Jump to content
Dogomania

snuszak

Members
  • Posts

    7191
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by snuszak

  1. Goga koniecznie jak tylko bedzie chwila czasu to wstaw zdjecia, moze uda mi sie rodzicow przekabacic na mala sunie na chwile na tymczas bo Aurorka z ta skora to ryzyko wiec nie wiem :shake:
  2. a mnie przypadlo do gustu Tobi :p psiak jesr raczej młody, wypłoch to prawda ale zero agresji, jak podchodzi to spokojnie i jest bardzo zdziwiony wszytskim, jak ktos mowi do niego to przekreca glowe i słucha raz jednym raz drugim uchem, Goga domek trzymaj bo mały mysle bedzie dobra opcja to bedzie spokojny z lekka anemiczny psiak - sprawia takie wrazenie, jak odchodzi przestraszony to nie ucieka a idzie jakby sie skradał, wychodzi tak samo :crazyeye: po oswojeniu bedzie swietny, tylko troszke czasu jeszcze trzeba, bo jak jestem i pracuja maszyby obok to boi sie halasu jak psy inne szczekaja glosno to tez i to wszystko sie naklada wiec mały ma smierc w oczach, ale jest juz duzo odwazniejszy niz na poczatku :cool3:
  3. napisze po spacerze bo jutro mamy zamiar psiaka zabrac, no i kaszmir tez pojdzie na długi spacer
  4. Oj sporo tego powychodziło :shake: trzeba spłacic zeby i inne psiaki miały swoja szanse
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/71e1a899d07435ad.jpg[/IMG][/URL] psiak wychodzacy z budy - czas zaczac poszukiwania domku potrzeba by tekstu dobrego.... no i szukamy pomysly na imie dla tego chlopaczka, macie moze jakies ktore by ladnie pasowalo? no i musze dac znac jamnikom
  6. a to Nefi w całej swej pieknej okazałości [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/97/2dd6688aa454b6fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/3a0b06f59b9794ec.jpg[/IMG][/URL] widac jaki piekny, towarzyski psiak ;) mozna by pomału o ogloszeniach pomyslec, Nefi lubi bardzo glaskanie, stara sie teraz zwrocic na siebie uwage szczekaniem :evil_lol: a jak jestes przy nim jest w niebie.... ale domku nie widac a no i tak przypadkiem dzis poznalam jego stosunek do kotow, bo przechadzal sie tam kolo boksu taki jeden dziki kocur i Nefi chyba najchetniej by go zjadl wiec domki z kotami odpadaja :cool1:
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/101/4a8a69f1379eca2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/97/3eab2d286837800c.jpg[/IMG][/URL] szybko szukamy tymczasu bo mała straci zupelnie szanse na adopcje!
  8. jutro beda odwiedziny :crazyeye: ale widze ze mundek stracił wielbicieli, nie jest medialnym psiakiem bo ani ladny ani umierajacy :roll: troche to straszne ze tak jest czyli nikt w artykule nie pomoze? Goga mozna by wysłac maila z zapytaniem o mozliwosci czestszej wystawiania psiakow w gazecie puszczykowskiej stworzenia czegos w rodzaju stałej rubryki, co myslisz o tym?
  9. mysle ze to dobry pomysl by zaczac Rokusia wystawiac, moze akurat trafi sie ktos odpowiedzialny gdzie zapewni bude z kojcem i ogrodkiem dla Rokusia
  10. super zdjecia :loveu: a Isia nie do poznania, taka usmiechnieta sunia, piekna, rozpromieniona, az ciezko uwierzyc ze tyle musiala przejsc a utytłana Basia zgrywa taką powazna kobietke :crazyeye: gratuluje Walko takich wspanialych psiakow!
  11. kanna nie mam pojecia, chcialabym wiedziec ale juz nie ma kogo pytac :shake:
  12. nie moga i nie pobiora :-( ja mam cały czas dla niej advocate do podania ale nie moge jej załozyc obrozki ani po plecach po karku posmyrac bo sie boi
  13. A ja cały czas myslałam że prawdopodobny przyszły przyjaciel Kory to pies a nie suka :shake:
  14. Jesli cos o Korze bedzie wiadomo to czekam na informacje :p mam nadzieje ze dziewczyna nadal grzeczna i sprawdza sie co do innych dorosłych samcow :cool3:
  15. no własnie tylko ta skora :shake: no i DT potrzebny
  16. mysle ze namiary to eraz bardziej na Goge albo Karine - opiekunke z hotelu :lol: ale ja mam nadzieje ze Koruni sie do Danii uda wyjechac :p
  17. to trzeba ladnie chlopa porozglaszac i zareklamowac :evil_lol: szukamy dla niego odpwiedzialnego domku!
  18. na szszcescie głowa wyglada juz lepiej, psiak tylko chudy taki :shake: co mu nie dam to zle łapczywie. Daje sie pogłaskac ale nie tuli sie jakos bardzo do czlowieka, ma dystans. Pewnie jak bedzie mial jedna stała osobe to odda swoja miłośc w całości
  19. może ktoś z Was napisze ladny tekst do gazety o Mundku? To bym wysłala - do naszej lokalnej gazety puszczykowskiej, tylko nie wiem sama co napisac, moze ktos ma pomysł?
  20. Aurorka :-(:-( hopsaj do gory!
  21. to super, że się udało :p tylko czekamy na info jak poszła podróż i jak sunia czuje się w nowym domku
  22. moze jak dobrze pojdzie i bedzie czas to zabierzemy w tym tygodniu kaszmira na dłuzszy spacer nad warte, beda wtedy nowe ladne fotki i moze cos wiecej sie o psiaku bedzie mozna dowiedziec ;)
  23. Wiadomości sa az tak rewelacyjne ze az trudno uwierzyc! Wiedziałam ze to wspaniała suka, piekna i kochana. Najbardziej jednak obawiałam sie spotkania z innym duzym psem a tu takie swietne wiadomosci :loveu: dziekuje wszytskim za pomoc w sprawie Kory tzn wpłaty bez ktorych ciezko byłoby zrobic sterylke i zabrac ja do hotelu, pomoc w transporcie i trzymanie kciukow! Teraz to juz tylko bedzie z gorki! :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...