-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i widze ze juz sunia wielbicieli nawet na dogo stracila :shake: -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Nareszcie zaczyna sie dziac cos konkretnego dla naszej kropki :loveu: -
nawet nikt nie odwiedzil psiaka :shake: zginie marnie w schronie, kurcze gdybym tylko cos mogla zrobic, mamy z Goga taki kosmos teraz ze az strach pomyslec, teraz jeszcze Homer nie mowiac o pozostałych 2 nowych psiakach, z którymi tez nie jest kolorowo moze chociaz ktos cos poradzi? jakies pomysly? no prosze.....
-
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bylam dzis w odwiedzinach, chora jeszcze troche ale juz musialam isc nie moglam wytrzymac, zanioslam gotowane jedzonko i sucha ale ona zdecydowanie suche bardzie wcina :evil_lol: znalazlam ciekawa propozycje innego hotelu ale hmm coz teraz schron sie zapelnil ze ani jednej klatki nie ma wolnej, no i jesli Kora pojdzie do hotelu i na sterylke a fundusze sie skoncza to gdzie wroci? Kurde nie wiem.... -
[SIZE=4][COLOR=Red]Homer[/COLOR][/SIZE], bo tak go nazwałam, to duży, piękny pies. Dziś zobaczyłam go w przytulisku dla psów pod Poznaniem. Na mój widok - zero reakcji, tylko smutne oczy wbite w ziemię. To co przeraża mnie najbardziej u niektórych psów, które trafiają do schroniska to właśnie brak nadziei. Jedyną rzeczą jaką zauważyłam to fakt, że Homer trzęsie się (zimno nie było). Po dłuższej chwili zwabiłam go smakołykami do krat, a on ledwo wstał. Wtedy okazało się, że psiak ma wielką narośl, krwiak na łapie, nie wiem co to, wetem nie jestem. Nie może opierać się na tej łapie z bólu. Nie wiem też czy w porządku są jego tylne łapy, jakoś dziwnie miał je podwinięte. Nie zapomnę jak na mnie patrzył. On tak cierpi, nie mam jak pomóc, gdzie zabrać. Nawet gdyby znalazły się pieniądze na lekarza, to gdzie go później umieścić? Ja nie wiem :shake: Byłby piękną ozdobą ogrodu, członkiem rodziny, kochanym psiakiem, byłby... gdyby tylko miał szansę. Proszę o pomoc w znalezieniu jakiegoś miejsca dla Homera. Schron przepełniony, dla takiego psa jak on oznacza to tylko jedno.... Homer=brak szans, bo to tylko chory, starszy bydlak.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/88/2b0d03434e41c962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/88/eddc9cfd56c4ca05.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/88/c32ba4bbf890a6b5.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]POMOCY!!!![/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to ja tez trzymam! -
Mała Nora - sponiewierana, ma wreszcie własny domek!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Norka :-( do gory moze ktos zobaczy moze da DT gdzie bedzie wiecej miala uwagi czlowieka -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mama nadzieje ze jak psia rodzinka juz zwolni boks to bedzie mozna Kore do hoteliku zabrac, ale pokoj posterylkowy dalej zajety tak? -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Goga ja jade na week nastepny wlasnie do katowic pociagiem na zawody, jade w piatek ale jeszcze nie wiem o ktorej, moglabym psiaka zabrac jak mnie nie zje i ludzi z ktorymi pojedzie ;p ale ktos musialby go z dworca zaraz odebrac.... -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
kaszmir..... -
Mrówka - to jeszcze dzieciak a już nie wiem co to dom. ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a ona ciagle w schronie? az sie wierzyc nie chce :shake: biedactwo -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i co Goga wiadomo cos? czy rodzina jest dalej zainteresowana Kora? -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jakbym mogla zapewnic ze nie wyjade na swieta rowniez to wzielabym ja do siebie na te pare dni ale coz, sama mam zamiar wyruszyc skoro jest wolne gdzies na wspin, ale zobaczymy czy wyjdzie, jednak mam nadzieje ze do tego czasu znajdzie sie domek, bo przeciez to piekna wspaniala suka! -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Gringo......... -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
maluszki do domkow, a pozniej mamuska :oops: -
Rudy Szczepan - piękny kot nad koty - Poznań, ma własny dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja tez trzymam! -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a jakby wyrosło cos innego z Cliforda to by bylo wielkie oburzenie i na krotkiej smyczy do lasu :mad::mad::mad::mad: ja nei wiem ludzie to sa okropni tylko rasowe. Jak chodzilam z labkiem Toffim co byl u mnie chwile po ulicy jak sie przyblakal i zobaczylam tam jednego sasiada to sie spytalam czy moze kogos nie wiedzial od tego osa to stwierdzil ze po co szukam, lepiej zebym wziela na sielanke i szybko sprzedala bo to rasowy labek to dostane trocher kasy za niego :angryy: i jak z takimi ludzmi gadac..... -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
świeta juz niedługo, szukamy domku! -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hmmm raczej nie patrzylabym na tych ludzi jak na testerow :) mysle ze to nie koniecznei bo wydaje mi sie ze Kora do zanjomych juz ludzi jest swietna suka z ktora mozna zrobic wszytsko, jesli Goga bedziesz cos wiecej wiedziec na temat rego domku to napisz -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
podniose chociaz rodzinke, i osobiscie jestem tam zapatrzona w suke ze ja, jest cudowna -
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Goga a moze by na stronie fundacji mozna zrobic informacje o wirtualnych opiekunach jak to na innych czasem mozna spotkac, moze wtedy i wiecej psiakow by dostalo swoja szanse, chociaz na takiego opiekuna, ktory nie moze psiaka innego przygarnac a chce pomoc.... Rokuś ja tez nie moge sie doczekac na zdjecia, wiec moze gdy zrobicie zdjecia dla wirtulanej opiekunki to i tutaj sie znajda? :p ja pamietam rokusia takiego biednego chowajacego sie za bude, jedna przez długio czas chodzac do schroniska takiego go wlasnie widzialam wiec ciesze sie ankazde informacje i zdjecia o nim -
Misza, już niemłody i taki zwykły - pojechał do swego domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Miszka gratuluje :loveu: