Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Malutka, nie spadaj tak na szary koniec. Na pierwszą :multi:
  2. Zapraszam na bazarek - 2/3 ewentualnego zysku dla Merlina :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227630-Yves-Rocher-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Merlina-i-Birmy-do-15-czerwca-22-00?p=19157781[/url]
  3. [quote name='ewu']O rety ale wieści:))) Ja wczoraj wracałam od córki a teraz wchodzę na dogo a tu tyle dobrego:)))) A pieniądze z bazarku koniecznie proszę przekazać Edziowi.[/QUOTE] Chodzi o te 55zł z mojego bazarku ( fanty należały do ewu więc ona decyduje :) a ja mocno trzymam teraz za Edzia).
  4. [quote name='BUDRYSEK']wielkie dzięki dla Ciebie i Anety:)[/QUOTE] Jeżeli chodzi o mnie, to nie ma za co - takie chyba jakieś zboczenie mam, że bardzo lubię to robić ;) Mam nadzieję, że jakiś grosz z tego skapnie:)
  5. [quote name='AniaGucio']No to już przelewam :) Potwierdź tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/threads/226877-Esprit-Wojas-i-inne-na-Sznupki-Foczkę-i-Kruszynkę-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY Jak tylko dojdą, to potwierdzę :)
  6. Piromanko, czyli dalej pieniądze przesyłać do Ciebie? Czy zbiera Monika? ( mam niejasne obawy, ze coś namieszałam rozsyłając nowe konto?).
  7. To cierpliwie czekamy na wieści :)
  8. Chyba poszło do wszystkich. Nie wysyłałam do data&koka, JOHANNALIND i taygi - nie było żadnych wpłat od początku ( chyba że coś przeoczyłam).
  9. Napisałam do Moniki o adres - większość banków tego wymaga. Jak tylko dostanę, będę pisać.
  10. Pisayśmy w tym samym czasie. Zająć się tym wysyłaniem? - a nowe konto mogę prosić?
  11. Też na to właśnie wpadłam ;) - mogę popisać. Do osób które pisały na tej stronie nie wysyłam.
  12. Trzymam cały czas mocne kciuki żeby otrzymał to na co zasłużył.
  13. A ja do kilku znajomych z jej profilu z pytaniem o aktualny nr telefonu.
  14. Nasze przelewy idą do Piromanki? - może ktoś mieszka w okolicach? Można też spróbować napisać do znajomych, których ma w profilu - może któreś z nich ma nr telefonu. Pisać?
  15. Moje wpłaty ( po 30zł) też regularnie idą do Zenka, majowa też poszła.
  16. Śliczna Lenka na tych zdjęciach :) A jak się czuje panienka?
  17. Doszło kolejne 50zł z allegro :):) i mam przelew 6zł od Arniki( Magdalena S.)- ale nie wiem skąd to. Emma, doszedł mój przelew? ( czy posłałam gdzieś w kosmos, co czasami mi się zdarza:oops:)
  18. Żegnaj piesku :( Biegaj szczęśliwy [*]
  19. Zapraszam na bazarek z ciuszkami dla malucha które dla Torusia podarowała dobra dusza spoza dogo, rzeczy będą przed wysłaniem wyprane i wyprasowane. :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Ubierz-malucha-)-dla-Toro-na-hotelik-do-10-06-godz-22-00?p=19147567#post19147567"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Ubierz-malucha-)-dla-Toro-na-hotelik-do-10-06-godz-22-00?p=19147567#post19147567[/URL] Bardzo proszę o reklamę i podnoszenie ( nie mówiąc już o kupowaniu ;) )
  20. Czytam od początku, ale nie mam jak pomóc :shake: Stałej już nie dam rady, pomyślę nad jakąś jednorazową wpłatą.
×
×
  • Create New...