Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='inga.mm']poprosze konto. Wyśle 10 zetow na transport[/QUOTE] [quote name='Dogo07']Prosze o konto, osoba z fb pyta. I jak zatytuować przelew ?[/QUOTE] Wprawdzie siedzę w pracy i konta nie pamiętam ale na szczęście zajarzyłam, że mam w wysłanych - więc już poszło. Malutka dziękuje :):)
  2. [quote name='Maruda666'][COLOR=#ff0000][B]STAŁE DEKLARACJE[/B][/COLOR] : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -[COLOR=#ff0000][B]35zł [COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Wpłaty jednorazowe [COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł [/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Na koncie małej jest 73zł.[/COLOR][/B] Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? i 30zł od Ewy ( 14zł z bazarku, 5zł stałej i 11 zł jednorazowo)[/QUOTE] Coś dołożę od siebie, więc 100zł mogłabym przelać jak wróce do domu ( po siedemnastej), ale to i tak za mało:(
  3. [quote name='inga.mm']noooo nieeee!!!!!!!!!!!!! Qrrrrrrrrrrrrr............ itd! [B]Poproszę o jednego takiego gnoja do mnie do domu.[/B] Zaznaczam, że nie lubię dzieci, nie opier... się z nimi, za to po kontakcie ze mną dygają aż miło.[/QUOTE] Nie licz na to, a jeszcze założę się, że z dopuszczeniem do komunii nie będą mieli żadnego problemu .
  4. Poszedł mały przelew dla Maciusia. Trzymaj się panie Kocie i walcz.
  5. Też jestem ciekawa reakcji szkoły :mad: Coś strasznego, co się dzieje :(
  6. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]:thumbs:zaciskamyyyyyyyyyyyyy![/QUOTE] Ewunia, jaki wynik bazarku imiennego?? Jak mała się nazywa?
  7. Na pierwszą maleńka :) Może jeszcze ktoś Cię dojrzy ?
  8. Z ostateczną decyzją musimy poczekać na Toyotę, ale chyba już pisała, że tak :)
  9. [COLOR=#ff0000][B]STAŁE DEKLARACJE[/B][/COLOR] : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -[COLOR=#ff0000][B]35zł [COLOR=#0000ff] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] Wpłaty jednorazowe [COLOR=#000000] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł [/B] [/COLOR][B][COLOR=#ff0000]Na koncie małej jest 73zł.[/COLOR][/B] Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? i 30zł od Ewy ( 14zł z bazarku, 5zł stałej i 11 zł jednorazowo)
  10. [quote name='monigad']poproszę o numer konta, na które wplace troche grosza dla malej na weta[/QUOTE] :):) Bardzo dziękujemy :):) Nr konta już wysyłam.
  11. Zaglądam co słychać u psiaka ? :)
  12. Sprawdziłam - to 290km w jedną stronę ( trasa Grudziądz - Nowy Tomyśl)
  13. [quote name='Emma53']Rozmawiałam z toyotą jeśli nie wypali z Ateną, którą mam dostać na DT ( a coś się nie odzywają ) to wzięła bym tę małą.[/QUOTE] Było by cudownie :multi: :multi: Jest propozycja allegra cegiełkowego z FB ( pani Sylwia), ale to chyba jak już będzie pewność, że wyjdzie ze schronu? - potrzebne będą nowe fotki.
  14. [quote name='AniaGucio']Ja też mogę dać 10zł stałej, od 23 maja.[/QUOTE] [quote name='sonia1974']Ja też 10zł stałej ale od czerwca[/QUOTE] [quote name='ewa gonzales']Ja stalej 5 zl:oops: jutro wpalacm ciotenki za bazarus imienny i cosik doloze plus stala , dzis juz nie zdaze do banku, wedruj malenka:iloveyou: dzis sie konczy bazarus imienny[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/fc5.gif[/IMG], bedzie 28 zlicuaszkow[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/fc5.gif[/IMG] malenka trzymaj sie kochana![/QUOTE] Cioteczki :loveu: jesteście kochane :) czyli miałybyśmy stałe: maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł sonia1974 - 10zł ( od czerwca) 35zł stałych deklaracji :) Na koncie małej jest 43zł. Do wpłat które już były ( 40zł) doszło 3zł od Sylwi K ( nie mam niku)- czy to nie z bazarku imiennego? Ewunia z bazarku imiennego moją dyszkę wpłacę sobie sama bezpośrednio ;)
  15. To może podsumujmy - ile osób dało by radę zadeklarować jakąś stałą? Zacznę od 10zł .
  16. Jestem na zaproszenie :) Niestety, nie mam jak pomóc - będę przynajmniej podnosić. Może uda się jakoś rozruszać wątek :):)
  17. Doszedł przelew od Javeny i beli51 marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Mała ma 40zł. Będą jeszcze pieniądze z bazarków Ewy, coś też dołożę. Tylko na co my zbieramy ? Czy jest szansa na jakieś stałe deklaracje?? DOMEK DLA MALUTKIEJ POTRZEBNY NA JUŻ
  18. Kolejna bieda:( Mogę tylko 10zł stałej zadeklarować.
  19. Zapraszam na bazarek po połowie dla [B] Niko[/B] [B]i Mecenasa[/B]- biżuteria podarowana przez cioteczki [B] mortes [/B]:loveu: i [B]ewu [/B]:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Biżuteryjnie-)-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/URL]
  20. Zapraszam na bazarek po połowie dla [B]Mecenasa i Niko[/B] - biżuteria podarowana przez cioteczki [B]ewu [/B]:loveu: [B] i mortes [/B]:loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Biżuteryjnie-)-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/URL]
  21. To było by około 250zl miesięcznie. Zbieramy stałe? Część można by dozbierać bazarkami.
×
×
  • Create New...