-
Posts
7191 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by snuszak
-
PILNE! Małą biała terierka z ulicy - pilnie tymczas - Poznań Ma dom
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Goga koniecznie jak tylko bedzie chwila czasu to wstaw zdjecia, moze uda mi sie rodzicow przekabacic na mala sunie na chwile na tymczas bo Aurorka z ta skora to ryzyko wiec nie wiem :shake: -
Niewidomy, pogryziony Tobi - ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
a mnie przypadlo do gustu Tobi :p psiak jesr raczej młody, wypłoch to prawda ale zero agresji, jak podchodzi to spokojnie i jest bardzo zdziwiony wszytskim, jak ktos mowi do niego to przekreca glowe i słucha raz jednym raz drugim uchem, Goga domek trzymaj bo mały mysle bedzie dobra opcja to bedzie spokojny z lekka anemiczny psiak - sprawia takie wrazenie, jak odchodzi przestraszony to nie ucieka a idzie jakby sie skradał, wychodzi tak samo :crazyeye: po oswojeniu bedzie swietny, tylko troszke czasu jeszcze trzeba, bo jak jestem i pracuja maszyby obok to boi sie halasu jak psy inne szczekaja glosno to tez i to wszystko sie naklada wiec mały ma smierc w oczach, ale jest juz duzo odwazniejszy niz na poczatku :cool3: -
Gringo -piekny pies z niebieskim okiem - znow szuka domu.PILNE
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj sporo tego powychodziło :shake: trzeba spłacic zeby i inne psiaki miały swoja szanse -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kora hops na pierwsza~! -
Niewidomy, pogryziony Tobi - ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/71e1a899d07435ad.jpg[/IMG][/URL] psiak wychodzacy z budy - czas zaczac poszukiwania domku potrzeba by tekstu dobrego.... no i szukamy pomysly na imie dla tego chlopaczka, macie moze jakies ktore by ladnie pasowalo? no i musze dac znac jamnikom -
a to Nefi w całej swej pieknej okazałości [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/97/2dd6688aa454b6fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/3a0b06f59b9794ec.jpg[/IMG][/URL] widac jaki piekny, towarzyski psiak ;) mozna by pomału o ogloszeniach pomyslec, Nefi lubi bardzo glaskanie, stara sie teraz zwrocic na siebie uwage szczekaniem :evil_lol: a jak jestes przy nim jest w niebie.... ale domku nie widac a no i tak przypadkiem dzis poznalam jego stosunek do kotow, bo przechadzal sie tam kolo boksu taki jeden dziki kocur i Nefi chyba najchetniej by go zjadl wiec domki z kotami odpadaja :cool1:
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/101/4a8a69f1379eca2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/97/3eab2d286837800c.jpg[/IMG][/URL] szybko szukamy tymczasu bo mała straci zupelnie szanse na adopcje! -
jutro beda odwiedziny :crazyeye: ale widze ze mundek stracił wielbicieli, nie jest medialnym psiakiem bo ani ladny ani umierajacy :roll: troche to straszne ze tak jest czyli nikt w artykule nie pomoze? Goga mozna by wysłac maila z zapytaniem o mozliwosci czestszej wystawiania psiakow w gazecie puszczykowskiej stworzenia czegos w rodzaju stałej rubryki, co myslisz o tym?
-
Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
mysle ze to dobry pomysl by zaczac Rokusia wystawiac, moze akurat trafi sie ktos odpowiedzialny gdzie zapewni bude z kojcem i ogrodkiem dla Rokusia -
Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
super zdjecia :loveu: a Isia nie do poznania, taka usmiechnieta sunia, piekna, rozpromieniona, az ciezko uwierzyc ze tyle musiala przejsc a utytłana Basia zgrywa taką powazna kobietke :crazyeye: gratuluje Walko takich wspanialych psiakow! -
kanna nie mam pojecia, chcialabym wiedziec ale juz nie ma kogo pytac :shake:
-
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
nie moga i nie pobiora :-( ja mam cały czas dla niej advocate do podania ale nie moge jej załozyc obrozki ani po plecach po karku posmyrac bo sie boi -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja cały czas myslałam że prawdopodobny przyszły przyjaciel Kory to pies a nie suka :shake: -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesli cos o Korze bedzie wiadomo to czekam na informacje :p mam nadzieje ze dziewczyna nadal grzeczna i sprawdza sie co do innych dorosłych samcow :cool3: -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
no własnie tylko ta skora :shake: no i DT potrzebny -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mysle ze namiary to eraz bardziej na Goge albo Karine - opiekunke z hotelu :lol: ale ja mam nadzieje ze Koruni sie do Danii uda wyjechac :p -
Teri vel Bandzior- mały skrzywdzony terierek z Buku MA DOM
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to trzeba ladnie chlopa porozglaszac i zareklamowac :evil_lol: szukamy dla niego odpwiedzialnego domku! -
Śliczna, młoda TINA po 2 latach w hotelu pojechała do domu!!!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tinka pojechała? -
Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!
snuszak replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
Aurorka :-(:-( hopsaj do gory! -
Bianka- sunia dalmatyńczyk - pojechała do domu.
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to super, że się udało :p tylko czekamy na info jak poszła podróż i jak sunia czuje się w nowym domku -
Piękny Kaszmir - ma już dom. Został adoptowany!
snuszak replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
moze jak dobrze pojdzie i bedzie czas to zabierzemy w tym tygodniu kaszmira na dłuzszy spacer nad warte, beda wtedy nowe ladne fotki i moze cos wiecej sie o psiaku bedzie mozna dowiedziec ;) -
Kora/Nora - nie żyje. Uśpiona w Danii w nowym domu!
snuszak replied to supergoga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiadomości sa az tak rewelacyjne ze az trudno uwierzyc! Wiedziałam ze to wspaniała suka, piekna i kochana. Najbardziej jednak obawiałam sie spotkania z innym duzym psem a tu takie swietne wiadomosci :loveu: dziekuje wszytskim za pomoc w sprawie Kory tzn wpłaty bez ktorych ciezko byłoby zrobic sterylke i zabrac ja do hotelu, pomoc w transporcie i trzymanie kciukow! Teraz to juz tylko bedzie z gorki! :multi::multi::multi: