[quote name='Emma53']W tym miesiącu jestem pod kreską, a wydaje mi się, że Kruszynka zabawi u mnie dłużej. Dlatego zwracam się do Was cioteczki czy mogę kupić worek karmy dla niej 15 kg kosztuje 137 zł. (Josera) Dotychczas kupowałam jej inną karmę niż jedzą moje psy bo ta, którą mam jest dla niej za duża (nie może pogryźć). Kupowałam 0,5 kg po 5zł. Kruszynka ma apetyt i tygodniowo zjada około 1 kg. Taki worek wychodzi najtaniej i starczył by na długo.
.............................[/QUOTE]
Nie wiem czy mogę decydować pod nieobecność założycielki wątku, ale pieniądze są tak czy tak na utrzymanie Kryszyny więc co by nam z głodu ;) pannica nie padła przelew poszedł :)
Emma, Ty sama wiesz najlepiej, co małej smakuje ;)