaopiekuje sie nim pokaze ze czlowiek to nie tylko zło itp. dopisac ze osoby z doswiadczeniem itp. bo na dogo to raczej mu ciezko bedzie znalezc cokolwiek a plus jest taki ze on mimo ze sie boi to na pewno nie ugryzie bo ja mu w budzie nurkowalam jak on byl w srodku bo miski sobie tak wklada :eviltong:
-
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no nareszcie cos napisala :p teraz gdy Gringo ma oplacony hotel na najblizszy czas spokojnie moze rozpoczac swoja nauke -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
czekam z niecierpliwoscia na wiesci ... -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
ja bannerka nie robilam, nie potrafie :oops: mozna by napis zmienic ale tez nie wiem jak... -
dostałam przed chwilą bardzo poważna oferte domku dla Franka, czekam na wypełniona ankiete przedadopcyjna i kolejne informacje, Goga Franek mialby mieszkac z suczką czy mozna by go ciachnac zeby suczki nie molestował? Sally dziekuje bardzo za bannerek dla chlopaczka :p jak wskakuje mi jednak pod moje nie mieszcza sie w jednym rzadku wiec jak tylko miejsce sie zwolni to wstawiam. Mam nadzieje jednak ze nie bedzie takiej potrzeby :lol::lol::lol:
-
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
czy nikt nie widzi wołania o pomoc małej Isi? Nikt nie moze pomoc? DT dla takiej malizny jest potrzebne, ona nie sprawi kłopotu... -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
obrozka to problem nie bedzie, gorzej z DT :-( -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo narazie jest w trakcie przygotowan do bycia psem domowym, kanapowym i trzymamy kciuki za powodzenie w tym szkoleniu a moze wtedy bedzie domek :evil_lol: