Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. no i widze ze juz sunia wielbicieli nawet na dogo stracila :shake:
  2. Nareszcie zaczyna sie dziac cos konkretnego dla naszej kropki :loveu:
  3. nawet nikt nie odwiedzil psiaka :shake: zginie marnie w schronie, kurcze gdybym tylko cos mogla zrobic, mamy z Goga taki kosmos teraz ze az strach pomyslec, teraz jeszcze Homer nie mowiac o pozostałych 2 nowych psiakach, z którymi tez nie jest kolorowo moze chociaz ktos cos poradzi? jakies pomysly? no prosze.....
  4. bylam dzis w odwiedzinach, chora jeszcze troche ale juz musialam isc nie moglam wytrzymac, zanioslam gotowane jedzonko i sucha ale ona zdecydowanie suche bardzie wcina :evil_lol: znalazlam ciekawa propozycje innego hotelu ale hmm coz teraz schron sie zapelnil ze ani jednej klatki nie ma wolnej, no i jesli Kora pojdzie do hotelu i na sterylke a fundusze sie skoncza to gdzie wroci? Kurde nie wiem....
  5. [SIZE=4][COLOR=Red]Homer[/COLOR][/SIZE], bo tak go nazwałam, to duży, piękny pies. Dziś zobaczyłam go w przytulisku dla psów pod Poznaniem. Na mój widok - zero reakcji, tylko smutne oczy wbite w ziemię. To co przeraża mnie najbardziej u niektórych psów, które trafiają do schroniska to właśnie brak nadziei. Jedyną rzeczą jaką zauważyłam to fakt, że Homer trzęsie się (zimno nie było). Po dłuższej chwili zwabiłam go smakołykami do krat, a on ledwo wstał. Wtedy okazało się, że psiak ma wielką narośl, krwiak na łapie, nie wiem co to, wetem nie jestem. Nie może opierać się na tej łapie z bólu. Nie wiem też czy w porządku są jego tylne łapy, jakoś dziwnie miał je podwinięte. Nie zapomnę jak na mnie patrzył. On tak cierpi, nie mam jak pomóc, gdzie zabrać. Nawet gdyby znalazły się pieniądze na lekarza, to gdzie go później umieścić? Ja nie wiem :shake: Byłby piękną ozdobą ogrodu, członkiem rodziny, kochanym psiakiem, byłby... gdyby tylko miał szansę. Proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś miejsca dla Homera. Schron przepełniony, dla takiego psa jak on oznacza to tylko jedno.... Homer=brak szans, bo to tylko chory, starszy bydlak.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/88/2b0d03434e41c962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/88/eddc9cfd56c4ca05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/88/c32ba4bbf890a6b5.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]POMOCY!!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
  6. Norka :-( do gory moze ktos zobaczy moze da DT gdzie bedzie wiecej miala uwagi czlowieka
  7. mama nadzieje ze jak psia rodzinka juz zwolni boks to bedzie mozna Kore do hoteliku zabrac, ale pokoj posterylkowy dalej zajety tak?
  8. Goga ja jade na week nastepny wlasnie do katowic pociagiem na zawody, jade w piatek ale jeszcze nie wiem o ktorej, moglabym psiaka zabrac jak mnie nie zje i ludzi z ktorymi pojedzie ;p ale ktos musialby go z dworca zaraz odebrac....
  9. a ona ciagle w schronie? az sie wierzyc nie chce :shake: biedactwo
  10. Pati takie uczucie jest całkiem normalne, aczkolwiek nie jest przyjemne :-( sama bedziesz wiedziec po niedzieli po wizycie, a zdjecia jak zawsze sa super!
  11. i co Goga wiadomo cos? czy rodzina jest dalej zainteresowana Kora?
  12. jakbym mogla zapewnic ze nie wyjade na swieta rowniez to wzielabym ja do siebie na te pare dni ale coz, sama mam zamiar wyruszyc skoro jest wolne gdzies na wspin, ale zobaczymy czy wyjdzie, jednak mam nadzieje ze do tego czasu znajdzie sie domek, bo przeciez to piekna wspaniala suka!
  13. maluszki do domkow, a pozniej mamuska :oops:
  14. a jakby wyrosło cos innego z Cliforda to by bylo wielkie oburzenie i na krotkiej smyczy do lasu :mad::mad::mad::mad: ja nei wiem ludzie to sa okropni tylko rasowe. Jak chodzilam z labkiem Toffim co byl u mnie chwile po ulicy jak sie przyblakal i zobaczylam tam jednego sasiada to sie spytalam czy moze kogos nie wiedzial od tego osa to stwierdzil ze po co szukam, lepiej zebym wziela na sielanke i szybko sprzedala bo to rasowy labek to dostane trocher kasy za niego :angryy: i jak z takimi ludzmi gadac.....
  15. świeta juz niedługo, szukamy domku!
  16. hmmm raczej nie patrzylabym na tych ludzi jak na testerow :) mysle ze to nie koniecznei bo wydaje mi sie ze Kora do zanjomych juz ludzi jest swietna suka z ktora mozna zrobic wszytsko, jesli Goga bedziesz cos wiecej wiedziec na temat rego domku to napisz
  17. podniose chociaz rodzinke, i osobiscie jestem tam zapatrzona w suke ze ja, jest cudowna
  18. Goga a moze by na stronie fundacji mozna zrobic informacje o wirtualnych opiekunach jak to na innych czasem mozna spotkac, moze wtedy i wiecej psiakow by dostalo swoja szanse, chociaz na takiego opiekuna, ktory nie moze psiaka innego przygarnac a chce pomoc.... Rokuś ja tez nie moge sie doczekac na zdjecia, wiec moze gdy zrobicie zdjecia dla wirtulanej opiekunki to i tutaj sie znajda? :p ja pamietam rokusia takiego biednego chowajacego sie za bude, jedna przez długio czas chodzac do schroniska takiego go wlasnie widzialam wiec ciesze sie ankazde informacje i zdjecia o nim
×
×
  • Create New...