Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. wiosna nadchodzi wiec Kika pewnie juz sie nie moze doczekac kapieli w stawach :evil_lol: i beda pewnie sesyjki mokrej Kiki :loveu:
  2. az dziwne ze narazie nikogo na horyzoncie nie ma :shake:
  3. hmm, nie wiem ale nie wydaje mi sie aby Kora miala sklonnosci do agresji bez powodu, jesli to dziecko ma kilka lat, a pies nie zostawalby sam w bloku z dzieckiem tylko biegal na ogrodzie a bieganie dziecka z psem byloby kontrolowane przez rodzicow to ok, chodzi tylko o to czy czasem dziecko nie zrobiloby niechcacy psu cos zlego, ona tylko na robotnikow przy koparce reaguje nawet nie agresja a bardziej lekiem, jak bylysmy z marta w ta jedna sobote to stroz do niej normalnie wszedl poglaskal i bylo ok czyli toleruje zupelnie ludzi ktorych juz zna, mozna ja glaskac nawet jak je a to nie czesto jest spotykane bo znam psy ktore od zawsze mieszkaja w domu w jednej rodzinie a nie pozwalaja sobie w misce grzebac. No i wazne czy dziecko kilka lat to 3 czy np 7 bo to juz duza roznica. Mozna zawsze jesli te osoby mieszkaja gdzies niedaleko zabraz je do schronu z dzieckiem, ja suke wyprowadze i sie zobaczy, wiadomo ze w nowym miejscu pies reaguje inaczej ale chociaz zaobserwujemy czy suka reaguje w jakikolwiek sposob na dziecko czy ignoruje
  4. dzieki :p za to wszytskie kropkowe fora itp i inne ogloszenia jak najbardziej na wszytskich portalach
  5. Goga mam nadzieje ze z Twoja wszytsko ok, przeciez ostatnio czesto u weta byla i na operacji, trzymam kciuki za nia
  6. Melduje ze u Frania ok :lol: czasem jeszcze na niego ten kociak fuknie ale juz znaczna poprawa jest w jego zachowaniu wiec Franek juz sie tak nie boi a widzisz mozna sie pozbyc takiego cudu bo niszczyl strasznie dywany firanki, ksiazki wszytsko jak zostawal sam trafil do mnie jak mial 8 miesiecy, do 2 roku zycia jeszcze demolki mu sie zdazaly a teraz aniol nie pies przespi jak nas nie ma, nie zjadl nic od dawien dawna :crazyeye: a kastracja pomogla zlikwidowac jego zapedy seksualne i jest super Jesli Franek bedzie sie zapuszczal na swoja kolezanke domowa to go tez ciachna, ale narazie jest ok a nie chca tego robic jesli nie bedzie wyraznej potrzeby Franio wcina ze smakiem hepatica i jest bardzo zadowolony :loveu:
  7. moze napisz tutaj: dziewczyna z Wawy robi ogloszenia [url]http://www.dogomania.pl/forum/f942/ogloszenia-ulotki-grafika-wolontariat-wszystko-zrobie-d-129784/[/url] podaje adres Tobie bo wtedy podasz swoje namiary
  8. nie pamietam gdzie dodatkowo mial ogloszenia, pewnie czesc wygasla trzeba by odnowiac, pomyslec nad nowymi, napisze do jakies osoby ktora robi ogloszenia z dogo, moze ktos pomoze
  9. Figa chodzi tylko o to ze moga Animali konto zawiesic jesli wyatawiony jest jakos pies fundacyjny i jednoczesnie normalny, a wtedy bedzie duzy problem bo aukcje maja wszytskei nasze psiaki i jeszcze sa przedmioty an licytacje ktore wspieraja fundacje, jak to wszytsko zablokuja to psiaki bez allegro bede miec duzo mniejsze szanse. Ciesze sie ze dziewczyna spokojna, dobrego domku szukamy aby sie psinka za bardzo nie przywiazala i jej tymczasowa Pani bo takie rozstania sa straszne
  10. czekaj wytrwale Kora, bedzie i na Ciebie czas
  11. był jeden telefon w sprawie psiaka, ale mieszkanie w bloku i ludzie do pracy wychodza, 14 letni syn do szkoly, odradziłam to nie dom dla Kaszmira, nie chce by poszedl do adopcji i zaraz musial z niej wracac
  12. moze ktos zna w okolicy poznania hotel dla psow ale taki zaufany zeby psa nie zamkneli w brudnym boksie po sterylce, jesli tak prosze o info, byle nie taki co 50 zł na dobe kosztuje
  13. a w hotelu to wiadomo duzo psow, wiec nikt nie ma czasu za duzo aby go poswiecac Norce, szukamy domku!
  14. a posok z adopcji :loveu: wiec i takie cuda mozna znalezc
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/84/c34ddcb2eec81062.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/84/f96f8e25826e21b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/80/8eb61654996c3859.jpg[/IMG][/URL] tak na pozegnanie wklejam chlopakow przylapanych na goracym uczynku, bo Pakosław nauczył Franka ze jak panci nie ma w domu to mozna skakac po lozkach :diabloti: no i chlopakom sie usnelo i nie zdazyli zwiac z lozka jak wrocilam wiec udawali głupkow ze nie wiedza o co mi chodzi :roll:
  16. kurcze a tak blisko było, gdyby sie miejsce zrobiło to daj znac od razu, mam nadzieje ze Karina pamiata o tym ze Kora czeka na miejsce cholernie szkoda.... a bylam u niej dzis jak zglaszalam ze przyblakal sie do mnie pies i zostawialam namiary w schronisku jakby ktos dzwonil taka zadowolona zawsze jest z tyvh odwiedzin
  17. Jak bym chciala zeby ten piatek sie udal, Goga odpwoiedz na pw jak tylko bedziesz miec chwile
  18. za duzo tez nie ma wielbicieli nie wiedziec czemu, trzeba by watek jakos rozglosci, a na forum kropkowym jakies zainteresowanie Bianka?
  19. Panstwo fogorafia cyfrowa sie nei bawia wiec moze byc ciezko ale moge dzwonic ile chce zeby wiedziec co u psiaka i odwiedzic tez oczywiscie jak tylko bede we Wrocku :loveu:
  20. mnie za serce to mamka najbardziej chwyta, urocza suka, ja chyba lubie dorosłe psy bardziej nie szczeniaki :crazyeye: hmm teraz chcialam odpoczac od tymczasowiczow i jak Franek w sobote rano pojechal tak w ten sam dzien wieczorem na mojej ulicy blakal sie mega wyrosniety spasiony labek, bez obrozy nie tutejszy bo bym poznala zagubiony, mam go w domu i teraz tylko wlascicieli szukac bo bardzo zadbany przekochany jest wiec kwestia pewnie dnia, dwoch jak wlasciciele sie znajda, mam taka nadzieje bo koty zawału dostaja na takie bydle, aha i tatuuu tez nie ma :shake:
  21. jak byla sesja kaszmirka to i mundek na fotke sie zalapał :evil_lol:
  22. kurcze ale sie porobiło, tak mi strasznie zal tego tatuśka, nie wiadomo co z nim zrobic skoro jest nieufny, nie mam pomysłu nawet.... no i zdjecia i ogloszenia sa pilnie potrzebne
×
×
  • Create New...