-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
[quote name='Maruda666'][COLOR=#ff0000][B]STAŁE DEKLARACJE[/B][/COLOR] : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -[COLOR=#ff0000][B]35zł [COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Wpłaty jednorazowe [COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł [/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Na koncie małej jest 73zł.[/COLOR][/B] Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? i 30zł od Ewy ( 14zł z bazarku, 5zł stałej i 11 zł jednorazowo)[/QUOTE] Coś dołożę od siebie, więc 100zł mogłabym przelać jak wróce do domu ( po siedemnastej), ale to i tak za mało:(
-
[quote name='inga.mm']noooo nieeee!!!!!!!!!!!!! Qrrrrrrrrrrrrr............ itd! [B]Poproszę o jednego takiego gnoja do mnie do domu.[/B] Zaznaczam, że nie lubię dzieci, nie opier... się z nimi, za to po kontakcie ze mną dygają aż miło.[/QUOTE] Nie licz na to, a jeszcze założę się, że z dopuszczeniem do komunii nie będą mieli żadnego problemu .
-
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
Maruda666 replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Na pierwszą maleńka :) Może jeszcze ktoś Cię dojrzy ? -
[COLOR=#ff0000][B]STAŁE DEKLARACJE[/B][/COLOR] : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -[COLOR=#ff0000][B]35zł [COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] Wpłaty jednorazowe [COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł [/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Na koncie małej jest 73zł.[/COLOR][/B] Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? i 30zł od Ewy ( 14zł z bazarku, 5zł stałej i 11 zł jednorazowo)
-
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
Maruda666 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co słychać u psiaka ? :) -
[quote name='Emma53']Rozmawiałam z toyotą jeśli nie wypali z Ateną, którą mam dostać na DT ( a coś się nie odzywają ) to wzięła bym tę małą.[/QUOTE] Było by cudownie :multi: :multi: Jest propozycja allegra cegiełkowego z FB ( pani Sylwia), ale to chyba jak już będzie pewność, że wyjdzie ze schronu? - potrzebne będą nowe fotki.
-
[quote name='AniaGucio']Ja też mogę dać 10zł stałej, od 23 maja.[/QUOTE] [quote name='sonia1974']Ja też 10zł stałej ale od czerwca[/QUOTE] [quote name='ewa gonzales']Ja stalej 5 zl:oops: jutro wpalacm ciotenki za bazarus imienny i cosik doloze plus stala , dzis juz nie zdaze do banku, wedruj malenka:iloveyou: dzis sie konczy bazarus imienny[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/fc5.gif[/IMG], bedzie 28 zlicuaszkow[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/fc5.gif[/IMG] malenka trzymaj sie kochana![/QUOTE] Cioteczki :loveu: jesteście kochane :) czyli miałybyśmy stałe: maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł sonia1974 - 10zł ( od czerwca) 35zł stałych deklaracji :) Na koncie małej jest 43zł. Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? Ewunia z bazarku imiennego moją dyszkę wpłacę sobie sama bezpośrednio ;)
-
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
Maruda666 replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Lary ? :) -
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
Maruda666 replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie :) Niestety, nie mam jak pomóc - będę przynajmniej podnosić. Może uda się jakoś rozruszać wątek :):) -
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Maruda666 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kolejna bieda:( Mogę tylko 10zł stałej zadeklarować. -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Maruda666 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek po połowie dla [B] Niko[/B] [B]i Mecenasa[/B]- biżuteria podarowana przez cioteczki [B] mortes [/B]:loveu: i [B]ewu [/B]:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Biżuteryjnie-)-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/URL] -
Zapraszam na bazarek po połowie dla [B]Mecenasa i Niko[/B] - biżuteria podarowana przez cioteczki [B]ewu [/B]:loveu: [B] i mortes [/B]:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Biżuteryjnie-)-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/URL]