-
Posts
702 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mruczka
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
W grudniu zawsze mamy premię - więc na pewno - obiecuję - prześlę niuni extrasa ! -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Mruczka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam. Myślę, jak pomóc. Z tym, że Ksenia - chociaz piekny pies - to czort. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Ja też pamiętam i życzę jej wszystkiego dobrego. -
Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!
Mruczka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przecież to piękny pies. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Bea w imieniu Gai! Pozostaje liczyć na cud. (poza tym wpłacam regularnie na hotelik - tyle tylko mogę). -
[quote name='Zosia123']Sambor jest na stronie schroniska i to już od ponad roku... :( [url]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/url] Oto zdjęcie z sierpnia 2010, czyli jeszcze ze Skarbowców: [IMG]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/archiwum/ad_p/20100817_72_10_160.jpg[/IMG][/QUOTE] Oj, to on juz tak długo siedzi ! Niedobrze, taki dobry pies !
-
Macho przystojny sznaucer POJECHAŁ DO DOMU Z OGRODEM!!!
Mruczka replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Był w domu jeden dzień ! W ogóle nie dali mu szansy. Może ugryzł ? -
A jak jego stan psychiczny? Czy jest otwarty do ludzi, czy raczej wycofany, zalękniony ? Rozumiem oczywiście, że w jego sytuacji, spowodowanej chociażby nowym miejscem, o wczesniejszych, strasznych przezyciach nie wspominając, trudno, zeby był spontaniczny i serdeczny, ale na pewno widać już, czy ludzi sie boi, czy jest gotowy zaufać.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Gajunia jest oryginalnym wyżłem - komu tak niepowtarzalnego psa ? -
OBI-nie wychodzę z budy,zostałem zdominowany przez Macho!Ma DOM!
Mruczka replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Tylko teraz pewnie jakis inny biedak trafi do niewyżytego Macho :shake:. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Wysłałam Gai dodatkowo 70 zł na ten dług. Jeszcze w odwodzie mam te książki, ale całości zaległości to nie pokryje. -
OBI-nie wychodzę z budy,zostałem zdominowany przez Macho!Ma DOM!
Mruczka replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo się cieszę ! I kto by pomyślał, ze taki zwykły Obi znajdzie dom szybciej, niz sznaucer Macho. Żeby tylko Pani się nie zniechęciła - bo strachulce potrzebują więcej czasu, żeby oswoić się z otoczeniem i sytuacją, a ludzie chcieliby od razu fajnego psa. Trzymam kciuki za nowy dom i psiaka. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Przeslalabys zdjecia na maila? moze byc i na moj najwyzej przesle dalej gdyby cos bylo nie tak: [email][email protected][/email][/QUOTE] Ja mam dużo książek - mogę zrobić zdjęcia, opisy i wysłać komuś, kto poprowadzi bazarek - sama niestety, z powodu imbecylizmu komputerowego (wstawianie zdjęć na tym forum !!!) nie mogę sie tego podjąć. Trzeba cos pomysleć, biw wyglada na to, że Gai takk po prostu nikt nie zechce ! -
Chciałabym powspominać tutaj naszego dobermana - psa z rodowodem, który był pierwszym (!!!!) psem w moim domu rodzinnym. Nie dlatego, żeby kwetionować wypowiedzi doświadczonych właścicieli, ale dlatego, że nasz chyba był jakiś nietypowy. Nasz Axel był psem bardzo żywym, pełnym temperamentu - co jest jasne, ale przy tym bardzo serdecznym, zawsze w dobrym humorze, zupełnie bez agresji. Dla domowników - w tym małych dzieci - był przekochany. Ponieważ rzecz działa sie jakieś 25 lat temu, w małym miasteczku, mowy nie było o szkoleniu, konkretnej wiedzy o rasie, jej wymaganiach. Hodowca powiedział jedynie, że pies musi codziennie dużo biegać. Niespecjalnie go układaliśmy. Wiedział po prostu, czego nie wolno robić i był takim psem rodzinnym przez 10 lat, do chwili tragicznej śmierci - został otruty przez okolicznych żuli. Kolejny pies rodziców - cocker spaniel - dopiero dał popalić (w poprzednim wcieleniu był lwem). Do dobermanów mam sentyment do dziś. Sama mam kundla. Pozdrawiam serdecznie.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
W tym miesiącu na pewno już nie dam rady, we wrzesniu coś powinno się poprawić, to zacznę zapychać dziurę - ale ona i tak będzie się powiększać :( ! -
[quote name='kora78']. domek chce Kame.[/QUOTE] Ten domek ? Nadal chce Kamę ?
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Oj, niedobrze !!! Ale czy aż tyle brakuje ? Bo w sierpniu wpłynęło juz 189 zł, a skoro płacimy 300 zł / miesiac, to mi wychodzi, że brakuje 111 zł, a nie 240. Chyba, że opłaty liczone są jakos inaczej :niewiem:. -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Mruczka replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Też poproszę o nr konta - niestety też jednorazowo - ale będę pamiętać w bardziej tłustych miesiącach. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Dostałam kilka fotek Gajuni, na których widać, jaki to pies. [IMG]http://http://i56.tinypic.com/21ezx2u.jpg[/IMG] No, chyba jednak nie widać. Komu mogłabym przesłać fotki do wklejenia na forum, zanim mi się to uda ? -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=2][COLOR=#49535a][FONT=Tahoma] Za Gaję płacimy 300 zł /miesiąc. [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Mruczka replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Mam najnowsze wieści o naszej Gajuni. Dobrze płynie jej zycie w hoteliku u Agnieszki - chodzi codziennie na spacery, chociaż ruch nie jest jej priorytetem. Gdy zawędrują (wg Gai) za daleko - to sama wraca i szczeka głośno przed furtką, że Pani ma wracać do domu, do Gajuni i dość już tego chodzenia! Jej wygląd wzbudza u przechodniów zainteresowanie i wywołuje komentarza - ale nie są to komplementy. Najłagodniejszy to - "Ale dziwny pies!" Gaja jest po prostu oryginalna, niepowtarzalna. Agnieszka obiecała przesłać kilka nowych zdjęć suni, w związku z tym juz teraz proszę duszyczki, które potrafią wstawiać fotki na tym forum o pomoc przy ich wklejamiu do wątku. Przekonamy się, jak to z ta urodą suki. A poza tym - kradnie jedzenie na potegę i jest z siebie bardzo zadowolona. -
Dobra. Podaj mi proszę na PW Twój e-mail, żebym mogła przesłać opisy i zdjęcia.
-
[quote name='sunia2000']Kochane, z deklaracjami Viki kiepsko, na dniach biorę się za bazarek dla niej, a że dużo rzeczy nie posiadam, głownie jakieś ciuchy, ktore na bazarkach kiepsko idą, w związku z tym mam pytanie i zarazem prośbę. Jeśli ktoś miałby jakieś niepotrzebne fanty na bazarek dla niej byłabym bardzo wdzięczna!:)[/QUOTE] Ja mam sporo ksiażek - w tym nowości - mogę zrobić fotki i opisy do bazarku, albo przekazać Ci je po prostu.