[quote name='ewu']O rety ale wieści:))) Ja wczoraj wracałam od córki a teraz wchodzę na dogo a tu tyle dobrego:)))) A pieniądze z bazarku koniecznie proszę przekazać Edziowi.[/QUOTE]
Chodzi o te 55zł z mojego bazarku ( fanty należały do ewu więc ona decyduje :) a ja mocno trzymam teraz za Edzia).
[quote name='BUDRYSEK']wielkie dzięki dla Ciebie i Anety:)[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o mnie, to nie ma za co - takie chyba jakieś zboczenie mam, że bardzo lubię to robić ;) Mam nadzieję, że jakiś grosz z tego skapnie:)
[quote name='AniaGucio']No to już przelewam :)
Potwierdź tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/threads/226877-Esprit-Wojas-i-inne-na-Sznupki-Foczkę-i-Kruszynkę-ZAKOŃCZONY-ROZLICZAMY
Jak tylko dojdą, to potwierdzę :)
Nasze przelewy idą do Piromanki? - może ktoś mieszka w okolicach? Można też spróbować napisać do znajomych, których ma w profilu - może któreś z nich ma nr telefonu. Pisać?
Doszło kolejne 50zł z allegro :):)
i mam przelew 6zł od Arniki( Magdalena S.)- ale nie wiem skąd to.
Emma, doszedł mój przelew? ( czy posłałam gdzieś w kosmos, co czasami mi się zdarza:oops:)
Zapraszam na bazarek z ciuszkami dla malucha które dla Torusia podarowała dobra dusza spoza dogo, rzeczy będą przed wysłaniem wyprane i wyprasowane. :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Ubierz-malucha-)-dla-Toro-na-hotelik-do-10-06-godz-22-00?p=19147567#post19147567"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227538-Ubierz-malucha-)-dla-Toro-na-hotelik-do-10-06-godz-22-00?p=19147567#post19147567[/URL]
Bardzo proszę o reklamę i podnoszenie ( nie mówiąc już o kupowaniu ;) )