-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Zaglądam poniedziałkowo do ślicznoty:) Oby z każdym dniem było lepiej [URL=http://smayliki.ru/smilie-1283233575.html][IMG]http://s20.rimg.info/0087e245783523af5f071c4136182f59.gif[/IMG][/URL]
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jak coś będzie, to jasne że podeślemy:) Póki co, odezwała się pani o malucha z TOZu - mała 6 tyg. klucha- jednak im mniejsze tym większe szanse na domek. -
Dawno do Keksika nie zaglądałam, a tu taka bieda :cool3: Jednorazowo coś podeślę - proszę też o konto.
-
I dalej pieniążki małej są u mnie :roll:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Kociaki dziękują za słowa uznania:) Żeby jeszcze jakieś domki się znalazły. Sonka działa z ogłoszeniami...i zobaczymy co z tego wyniknie. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
No i obiecane zdjęcia Młodej :) Zaraz sobie skoczę :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/n3bl.png/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9246/n3bl.png[/IMG][/URL] Czyż nie jestem śliczna? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/801/n2gf.png/"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/5761/n2gf.png[/IMG][/URL] Tu się śpi najlepiej :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/03v5.png/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3205/03v5.png[/IMG][/URL] Ciekawe co piją ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/7qiv.png/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5826/7qiv.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
W końcu się zmobilizowałam :) Zdjęcia czarnego Edzia: Tak wyglądało brzusio :shake: ale już zagojone :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/822/rvto.png/"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8232/rvto.png[/IMG][/URL] Taki piękny jestem :) ( małemu często wypada języczek) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/823/uufm.png/][IMG]http://img823.imageshack.us/img823/7921/uufm.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/jifc.png/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3890/jifc.png[/IMG][/URL] To moja miska, nie zbliżać się :cool3: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/kyfj.png/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8370/kyfj.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/821/g3b1.png/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3359/g3b1.png[/IMG][/URL] -
Jeszcze tylko 2 dni będzie trwał bazarek dla Kubcia - zapraszam:) Mamy już 108zł :multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-TNIEMY-CENY-%21%21%21-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246341-TNIEMY-CENY-%21%21%21-na-%C5%9Blepego-Kubusia-do-15-09[/URL]
-
[quote name='joanka40']Tak jest, w ramach rehabilitacji tylnymi łapami :evil_lol:.[/QUOTE] Dobrze jej to wychodzi ;)
-
Śliczny zadowolony pycholek:) A te oczka to ona sobie sama tak co rano maluje??
-
[quote name='joanka40']Omijają z daleka, Kret syczy, Skrzat ma deprechę, a Miśka znosi myszy w darze. Tylko pies działa w ruchu: "Ratujmy bezdomne zwierzęta".[/QUOTE] Czyli pies okazał się najbardziej prokoci :)? Pampersy wreszcie dziś poszły, ale widzę, że coś się u małej nie sprawdzają :shake:
-
[quote name='milagros19853201']biedactwo szkoda psiaka sliczny finansowo to slabo ale jakby ktos robil bazarekl to [B]z checia z fantami sie dorzuce[/B] tego zawsze pod dostatkiemn sama niestety nie umiem zrobic bazarku i brak czasu podam tez link do histori psiaka dalej[/QUOTE] Biedny psiak. Jak tylko skończę mój nieszczęsny remont wezmę się za bazarek - połowę dam dla niego. Milagros, mogę dołożyć Twoje fanty, ale tylko wirtualnie ( nie mieszczę się już w mieszkaniu:evil_lol: ) - jakby co, to [email][email protected][/email]
-
Nie wiem, czy się cieszyć, że nie jest gorzej, czy martwić . Czyli nadal nic nie wiemy i cierpliwie czekamy aż zwieracze zmądrzeją ;) Luśka, nie roznoś paskudztwa po domu :cool3:
-
[quote name='joanka40']Marudko dziś przyszło 50 zł na leczenie Lusi. Bardzo dziękuję :loveu:. Rozliczenie Twojej wpłaty zaraz wpiszę w poście nr 1. Jeszcze raz serdecznie dziękuję :loveu:.[/QUOTE] A ja już spakowałam pampersy...i dopiero teraz do mnie dotarło, że skoro robiłam przelew, to przecież adres miałam i niepotrzebnie się znów upominałam :evil_lol: Skoro malutka rano ,,kojarzy" kuwetę, to chyba dobry znak :):)
-
Zaglądam co nowego słychać .
-
Się przypomnę ;)
-
Zaglądam do maleńkiej z rana:)
-
Mogę tylko podnieść staruszka. Jeżeli coś się dla niego znajdzie, moje 20 zł stałej od Yody dam dla niego.
-
Podaj mi adres na pw, postaram się jutro, pojutrze podejść na pocztę. U mnie leżą zupełnie niepotrzebnie - jest tego chyba 9 sztuk, to na kilka dni może wystarczy.
-
Mam kilka sztuk pampersów 1-4kg, S ( 38 x27 cm)- czy to się nada dla niej? Chętnie podeślę bo u mnie już długo leżą.
-
Biedne maleństwo :( tak chciałoby normalnie biegać. Co do zwieraczy, to zupełnie nie mam doświadczenia, ale mocno za nie trzymam kciuki.
-
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
Maruda666 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Hi, hi, Zochna doniesie więc co tam w artykule było:) Poproszę! Suche info, prośba o kontakt, gdyby coś ktoś wiedział, głos oburzenia???? Edit: A tu doprawiony smacznie bazarrrrrrrrrr z filmami i muzą:smile:;)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/thread...domnaków_14-9"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...domnaków_14-9[/COLOR][/URL][INDENT] [/INDENT] [/QUOTE] Link nie wchodzi :razz: ( chyba że to u mnie coś nie tak?)