-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']śpij spokojnie malutka kruszynko [*][/QUOTE] Marticzka - chyba się już pogodziłam, że małego nie ma. Nie wiadomo co jeszcze by go tu czekało :( -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Szkoda maluchów :( Aniu, a tych kotek to ile do sterylizacji? Jakiś bazar? - może jak urząd zobaczy, że jakiś grosz już jest to szybciej coś dołożą? Ile u was kosztuje sterylka - nasz wet od bezdomniaków bierze 12ozł. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dawno moich kotów tu nie było, więc kilka zdjęć:) Tu jeszcze Edzio [*], to małe rude to brat Bianki - był u mnie chyba 10 dni, jest już w swoim domku, to duże to Gapcio. Na zdjęciu widać jaką drobinką był Edźko - małe rude ma około 3 mies, Edzio miał 6. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/850/po0e.png/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/549/po0e.png[/IMG][/URL] Tu maleńka Bianka z Ciniutą: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/6ywu.png/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/3821/6ywu.png[/IMG][/URL] A tak wygląda często moja połowa łóżka :cool3:. W kolejności od poduszki - Gapcio, Ciniuta( czyli Cini- mini), Lolek i Kropa w nogach. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/vjx.bmp/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4200/vjx.bmp[/IMG][/URL] Jemy sobie :) - tu jeszcze jest Edzio:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/2a49.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4317/2a49.jpg[/IMG][/URL] No i oczywiście MARUDA ( bez szóstek :evil_lol: ) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/axvy.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/205/axvy.jpg[/IMG][/URL] Ciekawe, w jednym poście mam sygnaturę, a w pozostałych nie :crazyeye: [URL="http://tiny.pl/qr22v"][SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]Moje śmietnikowe biedy - zapraszamy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Witaj Ewuś :) Moje starszawe paskudy już grzecznie śpią:) - tylko to małe rude rozrabia:mad: Mam nadzieję, że w poniedziałek już pojedzie do nowego domu, bo moje stado już traci cierpliwość. Ku memu zdziwieniu najlepszym wujkiem okazał się Lolek - mała często śpi wtulona w niego:) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję Myszko, że jesteś. Mały był naprawdę niesamowitym kotem, miał coś takiego w spojrzeniu. I naprawdę cudowny charakter. Chodzi za mną od kilku tygodni stara piosenka Alibabek -,,... od małego miał pecha ten kot..." -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
No i jeszcze się pochwalę, że wszystkie trzy kocie matki u pani Krysi już wysterylizowane:) przynajmniej tu nie będzie już niechcianych maleństw. -
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
Maruda666 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Też zgłaszam się na zaproszenie cioci Agusi. Przeleję 100zł na budy i będę pamiętać robiąc jakiś następny bazarek. Musi się udać :thumbs: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Trochę mnie nie było. Wpierw nic się nie działo, a potem działo się za dużo. Nie wiem czy pisałam, że w październiku kociaki od pani Krysi zostały przez kopniętego synalka wywiezione za miasto. W ciągu kolejnych dwóch tygodni udało się znaleźć wszystkie, za wyjątkiem trzech - zaginął 2mies. maluszek, białoruda 3mies. kociczka i jeden burasek - mam nadzieję, żektoś je przygarnął. Stopniowo przejmowałyśmy z Prezeską maluchy i udało się znaleźć domki dla wszystkich maleństw. Zostały tylko cztery buraski. Ostatni rudy maluch jest jeszcze u mnie, ale szykuje się mu ( a właściwie jej, bo to 3 mies. biało ruda kociczka) fajny dom. To właśnie Bianka ; [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/p1zt.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1442/p1zt.jpg[/IMG][/URL] To były dobre wiadomości a teraz zła. 18 listopada odszedł nasz Edzio [*], mały czarnuszek przegrał walkę z FIPem:( Był z nami tylko cztery miesiące, ale bardzo nam go brakuje, był kochanym, bardzo mądrym kociakiem:( [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/2np.JPG/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5691/2np.JPG[/IMG][/URL] -
[quote name='Martika@Aischa']Oj tak tak :lol: Czekałyśmy prawie do północy aby nam Asia zaproponowała DS :eviltong:[/QUOTE] Następnym razem, może przynajmniej na jakiś tymczas się zgodzi? :evil_lol: Zrobimy zbiórkę na karmę ;) Lusieńka na zdjęciach wygląda na szczęśliwą :):) A ja chodzę ostatnio po chałupie cały czas w brązowych;)
-
Emcia [*] odeszłaś kochana i tak jakby u siebie. Biegaj teraz wesoło tam gdzie jesteś i zaopiekuj się moim Edziem [*], który dziś też przeszedł przez most, miał dopiero 6 miesięcy i kociego FIPa :-(
-
Bokser Bruno walczy o wszystko - Fundacja SOS Bokserom
Maruda666 replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam co dobrego ( bo tylko dobrego ma być!!) u Bruna. Trochę mnie nie było, walczyłam o jednego z moich kotów, Edzia [*]. 21 października poszło dla Bruna 50zł - nie doszło ? -
Luśka, daj się ciotce wyspać :mad: W nocy to myszy harcują, przyzwoite koty śpią !
-
Ogłoszenia Kła i Szelika - wszystkie aktywowane, sukcesywnie bedę odświeżać. [SIZE=3][COLOR=#000000][B]Ogłoszenia Kła od Maruda666:[/B][/COLOR][/SIZE] [LIST=1] [*]Gumtree- do aktywacji [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/198137/Bialy-KIEl--szuka-domu/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/198...l--szuka-domu/[/URL]([URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/198137/Bialy-KIEl--szuka-domu/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...l--szuka-domu/[/URL]) [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bialy-KIEL-szuka-domu,98061"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...uka-domu,98061[/URL] [*][URL="http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/bialy-kiel-szuka-domu_i3008"]http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacj...uka-domu_i3008[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/bialy-kiel-szuka-domu.html[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bialy-KIEL--szuka-domu-id77225.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...u-id77225.html[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*]Pupil- do aktywacji [*]Kokosy- do aktywacji [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/729112719/katowice-Bialy-KIEL-szuka-domu.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...zuka-domu.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,84153,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...4153,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*]E-zwierzak- do aktywacji [*]Owi- do aktywacji [*]Petworld- do aktywacji [*]Alegratka- do aktywacji [*][URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9207[/URL] [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kupsprzedaj- do aktywacji [*]E-oferty- do aktywacji [*]Bezrodowodu- do aktywacji [*]Slaskatablica- do aktywacji [*]Słoniu- do aktywacji [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/77633/[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/1023993-bialy-kiel-szuka-domu.html[/URL] [*][URL="http://naszezwierzaki.info/15-oddam/9046-bialy-kiel-szuka-domu.html"]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/...zuka-domu.html[/URL] [/LIST] [SIZE=3][COLOR=#000000][B] i ogłoszenia Szelika:[/B][/COLOR][/SIZE] [LIST=1] [*]Gumtree- do aktywacji [*][URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/198383/SZELIK--daj-mu-szanse/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/198...daj-mu-szanse/[/URL]([URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/198383/SZELIK--daj-mu-szanse/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...daj-mu-szanse/[/URL]) [*][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SZELIK-daj-mu-szanse,98115"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...u-szanse,98115[/URL] [*][URL="http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/szelik-daj-mu-szanse_i3021"]http://www.do-adopcji.pl/psy/fundacj...u-szanse_i3021[/URL] [*][URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/szelik-daj-mu-szanse.html[/URL] [*][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/SZELIK--daj-mu-szanse-id77331.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...e-id77331.html[/URL] [*]Tablica- do aktywacji [*]Pupil- do aktywacji [*]Kokosy- do aktywacji [*]Zwierzaki.nasza-lista- do aktywacji [*][URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/450578908/katowice-SZELIK-daj-mu-szanse.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...mu-szanse.html[/URL] [*]Lento- do aktywacji [*]Olx- link przyjdzie na maila [*][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,84234,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...4234,Lw==.html[/URL] [*]Petsy- do aktywacji [*]E-zwierzak- do aktywacji [*]Owi- do aktywacji [*]Petworld- do aktywacji [*]Alegratka- do aktywacji [*]Pineska- do aktywacji [*][URL]http://www.psy.pl/adopcje/art17248,szelik.html[/URL] [*]Cwirek- do aktywacji [*]Kupsprzedaj- do aktywacji [*]E-oferty- do aktywacji [*]Bezrodowdu- do aktywacji [*]Slaskatablica- do aktywacji [*]Słoniu- do aktywacji [*][URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/77749/[/URL] [*][URL]http://www.neeon.pl/1026394-szelik-daj-mu-szanse.html[/URL] [*][URL="http://naszezwierzaki.info/15-oddam/9064-szelik-daj-mu-szanse.html"]http://naszezwierzaki.info/15-oddam/...mu-szanse.html[/URL] [/LIST]
-
Kiciuś wygląda ślicznie :):) Trzymam mocne kciuki :)
-
W tej krainie znajdziesz psa i kota....BDT u Kwiaciarenki
Maruda666 replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
Melduję się na kocio-psim wątku:) Podpowiem, że moim kotom jako posłanka najbardziej odpowiadają wyścielone kartonowe pudła, wypasiona kocia budka stoi pusta :cool3: Mam ze dwa opakowania gentamycyny do oczek - nie przyda się ? -
Czy te dwie twarzyczki nie są podobne:) ? - może z mojego Kumpelka też wyrośnie taki dostojny KOT? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/acyl.png/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1053/acyl.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/41/44de.png/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6996/44de.png[/IMG][/URL]
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
Maruda666 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
Edytowałam na 20zł - ta dziewiątka wskoczyła mi zamiast 0, ale skoro już jestem zacytowana - to 30zł ( 29 trochę dziwnie wygląda ;) ). -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
Maruda666 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
20 zł do transportu dołożę - będzie już tylko 140 do zdobycia;) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Maruda666 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ogłoszenia dla Kiełka poszły na Katowice, dla Szelika chyba też tak może być? - nie dopytałam wcześniej :oops: -
Bokser Bruno walczy o wszystko - Fundacja SOS Bokserom
Maruda666 replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Brunio trzymaj się kolosie :) -
Ciut zwieracze ruszają ? :)
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Maruda666 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Wykupiłam ogłoszenia dla Kiełka i Szelika na bazarku Juldan http://www.dogomania.pl/forum/threads/247560-Og%C5%82oszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-1-11-do-21-00?p=21459933#post21459933