Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
  • Posts

    702
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mruczka

  1. Rza na jakiś czas melduje o tym Kikou - i zawsze wychodzi, ze Gaja jest na minusie ! Nie ma pełnych deklaracji, z bazarkami różnie bywa, to i ten minus bez przerwy wyłazi.
  2. Brakuje bardzo dużo. Obiecuję załatać troche dziury, ale dopiero pod koniec września. Teraz nie dam rady.
  3. Przy okazji składania zamówienia poproszę i dla mnie : - żwacze wołowe 1 kg - 25 zł - przełyki wołowe 1 kg - 29 zł Dziękuję, dane do przelewu poproszę na PW.
  4. Bardzo, bardzo Ci bea dziekuję w imieniu Gai !
  5. Czy mógłby ktoś podać nr konta Fundacji 2plus 4 , na które można wpłacać deklaracje na Zefirka ? Podany w linku adres internetowy nie działa.
  6. Ponieważ jeden z piesków, na którego miałam deklaracje, zostaje w DT na stałe, deklaruję 30 zł stałej wpłaty na Zefirka. Rozumiem, że na konto Zosi ?
  7. Nie mogę w tej chwili złozyc deklaracji, ale wiem, że z odpisu 1% z pewnego PIT-a jest dla Muszki przewidziane 850 zł - to będzie na jakieś dwa miesiące hotelowania. Kwota ta jest pewna na 100% - jeśli było by to potrzebne, to w celu uwiarygodnienia tej informacji mogę na PW przesłać osobie odpowiedzialnej za Muszkę skan zeznania podatkowego, w którym na Lubelska Straż Ochrony Zwierząt - z dopiskiem - dla Muszki - przeznaczona jest ta kwota. Z tym, że nie mamy wpływu na to, kiedy Urząd Skarbowy przekieruje pieniądze na konto Straży.
  8. [quote name='Ladymonia0610']Kto Kseni nie pamięta ;D;D [URL]http://www.psycholog-psu.com/kontakt.html[/URL] Trzeba znaleźć jakiegoś tłumacza , żeby napisał e-maila z wyjaśnieniem całej sprawy.Jaka Kseniula jest ....jak szkola?Jaki koszt ....Jakie psy szkolili.... Napisałam do Jamora-czekam na odpowiedz.[/QUOTE] O tłumacza na czeski może byc trudno - no i koszt. Może po prostu posłużyc sie najbardziej uniwersalnym jezykiem, tj. angielskim.....
  9. No, nie ma. Natomiast jest odzew z domku tymczasowego Gajuni, który pisze: "Gajka, swoim wyglądem wzbudza zainteresowanie na spacerach, ale niestety tylko platoniczne:( Jest naprawdę taka nieforemna, kiedy biegnie nogi rozrzuca na boki zamiast do przodu, uszy i skóra z głowy zsuwają jej się na oczy a skóra na szyi faluje na lewo i prawo. Jak zwykle pod koniec zimy pojawiły się zmiany skórne, tym razem głównie na pupie, ale skonczyło się tylko na kąpielach, bez sterydu". Zaraz spróbuję wstawić zdjęcia - nie gwarantuję, że sie uda.
  10. W tym ogłoszeniu ktoś zainteresowany jest szczeniaczkiem (chyba, ze formy "puppy" użyto jako zdrobnienia) . Odpiszę oczywiście, choć nie bardzo mi to wygląda na poważna ofertę.
  11. Zrobiłam odpis 1% na rzecz LSOZ z dopiskiem, że to dla Muszki (bo pewnie będzie potrzebowała pieniędzy na DT czy hotelik). Niestety, mąż mnie uświadomił, że pieniądze na wskazane konto urząd skarbowy prześle pewnie dopiero pod koniec czerwca.
  12. Taki tłok u Gajusi, że ledwo się przepchnęłam,żeby zameldować, że pamiętam o suni.
  13. Czy przekazując 1% podatku na LSOZ można wpisać cel specjalny - Muszka i Żabka ?
  14. Misiu wygląda kwitnąco! I na zdjęciach wcale nie widać, żeby mu cos dolegało:lol:.
  15. Nie wiem, co zrobić, żeby Gajce znaleźć dom. Ogłoszenia nie działają:shake:.....
  16. [quote name='Koperek'] Pierwsze zdanie jakie padło z ust Nowego Pana to: "....jest bardzo trudnym psem." [/QUOTE] Na czym polega trudność tego psa ? Trzymam kciuki jak by nie było.
  17. Biedny Alfik, biedna Ty ! Najbardziej szkoda, że Alf nie mógł dłużej cieszyć się takim życiem, jakie wiódł u Ciebie, Zosiu. Serdecznie współczuję.
  18. [quote name='mari23'] za to kurdupelek...... dzisiaj w nocy zniszczył mi ok. 1 x 1,5 m wykładziny.... zadarł gdzieś w rogu, potem ciągnął po kawałku drąc na paski i gryząc.... [/QUOTE] Ten malutki niewidomy piesek ?!:-o Chyba nie jest szczególnie osłabiony ..........
  19. Legnica to moje miasto rodzinne (milsze jest dla mnie niż każde inne;)), dletego, mimo, że mieszkam teraz we Wroc, będę zaglądać i zawiadomię znajomych psiarzy z L-cy o możliwości pospacerowania za okazaniem dowodu.
  20. Dobrze, że jesteś ! Z tym, że w międzyczasie nic sie nie zmieniło - Gaja jak nie miała domu, tak nadal nie ma ......
  21. Czy Help Animals jest fundacją pożytku publicznego ? Mam na myśli odpisy od podatku - akurat dobry na to czas.
  22. Ponieważ Misio od Zosi123 znalazł bezpłatny DT i odpuścił trochę dekalaracji, to mogę dorzucić Ślimakowi brakującą kwotę (50 zł) - do końca 2012 roku.:lol:
  23. Misio - kanapowiec ! Ponieważ tak szczęśliwie się złożyło, że Misiek ma bezpłatny domek i nie potrzebuje tylu pieniędzy (przynamniej na razie), to czy mogę zmniejszyć moją deklarację do 50 zł ? Jest tyle potrzebujących piesków (np. dziadzio Ślimak), trzeba by przegrupować środki. Strasznie się cieszę, że Misiowi dobrze !
  24. Żeby tylko Misiu mógł jak najdłużej u p. Wojciecha zostać! Zostawiam swoja wpłatę do dyspozycji potrzebujących.
×
×
  • Create New...