Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Misiaczku I Domku Miśkowy :loveu:, jakie smutne wieści :(. Oby Misiu jak najdłużej był z nami, bez bólu, wprawdzie na trzech łapkach ale kochany.
  2. Mogę tylko trzymać kciuki i podnieść malucha. Sympatyczny czarnulek :)
  3. Na wątku Lucusia zobaczyłam jaką nową uśmiechniętą twarz :) Nie spoczęłam aż przeczytałam cały wątek - Roma, nie mogę wyjść z podziwu jakie to Twoje stadko zgodne:) A rozczochraniec jest prześliczny :loveu:
  4. Wikunia, na pierwszą:) Myślałam, że już w domku jesteś :shake:
  5. Alu, Kapselek [*] biega już szczęśliwy. Tylko my płaczemy :( Mocno tulę.
  6. Mały ruch u Antosia:( w ogóle na dogo coś ostatnio pustki.
  7. Mogę tylko podnieść maleńką :multi:
  8. Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Giselle4 i Temidy Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:smile: Mile widziane podnoszenie i reklama;-) - szczególnie że nie mogę znaleźć większości wątków giselle i Temidy :shake: [B][COLOR=#b22222]UWAGA - nie działają stare banerki, adresy i podpisy. [/COLOR][/B]
  9. Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Temidy i Giselle4 Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:smile: Mile widziane podnoszenie i reklama;-) [B][COLOR=#b22222]UWAGA - nie działają stare banerki, adresy i podpisy. [/COLOR][/B]
  10. Już pisałam, ale zniknęło - zapraszam na dwa bazarki, z których ewentualny dochód idzie po połowie dla Temidy i Giselle4 Coś na słodko i do ubrania: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Co%C5%9B-na-s%C5%82odko-i-co%C5%9B-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225695-Coś-na-słodko-i-coś-do-ubrania-dla-Giselle4-i-Temidy-do-25-04-22-00[/URL] Ciut większe ciuszki ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225670-Ciut-wieksze-ciuszko-na-podopiecznych-Giselle-i-Temidy-do-25-04-godz-22-00?p=18947668#post18947668[/URL] Serdecznie zapraszam do odwiedzin:) Mile widziane podnoszenie i reklama;)
  11. asl - daj znać temu komuś od bazarku, może szuka swojego tak jak ja :(
  12. Mimo choroby Lenka wygląda na zadowoloną i wyluzowaną :):) ( szczególnie na tym ostatnim zdjęciu :loveu: )
  13. Trzymajcie się Kapselki, mocno przytulam :calus:
  14. Działa - ale nie w zaawansowaną, tylko edytuj post 2X - po pierwszym edytuj post, pojawi się to co zwykle, a pod tym wszystkim jest jeszcze raz edytuj post ( ale namąciłam :):) )
  15. Trzeba wejść dwukrotnie w edycję;) ( wcale Cię nie szpieguję ).
  16. Kciuki za fajny domek dla małej psotki :)
  17. Śliczne te ,,maluchy" :):) Zaofuję i zaproszę na bazarek ciuszkowy dla potrzeb podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL]
  18. Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL]
  19. Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL]
  20. Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :smile: - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post18926316[/URL]
  21. Denisku :loveu: , zdrowiej piesku. Zapraszam na bazarek ciuszkowy na potrzeby podopiecznych Klaudus :) - wiele nówek. Wysyłką i zbiórką funduszy zajmie się cioteczka Klaudus http://www.dogomania.pl/forum/threads/225448-Ciuszki-na-podopiecznych-Klaudus-do-15-kwietnia-22-00?p=18926316#post18926316
  22. Mogę prosić o konto do przelewu, z bazarku uzbierało się kilka zł. I przy okazji zapraszam na bazarek ze ślicznymi ciuszkami dla dziewuszki - na pokrycie kociego długu w Chironie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-Różowe-conieco-dla-małej-księżniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-Różowe-conieco-dla-małej-księżniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012[/URL]
  23. W imieniu swoim i ateny21 serdecznie zapraszam na bazarek ze ślicznymi ciuszkami dla dziewuszki :) - na spłatę kociego długu w Chironie http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-R%C3%B3%C5%BCowe-conieco-dla-ma%C5%82ej-ksi%C4%99%C5%BCniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012
  24. Henio pewnie się nie pogniewa:) - zapraszam na bazarek na spłacenie kociego długu w Chironie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225370-R%C3%B3%C5%BCowe-conieco-dla-ma%C5%82ej-ksi%C4%99%C5%BCniczki-na-koty-Budryska-do-07-04-22-00?p=18918012#post18918012[/url]
×
×
  • Create New...