Zapraszam na bazarek biżuteryjny dla pszczyniaków :) - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19256311#post19256311[/URL]
- każda forma aktywności mile widziana :)
Mój Cezek
[*] na stare lata bardzo bał się burzy. Kiedyś nad ranem obudziłam się, bo coś chciało mnie udusić:evil_lol: - odsuwając się jak najdalej od okna za którym się błyskało usiadł mi na twarzy ( 35kg) ;)
[COLOR=#0000ff][B]Zapraszam na bazarek biżuteryjny z fantów Klaudus z przeznaczeniem na psy z Pszczyny
[/B]
[/COLOR][COLOR=#000000] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19249120#post19249120[/url]
[/COLOR]
Wspaniałe nowiny :multi:
Zapraszam na bazarek biżuteryjny z fantów Klaudus z przeznaczeniem na psy z Pszczyny - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228062-Zajrzyj-koniecznie-masa-biżuterii-dla-podopiecznych-Klaudus-do-30-06-godz-22-00?p=19249120#post19249120[/URL]
[quote name='mari23']i ja się do gratulacji serdecznych przyłączam !!!!!!!!!!
wszystkiego dobrego !!!!!!!!!!![/QUOTE]
Podpisuję się pod tym czterema kończynami :):)
Wszystkiego dobrego :loveu: