-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
Maruda666 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Mogę tylko posłać coś jednorazowo - przelew poleciał :) -
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Maruda666 replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do Margolci i życzę jej jeszcze wielu kolejnych latek :):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Farcik a po powrocie z wyjazdu zastałam pod blokiem, dostał jeść. Jak uda mi się go jutro spotkać przed osiemnastą, to zaliczy weta;) -
Mikro suńka Sonia ma cudowyny Dom zostaje w DT :)
Maruda666 replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Biedna malutka :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Farcik pokazuje się w ostatnich dniach regularnie, dostaje kolację. Jutro wyjeżdżam na dwa dni, ale jeść da mu mąż, potem biorę go do weta. Chciałabym aby zajrzał mu jeszcze raz do paszczy, może te zęby jednak trzeba by zrobić? On bardzo delikatnie bierze jedzenie, jakby się bał, albo go bolało. Do tego nie zjada dużo :shake: -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Maruda666 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żegnaj Bodziu [*] Dopiero dziś się dowiedziałam, że Ciebie już z nami nie ma :-( Wierzę że tam gdzie jesteś, jesteś szczęśliwy tak jak byłeś u joaaa. -
Zapraszam na duży bazar dla Rudego - ciuchy, biżuteria i rózności :) Fanty podarowała Klaudus, coś dołożyłam i wyszło to co wyszło ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229761-Dla-Rudego-ciuchy-i-biżuteria-do-20-08-22-00?p=19405818#post19405818[/url] Liczę że pomożecie w reklamie ( w tym jestem kiepska :shake: ) i podnoszeniu :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='ewa gonzales']:crazyeye::shake::shake: o matenko ....[B]azeby temu typowi[/B]:angryy: [B]sie[/B] [B]wsyckie otwory pozatykaly .....nieodwracalnie rzecz jasna[/B]:modla: trzyamajcie sie mocniutkoooo1[/QUOTE] No nie :evil_lol::evil_lol: Na coś takiego, to bym nie wpadła :p Dwa koty wieczorkiem wyszły na godzinę więc trochę się uspokoiły :) Przy okazji wyniosłam michę jedzenia ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dzięki ,,życzliwemu" sąsiadowi moje kociate siedzą w domu i się wściekają. Pomału zaczęłam puszczać najbardziej natarczywego ( nie mam wyjścia, albo wyjdzie, albo na złość zasika mi całe mieszkanie :angryy: , ścieram i piorę na okrągło, ale od wczoraj, odpukać, jest spokój ). Farcik dostał dziś tylko 1/2 saszetki - podzielił się z kumplem. Spróbuję jeszcze wyjść jak się ściemni. Przejrzałam te klatki i jedna mi ,,podeszła" tylko kosztuje coś ponad 170zł. W przyszłym tygodniu biorę się za bazarki :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']tu może [URL="http://www.groomer.com.pl/index.php?cat=808&page=1"]http://www.groomer.com.pl/index.php?cat=808&page=1 i tu [/URL][URL]http://www.petnetstore.pl/pl,kat,klatki_kennelowe,1,5.html[/URL] [/QUOTE] Dzięki Myszko :loveu: Farcik pojawia się ostatnio codziennie. Dziś dostał jeść trzykrotnie :) Daje się dotykać, głaskać, ale tylko tylko przy jedzeniu, póki nie dostanie miski miauczy rozpaczliwie ( chyba ma to oznaczać domaganie się jedzenia?) ale nie da zbliżyć do siebie ręki. -
Posłałam 50zł - od czerwca do września. Do góry Emusia :multi:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Chciałam się rozejrzeć w możliwościach zakupu kennela - ale nie mogę nic znaleźć. Na allegro nie ma - ktoś wie , gdzie takie cuś się kupuje? Pluję sobie w brodę, bo chyba przed dwoma mies. koleżanka z miau sprzedawała, nawet miałam go w podpisie:mad: -
Nie zauważyłam, że skończyło mi się zlecenie przelewu i zalegam :( Zosiu, podaj mi jeszcze raz proszę nr konta, nie chcę czegoś namieszać.
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
Maruda666 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak miło widzieć, że finanse Zenusia tak poszły do przodu :):) -
Stary dobek Chojrak odszedł za TM
Maruda666 replied to Dada M's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Starzy mają dość, młodzi wolą fb :shake: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dzisiaj wyniosłam demonstracyjnie michę wymieszanej mokrej i suchej :) - były oba - i Farcik i jego mniejszy białoszary kumpel. Samochodu sąsiada nie było, więc nie miał się kto czepiać :mad: Cały czas myślę, gdzie by go umieścić, ale coś nic mi nie wychodzi. Póki co jest ciepło, ma co jeść, krzywda mu się nie dzieje. Miałam go zabrać do weta, ale wtedy zniknął, a teraz nie mam Sonki i możliwości dojazdu :shake: Liczę, że w przyszłym tygodniu coś z tego wyjdzie ( o ile zołza ;) znów nie zniknie).