Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Mogę tylko posłać coś jednorazowo - przelew poleciał :)
  2. Widzę, że zebrało się tutaj trochę Pszczynolubów :):) - zajrzyjcie proszę dziewczyny na bazarek dla Pszczyńskich psiaków - świetne ciuchy;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230561-Super-ciuszki-atmosphere-Influence-new-look-i-inne-do-31-08-22-00?p=19549196#post19549196[/url]
  3. Zaglądam do Margolci i życzę jej jeszcze wielu kolejnych latek :):)
  4. Z bazarku dla panienek nazbierało się 156zł :):) - proszę o nr konta.
  5. Pozwolę sobie u Edzia zaprosić na bazarek z super ciuszkami i biżuterią podarowanymi przez cioteczkę ewu :) przeznaczony na psiaki z Pszczyny [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230561-Super-ciuszki-atmosphere-Influence-new-look-i-inne-do-31-08-22-00[/URL]
  6. Pozwolę sobie u Czarka zaprosić na bazarek z super ciuszkami i biżuterią podarowanymi przez cioteczkę ewu :) przeznaczony na psiaki z Pszczyny [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230561-Super-ciuszki-atmosphere-Influence-new-look-i-inne-do-31-08-22-00[/url]
  7. Zapraszam na bazar z super ciuchami i biżuterią na psiaki z Pszczyny. Fanty podarowała cioteczka ewu :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230561-Super-ciuszki-atmosphere-Influence-new-look-i-inne-do-31-08-22-00[/url]
  8. Farcik a po powrocie z wyjazdu zastałam pod blokiem, dostał jeść. Jak uda mi się go jutro spotkać przed osiemnastą, to zaliczy weta;)
  9. Harpoonko, podaj nr konta, jutro zaraz zrobię przelew - będzie tak jak dla Belli 255zł.
  10. Kukiś, nie gniewaj się :) i pozwól u siebie zaprosić na bazarek dla Rudego [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229761-Dla-Rudego-ciuchy-i-biżuteria-do-20-08-22-00[/url]
  11. Farcik pokazuje się w ostatnich dniach regularnie, dostaje kolację. Jutro wyjeżdżam na dwa dni, ale jeść da mu mąż, potem biorę go do weta. Chciałabym aby zajrzał mu jeszcze raz do paszczy, może te zęby jednak trzeba by zrobić? On bardzo delikatnie bierze jedzenie, jakby się bał, albo go bolało. Do tego nie zjada dużo :shake:
  12. Żegnaj Bodziu [*] Dopiero dziś się dowiedziałam, że Ciebie już z nami nie ma :-( Wierzę że tam gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy tak jak byłeś u joaaa.
  13. Zapraszam na duży bazar dla Rudego - ciuchy, biżuteria i rózności :) Fanty podarowała Klaudus, coś dołożyłam i wyszło to co wyszło ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229761-Dla-Rudego-ciuchy-i-biżuteria-do-20-08-22-00?p=19405818#post19405818[/url] Liczę że pomożecie w reklamie ( w tym jestem kiepska :shake: ) i podnoszeniu :)
  14. [quote name='ewa gonzales']:crazyeye::shake::shake: o matenko ....[B]azeby temu typowi[/B]:angryy: [B]sie[/B] [B]wsyckie otwory pozatykaly .....nieodwracalnie rzecz jasna[/B]:modla: trzyamajcie sie mocniutkoooo1[/QUOTE] No nie :evil_lol::evil_lol: Na coś takiego, to bym nie wpadła :p Dwa koty wieczorkiem wyszły na godzinę więc trochę się uspokoiły :) Przy okazji wyniosłam michę jedzenia ;)
  15. Dzięki ,,życzliwemu" sąsiadowi moje kociate siedzą w domu i się wściekają. Pomału zaczęłam puszczać najbardziej natarczywego ( nie mam wyjścia, albo wyjdzie, albo na złość zasika mi całe mieszkanie :angryy: , ścieram i piorę na okrągło, ale od wczoraj, odpukać, jest spokój ). Farcik dostał dziś tylko 1/2 saszetki - podzielił się z kumplem. Spróbuję jeszcze wyjść jak się ściemni. Przejrzałam te klatki i jedna mi ,,podeszła" tylko kosztuje coś ponad 170zł. W przyszłym tygodniu biorę się za bazarki :)
  16. [quote name='Mysza2']tu może [URL="http://www.groomer.com.pl/index.php?cat=808&page=1"]http://www.groomer.com.pl/index.php?cat=808&page=1 i tu [/URL][URL]http://www.petnetstore.pl/pl,kat,klatki_kennelowe,1,5.html[/URL] [/QUOTE] Dzięki Myszko :loveu: Farcik pojawia się ostatnio codziennie. Dziś dostał jeść trzykrotnie :) Daje się dotykać, głaskać, ale tylko tylko przy jedzeniu, póki nie dostanie miski miauczy rozpaczliwie ( chyba ma to oznaczać domaganie się jedzenia?) ale nie da zbliżyć do siebie ręki.
  17. Posłałam 50zł - od czerwca do września. Do góry Emusia :multi:
  18. Chciałam się rozejrzeć w możliwościach zakupu kennela - ale nie mogę nic znaleźć. Na allegro nie ma - ktoś wie , gdzie takie cuś się kupuje? Pluję sobie w brodę, bo chyba przed dwoma mies. koleżanka z miau sprzedawała, nawet miałam go w podpisie:mad:
  19. Nie zauważyłam, że skończyło mi się zlecenie przelewu i zalegam :( Zosiu, podaj mi jeszcze raz proszę nr konta, nie chcę czegoś namieszać.
  20. Jak miło widzieć, że finanse Zenusia tak poszły do przodu :):)
  21. Starzy mają dość, młodzi wolą fb :shake:
  22. Zapisuję się u pięknej Belli:) Przelew od Kruszynki [*] poszedł wczoraj.
  23. Dzisiaj wyniosłam demonstracyjnie michę wymieszanej mokrej i suchej :) - były oba - i Farcik i jego mniejszy białoszary kumpel. Samochodu sąsiada nie było, więc nie miał się kto czepiać :mad: Cały czas myślę, gdzie by go umieścić, ale coś nic mi nie wychodzi. Póki co jest ciepło, ma co jeść, krzywda mu się nie dzieje. Miałam go zabrać do weta, ale wtedy zniknął, a teraz nie mam Sonki i możliwości dojazdu :shake: Liczę, że w przyszłym tygodniu coś z tego wyjdzie ( o ile zołza ;) znów nie zniknie).
×
×
  • Create New...