Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ten brak kupy i twardy brzuszek trochę niepokojące:( Z drugiej strony skoro to co zjadł zwrócił, to i kupy nie ma z czego zrobić. Biedulka :(
  2. Pewnie już po wizycie i chyba wiadomo co i jak. Jeżeli ten kawałek miałby utknąć, to albo w przełyku, albo gdzieś w jelicie, ale taki mały kawałek to chyba nieprawdopodobne. Wędzonka na zdjęciu rtg nie wyjdzie :( Wiadomo już coś ? Trzymam mocne kciuki.
  3. Patrząc na zdjęcia z pierwszej strony i te ostatnie, to chyba nie jest możliwe, aby to był ten sam pies :):) Śliczny starszy pan :)
  4. Dzięki współpracy pani Sylwii z FB i mojej córki powstało coś takiego :) http://allegro.pl/mala-kruszyna-prosi-o-twoje-pomoc-i2349748044.html Zapraszam do odwiedzin. Wiem, ze są błędy ( nawet w tytule - ale dzięki temu jest oryginalne;) ) ale nie wiemy jak to zmienić :cool3: Następne będzie już doskonałe.
  5. Nowe wpłaty 14.05: ceris - 20zł Ewa B - 10zł barb ( bazarek imienny Ewy g.) - 5zł Sebastian T ( FB) - 50zł, Gracja Graziaa ( FB) - 40zł, Aleksandra M - 20zł 15.05 Beata S.( FB) - 25zł Małgorzata K. ( FB) - 30zł Carrie i Teqila - 16zł ( bazarek Ewy) Anna K - 8zł Wpływy - 562zł wydatki - transport do DT - 250zł Na koncie 312 zł Allegro chyba puszczę na własne konto?
  6. Miśku :) podczytuję i cały czas mocno trzymam kciuki za Ciebie.
  7. A takie zakładanie to długo trwa? W ostateczności chyba można podać konto prywatne. Mam na koncie nowe wpłaty - od ceris 20zł, 10zł od Ewy B ( kto to? przyznać się :) ), 5 zł z bazarku imiennego Ewy od Barb, 50zł od Sebastiana T. ( FB), 40zł od Gracja Graziaa ( FB), 20zł od Aleksandry M. WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY :):):) Czy ktoś może wkleić rozliczenie ze str 1 na FB? - chyba dobrze było by tam też potwierdzić, że pieniądze wpłynęły.
  8. [quote name='Maruda666']Aktualny stan konta : STAŁE DEKLARACJE : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -35zł Wpłaty jednorazowe marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł Monika M.D. - 50zł daccota ( bazarek imienny Ewy)- 5zł Kabaja :multi: ( 150zł) ewy gonzales (40zł) Było 328zł :):) wydatki - transport do DT - 250zł Na koncie 78zł Dałabym głowę, że zapisywałam, a nie ma - więc jeszcze raz
  9. Patrząc na niego nie sposób się nie uśmiechnąć:) On ma tyle radości w sobie:)
  10. Lara będzie zmieniać imię ?;)
  11. Jaki ma ,,kojec" elegancki :):) To ona fakt kruszyna skoro w pudełku się zmieściła ;)
  12. Aktualny stan konta : STAŁE DEKLARACJE : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -35zł Wpłaty jednorazowe marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł Monika M.D. - 50zł daccota - 5zł Kabaja :multi: ( 150zł) ewy gonzales (40zł) Było 328zł :):) wydatki - transport do DT - 250zł Na koncie 78zł
  13. [quote name='Dogo07']Osoba z fb chce pokryć koszt leczenia, badania, itp. małej. Pyta o koszt, i konto. Jak będzie coś wiadomo to jej napisze o kosztach.[/QUOTE] Było by fajnie:) Można by ją dokładniej zdiagnozować. Ale trzymam kciuki, żeby żadna głębsza diagnostyka nie była potrzebna - niech się to okaże tylko wynikiem stresu i klatki:modla: Dogo, nr konta dotarł ? Nie mam dalej odpowiedzi w sprawie postu na rozliczenie - chyba po weekendzie ponowię prośbę .
  14. [quote name='Poker']Ma już imię?[/QUOTE] Na bazarku Ewy chyba wygrała moja Kruszynka, pasuje mi do niej, ale wcale się nie upieram żeby ją tak wołać;)
  15. Cieszę się, ze noc przeszła spokojnie i mała już bezpieczna :sweetCyb::sweetCyb: Co do tych 250zł, nie wiem czy dobrze zrozumiałam - opłacasz podróż? Nie chcę się wtrącać w Twoje finanse ;), ale mamy 300zł - lepiej podaj nr konta, bo pójdę i zaszaleję :evil_lol:
  16. Chyba już dojechali? Mój Cezek zawsze w podróży masakrycznie się ślinił, ale to był faflun, to tak nie dziwiło. Mam nadzieję, że Kruszynka na miejscu i że otoczona miłością pomalutku wyjdzie na prostą. Toyota, przelać jakieś pieniądze za podróż?
  17. Doszła wpłata od Kabaja :):) ( 150zł) i ewy gonzales :):)(40zł) - bardzo dziękujemy :) - Kruszynka ma na koncie 305zł W razie wyjazdu dziś, może uda się zrobić jakieś nowe zdjęcia - pani Sylwia :):) z FB zadeklarowała się zrobić allegro cegiełkowe, ale potrzebowałaby jakieś ładne zdjęcia.
  18. [quote name='toyota']Marudo666, poproś proszę moda, żeby Ci przydzielił drugi post na wątku, żebyś tam mogła wstawiać rozliczenia. Dziękuję Wszystkim za wpłaty ![/QUOTE] Do kogo mam pisać?
  19. Zamieszczone przez Maruda666 - 10zł wpłacone 10.05 STAŁE DEKLARACJE : maruda- 10zł AniaGucio - 10zł ewa gonzales - 5zł - wpłacone 09. 05 sonia1974 - 10zł ( od czerwca) stałych deklaracji -35zł Wpłaty jednorazowe marii23 -20zł Javena - 5zł bela51 - 15zł Sylwia K - 3zł ewa gonzales - 11zł bazarek imienny Ewy - 14zł Monika M.D. - 50zł daccota - 5zł Na koncie małej jest 138zł - dołożę do [B]155zł [/B]( te dwie piątki to na szczęście;) ).
  20. Doszło kolejnych 55zł czyli mamy 155zł :):) Później rozpiszę ile dokładnie od Kogo :)
×
×
  • Create New...