Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='ewu'][B]A ja właśnie dostałam na pw zapytanie czy można mi dostarczyć na trenie Gliwic ciuszki na bazarek, niektóre jeszcze z metkami - na pieski z Pszczyny. Wyślę jak tylko dostanę paczuszkę i dołożymy do tego bazarku albo Cioteczka zrobi nowy[/B] :bigcool::bigcool::bigcool:[/QUOTE] I dołożę jeszcze resztę Twojej biżuterii którą cały czas mam :)
  2. [quote name='asiuniab']no dokładnie, nie otwiera się;[/QUOTE] Już poprawiłam :)
  3. Podnoszę maluszka :)
  4. Zapraszam na mały bazarek biżuteryjno - różnościowy dla psiaków z Pszczyny - fanty podarowała Klaudus - podnoszenie i reklama mile widziane [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229054-Biżuteria-i-rózności-dla-podopiecznych-Klaudus-zapraszam-do-15-lipca[/url]
  5. Trzymaj się malutki, musi być dobrze. A cioteczki zapraszam na mały bazarek biżuteryjno - różnościowy dla psiaków z Pszczyny - fanty podarowała Klaudus - podnoszenie i reklama mile widziane [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229054-Biżuteria-i-rózności-dla-podopiecznych-Klaudus-zapraszam-do-15-lipca?p=19343725&posted=1#post19343725[/url]
  6. Zapraszam na mały bazarek biżuteryjno - różnościowy dla psiaków z Pszczyny - fanty podarowała Klaudus:) - podnoszenie i reklama mile widziane :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229054-Biżuteria-i-rózności-dla-podopiecznych-Klaudus-zapraszam-do-15-lipca[/url]
  7. [quote name='toyota']Ja jestem obecna ;). Nie chciałam decydować za darczyńców, ale oczywiście nie mam nic przeciwko. Nie pomyślałam o tym, ale i tak nie da rady chyba pytać wszystkich za każdym razem gdy Kruszyna zgłodnieje;) Myślę, ze darczyńcy nie będą mieli też nic przeciwko temu
  8. [quote name='Emma53']W tym miesiącu jestem pod kreską, a wydaje mi się, że Kruszynka zabawi u mnie dłużej. Dlatego zwracam się do Was cioteczki czy mogę kupić worek karmy dla niej 15 kg kosztuje 137 zł. (Josera) Dotychczas kupowałam jej inną karmę niż jedzą moje psy bo ta, którą mam jest dla niej za duża (nie może pogryźć). Kupowałam 0,5 kg po 5zł. Kruszynka ma apetyt i tygodniowo zjada około 1 kg. Taki worek wychodzi najtaniej i starczył by na długo. .............................[/QUOTE] Nie wiem czy mogę decydować pod nieobecność założycielki wątku, ale pieniądze są tak czy tak na utrzymanie Kryszyny więc co by nam z głodu ;) pannica nie padła przelew poszedł :) Emma, Ty sama wiesz najlepiej, co małej smakuje ;)
  9. Trzymam mocne kciuki za jutrzejszą podróż do nowego życia :):)
  10. Też odwiedzam babuleńkę :)
  11. Przystojniacha taki :) A oczyska jak mu się śmieją ;)
  12. Zapraszam na bazarek na potrzeby Merlina :) - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228923-Horror-i-fantastyka-ciuchy-i-różności-dla-Merlina-do-15-lipca-22-00[/URL] Przelałam w końcu 100zł z poprzedniego bazaru:) - Dorotka, daj znać jak dojdzie.
  13. Cały czas kciuki :):) - za obie, tak naprawdę nie ważne która pierwsza, ważne aby obie znalazły dom :)
  14. Wpadam zobaczyć co słychać u przystojniaka:)
  15. Moje czerwcowe 30zł poszło siódmego - to już chyba musiały dojść?
×
×
  • Create New...