Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. ciesze sie ze Rokim ktoś sie zainteresował :p katracja w jego przypadku to tez dobry pomysl, ciesze sie ze Roki teraz ma mozliwosc wychodzenia na wybieg, ze dobrze sie sprawuje... moze i pewnego dnia zdazy sie cud i bedzie domek dla Rokusia
  2. szukamy transportu dla Franka....
  3. mały dran :evil_lol: mysle ze i tak dobrze ze tylko to
  4. :multi::multi::multi::multi: takie wiesci
  5. piekne zdjecia, teraz domku tylko potrzeba
  6. Ja bez samochodu, pogadam z Marta jak ona w nastepnym tygodniu, w zasadzie to czekam na info od niej, jak Tobie jakos bedzie Goga pasowac jednak w tygodniu tez zeby podjechac jak cos sie z praca zmieni to zapisuj od razu, ja tez kombinuje, kasa juz doszla na konto?
  7. Wiem Poker dziekuje za to i przykro mi ze tak wyszło, jestem w stałym kontakcie z domkiem Franka cały czas na niego czekaja. Byłam juz zPati na jutro umowiona ale napisala mi popoludniu ze jednak nie jedzie w trase, cos ten franek nie moze sie wybrac do domku. Prosze o pomoc jeszcze raz....
  8. hmmm Piracik nie bylo mnie dawno... ty nadal bez domku
  9. zeby tylko ludzi nie zaczal zjadac bo to dopiero bedzie heca :evil_lol:
  10. zagladamy i czekamy na dalsze info jak sunia sie zachowuje :p
  11. na koniec koszmarnego dnia takie zdjecia widze i od razu mi sie buzia smieje :lol::lol:
  12. psiak cydowny, napisałam do Hani od goldenow :evil_lol:
  13. Dotychczasowa kwota zebrana na Korę to 314.50zł Wszytsko dziś wysłałam na konto fundacji do supergogi bo na fundacje będa wystawiane faktury za weta i hotel Kwota pochodzi z bazarkow i 2 wplat jkp - 200zł P. Małgorzata 30zł Bazarki: Gameta 12.50 Zuzlikowa 3.50 Beti.R 43.50 Itske 15 Anna_33 10
  14. teraz juz wiem, Pati do mnie napisala, jak ja wyslalam jej adres i telefon do mnie i nowego domku franka to juz Pati nie bylo, a pisalam dopiero w piatek wieczorem bo w czwartek mnie nie bylo do 22 od samego rana a w piatek tez sie tak zlozylo ze na dogo bylam poznym popoludniem, nic szkoda, wymyslimy cos innego
  15. swietny tekst :p czasem dalej nie moge uwierzyc ze wszytsko sie udalo, a jednak! :multi::multi:
  16. Goga mam nadzieje ze juz lepiej, Pati nie przyjechała, dzwoniłam juz do wrocka ze franek nie przyjedzie, zmartwili sie pantwo by juz czekala zdenerwowani i ciekawi nowego domownika, ale nic beda czekac jeszcze, transport wiec nadal poszukiwany, jesli nic nie wypali to postaram sie kogos do wrocka wyciagnac w niedziele bo w sobote pracuje ale moze byc z tym ciezko bo kazdy zajety..... a franek zadowolony czeka :eviltong: a ja juz w dzien robiac porzadki mu poslanko do piwnicy schowalam....
  17. starac sie pomoc to obowiazek, nie zawsze sie udaje, lecz teraz mozemy swietowac, gdyby nie Wy to kiepsko by bylo a tu wsparcie nadciagalo z kazdej strony, za co jeszcze raz dziekuje a Walko dziekuje za domek dla Isieńki, życze szcześcia w nowym miejscu Isiu, zakopania toporu z koleżanka i jeszcze wielu wielu lat szczesliwego zycia Z wielka ulga mysle ze moge zmienic tytuł :multi:
  18. kurcze ale ja nie dostalam odpowiedzi jeszcze od Pati, mam nadzieje ze przyjedzie bo ja czekam nowy domek tez....
  19. Nie znamy go dobrze ale jednak cos o nim wiemy, nie lubi innych psow a przynajmniej nie przez kraty, jest bardzo energiczny i nie do domu dla dzieci jak dla mnie na pewno, moze sie zdenerwowac gdy ktos go zlapie nie tak jak trzeba, najlepiej dla ludzi ktorzy miesli juz psy i maja doswiadczenie wtedy bedzie swietnym kompanem
×
×
  • Create New...