-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
[quote name='elik'].... ale Maruda666 nie podałaś adresu e-mail w profilu i jeśli mam Ci podesłać nr konta Dogo07, to proszę poślij mi cuś na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie mam skrzynki na dogo i nie mogę ani wysyłać, ani odbierać PW.[/QUOTE] Dziękuję, już zdobyłam :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Myślę, że ona szybko znajdzie domek :) Nie ma sensu szukać w naszej okolicy. Rudaski i trikolorki dość szybko poznajdowały u nas domki. -
Dramatyczna sytuacja Pani Uli i jej zwierzaków.......pomocy.....
Maruda666 replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Zgłaszam się na apel Martiki. Pomóc niestety nie mogę - moja siódemka to góra tego co się u mnie mieści :( Warto chyba porobić jak najwięcej ogłoszeń, jest szansa, że znajdą domy. Potrzebna pomoc finansowa? -
Na pierwszą THE BEST LUŚKA :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']Dopiero teraz doczytam . To jak głupi żart brzmi Jednak niektórzy to są [B]beznadziejni w swojej głupocie[/QUOTE] [/B] Gdyby ta pani poświęciła odrobinę swojej energii i czasu na pomoc gdy kociąt było 16 zamiast siać zamęt, gdy już opanowałyśmy sytuację, świat byłby piękny :):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hope2']A-zapomniałam napisać-Marudko bardzo sie cieszę,ze pałecjanci wykazali sie rozsądkiem :) kurna-chociaz z drugiej strony...ciekawe ile spraw się w sądzie odbywa o kradzież kota? ;)[/QUOTE] Z tego co wiem, w Złotoryi jedna już była ;) [quote name='Martika@Aischa']Marudko dzielna kobietko bardzo się cieszę że wszystko dobrze się skończyło :) Wyobrażam sobie ile Cię to nerwów musiało kosztować :calus:[/QUOTE] Chyba podeszłam do tego na spokojnie - żadnego kota nie ukradłam, właścicielka wyraziła zgodę. Sama nie wiem, czemu nie spałam tamtej nocy ;) - z powodu policji czy Marudy :evil_lol: [quote name='BERKANO']Matki Marudy dziś nigdzie nie było... A jak mi ją posadzili za połowę kota? Trza będzie adwokata za fraki i do autka wsadzić i do Złotoryi pomykać, żeby wyciągnąć z mamra :placz: Marud, ja tęsknię!! Zaraz dzwonię bo z tej tęsknoty mnie rozerwie :-)[/QUOTE] Czwartki mam ciężkie - wracam po południu z poradni ( ponad 30km busem ) i najczęściej padam, więc padłam sobie :) Coś nie dzwonilaś ? ;) Czy spałam ? -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='joanka40']Czyli wszystko dobrze się skończyło. Bardzo dobre wieści.[/QUOTE] Nie wiem czy to już koniec, oby :cool3: [quote name='joanka40']Ha, ha, ha, już dawno się tak nie uśmiałam. To hasło "normalny nie był nigdy" jest po prostu piękne. No to Mła kolejnym gejem jest, ja mam obecnie dwóch gejów - Skrzata i Miśka -baaardzo się kochają :loveu:.[/QUOTE] Przynajmniej dzieci nie będzie z tego związku :evil_lol: Jutro może porobię kilka zdjęć moim domowym dręczycielom. Dziś spałam 3 godziny - od pierwszej do czwartej Maruda wisiała mi na poduszce koło głowy i mruczała w ucho:cool3: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Pani chyba zależy akurat na tej kotce, bo to naprawdę śliczna trikolorka - matka tych rudasków. Pewnie gdyby to był burasek, nie było by takiej wojny :( [URL=https://imageshack.com/i/g94vcrj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/585/4vcr.jpg[/IMG][/URL] [URL=https://imageshack.com/i/f1mj7gj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/541/mj7g.jpg[/IMG][/URL] Jak widać wróciłam :) wygląda na to, że udowodniłyśmy, że kot został przekazany mi przez właścicielkę, za jej zgodą i wiedzą:) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jutro wieczorem Wam opowiem jak było :cool1: -
Zaglądam na zaproszenie ewakrakow. Jutro postaram się przeczytać przynajmniej ostatnie strony.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Pani złożyła doniesienie do prokuratury i ta zleciła policji przeprowadzenie wyjaśniającego dochodzenia - ile grozi za kradzież kota?? -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jak na dziś, mam na jutro wezwanie na przesłuchanie w sprawie kradzieży kota :cool3: [COLOR=#ff0000]Mam chętny domek na dwa buraski, rodzeństwo do roku w okolicach Krakowa - nie ma sensu wozić tych naszych. Nie znacie kogoś z Krakowa od kotów??[/COLOR] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Marudko jak sytuacja na froncie ? Pani się od piórkowała ? ;)[/QUOTE] [quote name='Hope2']o, dokładnie o to miałam zapytać...[/QUOTE] Nie rozmawiałam dziś z Magdą, więc nie wiem czy do niej pani sąsiadka nadal wydzwania - mnie na razie dała spokój :cool1: Byłam dziś u pani Krysi i podpisała zrzeczenie się kota i myślę, że to starczy. Jako TOZ mamy umowy adopcyjne i los kociąt jest znany - zresztą z większością domków jakąś korespondencję prowadzimy :) [quote name='Hope2']Zocha domu szuka...bo przecież musi gdzieś być domek dla małego diablątka:modla:[/QUOTE] A gdzie jej będzie lepiej? Znów jakąś dużą musiała by sobie wychować ;) -
Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!
Maruda666 replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Znowu mi się posty dublują :( -
Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!
Maruda666 replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek - pierwotnie był na TOZ, Ramzesa i Tosię, ale zamiast Ramzesa, który wyszedł z długów wszedł Tofik i Rysio :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249727-Na-cztery-cele-dodane-nowe-fanty-czego-tu-nie-ma-%29-do-20-01-godz-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249727-Na-cztery-cele-dodane-nowe-fanty-czego-tu-nie-ma-%29-do-20-01-godz-22-00[/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maruda666']Nie wiem, którą połowę kota pani wybrała;) - przodu nie oddam:evil_lol: Hope, coś mi się widzi, że to raczej Ty przypadłaś Zośce ;) :)[/QUOTE] Chyba mi wczoraj odbiło i się zalogowałam na fb - straszne :crazyeye: Z rozpędu się zacytowałam zamiast edytować, źle już chyba ze mną. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nie wiem, którą połowę kota pani wybrała;) - przodu nie oddam:evil_lol: Hope, coś mi się widzi, że to raczej Ty przypadłaś Zośce ;) :) -
[quote name='joanka40']Ja chromolę, Luśka wskoczyła dziś na stół i zlała się na stole...[/QUOTE] Może ona sobie życzy tam kuwetę :evil_lol: ?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa'][/B] Marudko mnie się wydaje że absolutnie NIE !!! I takich informacji NIE dostanie !!!!!!!!!!!! Miałam kiedyś przypadek z psiakiem ...długa historia błagałam o adres jego właściciela ...zarzekałam się ...błagałam ..prosiłam że absolutnie NIC NIGDY NIE powiem. Przejdę się tylko w te okolice zobaczyc czy psiak rzeczywiście ma dobry dom. Pani powiedziała głośne i wyraźne NIE nawet za zgodą właściciela !!! Nie i KONIEC !!![/QUOTE] Też tak myślałam, ale pani twierdzi, że mamy taki obowiązek ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']Marudko przepraszam ale nie mogę się powstrzymac !!! Co za debilna głupia baba !!!!!!!!!!!!!!!!!! :angryy:[/QUOTE] Martika a za co Ty przepraszasz? Ujęłaś to bardzo delikatnie ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Wczoraj pojechała do wspaniałego domu matka tych wszystkich rudasków :) Na pewno od wiosny przebywała u p. Krysi, tam urodziła kocięta, byóa wysterylizowana, leczona, z panią Krysią wychodziła jak piesek. Ile razy tam byłyśmy kotka leżała w pościeli. A wczoraj po jej wyjeździe dzwoni do mnie jakaś nawiedzona osoba i twierdzi, że to od tygodnia jej kot, potem że połowa kota jest jej. Ciekawe, że zabierałam ją od p. Krysi a kilka dni wcześniej ( niby już miała właściciela) Sonka o mało by jej nie rozjechała na trasie przelotowej przez Złotoryję - dobrze się nią opiekowała:angryy: Jakoś tak jak trzeba ją było leczyć, sterylizować i martwić się o kocięta, to pani w oko nie wpadła :shake: W każdym bądź razie, jestem podejrzana o kradzież kota, a na kociętach się wzbogaciłam, bo poszły na eksperymenty. Czy ktoś się orientuje, czy postronna osoba ma prawo żądać od TOZu danych osobowych osób adoptujących dane koty. Ja chętnie udostępnię adres , ale na pewno nie tej osobie i tylko wtedy kiedy nowy właściciel wyrazi zgodę. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Martika@Aischa']to się niestety nigdy nie skończy :( kochane bidulki :( trzymam kciuki za ich zdrówko !!!![/QUOTE] Marticzka, maluchy najgorsze mają już chyba za sobą :) Kciuki pomogły :)