Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Rozsyłać już konto do wszystkich?
  2. [quote name='Beat2010']Od Pabni Iwony spoza dogo Sonia dostała 25zł jednorazowo, tak samo Zuzia, lece do Zuzi to napisać i proszę i numer konta[/QUOTE] Beat :loveu:licznie dziękujemy :) Podziękuj Pani Iwonie :) - jednak są i dobrzy ludzie :):) Nr konta posłałam - napisz , że dla suniek, podzielę równo. [quote name='Doda_']U makily 300 zl. Jade juz do pracy, bede jutro. Napiszcie,co myslicie. Super by bylo, jakby sie udalo znalezc cos tanszego :([/QUOTE] Szkoda że małe nie mogą pojechać razem:shake: Ale rozumiem Twoją decyzję Kikou. Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale nie da rady. Myślałyśmy z córką ( też Sonia) o przyjęciu Soni, ale mąż ściągnął mnie na ziemię - przy siedmiu kotach, czarno coś to widzę. Tych 300zł, to na pewno w stałych nie nazbieramy, ale może spróbujemy bazarkami, ja co miesiąc będę dokładać ile dam radę. [quote name='ariete2503']Jestem i u Sonieczki...Kochane biedactwo... Może jestem niepoprawną optymistką, ale liczę jednak na cud z domkiem; u nas też był taki niewidomy staruszek, którym nikt się nie interesował. Aż pewnego dnia wypatrzyli go w necie młodzi państwo, którzy gnali kilkadziesiąt kilometrów w strugach deszczu do schronu, żeby tylko nikt im tego psiaka nie zabrał. Sonieczko, z całego serca życzę Ci takiego cudu! Trzymaj się, malutka![/QUOTE] Trzymamy kciuki za cud dla Sonieczki.
  3. Zaglądam do Lusieńki :)
  4. [COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR] [B]milagros19853201 - 5zł od czerwca asiuniab - 5zł Dorcia2 - 20zł [B]ariete2503 - 25zł [B][COLOR=#ff0000]Mamy 55 zł stałych :smile:[/COLOR] Jednorazowe: [B]Secia - jednorazowo coś agutka - jednorazowo coś Besia11- jednorazowo coś Jolantina- ? - nie wiem czy dobrze zrozumiałam atulek - 20zł Annaa4 - bazarek Meps - jednorazowo Sybisia - jednorazowo coś (?) Romka - jednorazowo Szarotka - coś jednorazowo Pani Iwona - 25zł ( konto poszło do Beat2010) bea100 - jednorazowo Stan konta: ( 29.04) Besia - 10zł Pani Iwona - 25zł Ariete2503 - 50zł[/B][/B][/B][/B]
  5. [quote name='anica']Marudko , jeśli znany jest już numer konta? to otrzymałam taką odpowiedź na zaproszenie do naszych staruszeczek, napisz proszę Alince numer konta albo mi podaj, już parę kroków bliżej do dobrego życia , miło od poniedziałku :smile: Alina[/QUOTE] Super :multi: :multi: Anica, nr konta zaraz posyłam do Ciebie ( na wszelki wypadek ) i do Ariete - koniecznie z dopiskiem ,, dla Soni" . [quote name='Doda_']Z tego co policzyłam to mamy już ok. 60 zł stałej :)[/QUOTE] Kroczek o kroczku i idziemy do przodu :) Oby tylko z adopcją nie było problemu.
  6. Oby to już był TEN DOM , mocne kciuki.
  7. Łatwiej i taniej było by razem :) ( chociażby koszt podróży).
  8. Też będę dopłacać co miesiąc coś dla obu, byle tylko pojechały ( to nie jest szantaż ;) ). Napisałam do Maupa4 i Pianki - do kogo jeszcze mogę napisać ? Kiedyś gdzieś był wykaz modów i który się czym zajmuje ale nie mogę tego znaleźć. Chyba że to jeszcze było stare dogo?
  9. [quote name='Gabi79']Zaglądam w oczekiwaniu na dobre wieśći Też czekam :) Wkleję sobie, co by potem nie szukać ;) Deklaracje stałe: milagros19853201 - 5zł od czerwca ( końca kwietnia) dorcia2 - 20zł ariete2503 - 25zł ( konto poszło) Mamy 50zł stałych. Anna4 - bazarek Agnieszka103 - jednorazowo ? coś sybisia - jednorazowo coś Szarotka - jednorazowo Romka - coś jednorazowo Meps - jednorazowo Pani Iwona - 25zł ( konto poszło) maruda też będzie coś dorzucać.
  10. [quote name='Doda_']Moja sunia Nelcia tez byla slepa, pod koniec swojego zycia.. cukrzyca odebrala jej wzrok.[/QUOTE] Nie miałam niewidomego zwierzaka, ale chyba radzą sobie lepiej niż ludzie w tej sytuacji. [quote name='dorcia2']następna bidulinka i w dodatku niewidoma:-(:-( miałam niewidomego pieska:-( deklaruję dla Sonieczki stałą 20zł, oby udało się umieścić ją razem z Zuzią tyle zwierzaczkowej tragedii a nas tak mało:shake:[/QUOTE] Dorciu :loveu: dziękuję to za mało :) Bardzo bym chciała, żeby mogły przyjechać obie. Co wchodzę, mam nadzieję, że już coś wiadomo. Doda, gdzie dokładni Kikou mieszka? - to jest gdzieś między Legnicą w Wrocławiem?
  11. Anica, ustawić jednego za drugim i za jednym razem, szkoda drugiej kuli (nie wiem, co się ze mną robi, zanim nie trafiłam na dogo, to taka nie byłam :razz:- to tak dla rozładowania atmosfery). A tak na poważnie - różne są ludziska, sporo jest też fajnych :) A że się gnidy trafiają, to fakt:shake:
  12. [quote name='Doda_']Marudo, mod jeszcze nic nie zmienil ? pisalas do jednego ?[/QUOTE] Pisałąm do maupa4, napiszę zaraz do Pianki - ale na jakimś wątku ostatnio czytałam, że modzi coś rzadko bywają na dogo :evil_lol: [quote name='dorcia2']życzę takiej gnidzie aby sama wylądowała na stare lata w przytułku nikomu niepotrzebna:mad: Kochana starowinka:-( trzeba ją ratować , deklaruję dla Zuzi stałą 20 zł ale kto weźmie na siebie adopcję :-([/QUOTE] Dorciu :Rose: kochana jesteś . Już dopisuję :) Adopcją to już chyba dziewczyny z Warszawy będą się musiały zająć? [quote name='Secia']jak się skarbnik rozpędzi to prosze numer konta[/QUOTE] Seciu :loveu:, zaraz piszę. Dziękuję :)
  13. Ona jest niesamowita :crazyeye:
  14. [quote name='anica'].... to ja też wstrzymuję oddech! Soniu :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] Oby się udało i małe mogły pojechać razem :modla: [quote name='Gabi79']Melduję się u Soni. Taka cudna staruszka!!! Niedawno adoptowałam nastoletnią kotkę, więc niestety nie jestem w stanie oferować DT.[/QUOTE] [quote name='_Aga_']Podrzucam wątek....[/QUOTE] [quote name='zuziaM']Jestem na zaproszenie anica. Zal wielki takiej sunieczki ... Sama mam teraz identycznego slepego chlopczyka - Moruska. Przywiazany byl w lesie do drzewa ... Mialam juz kilka slepaczkow i wiem, ze potrafia sobie doskonale poradzic.[/QUOTE] Dziekujemy, że jesteście u Sonki . Im nas więcej, tym lepiej :)
  15. [quote name='bea100']Jestem u Zuzi, poproszę nr konta (jednorazowo grosik choć wpłacę - ale to po majówce ...a serce mi się dosłownie pokrajało)[/QUOTE] Bea :loveu: dziękujemy . Konto podeślę w najbliższym czasie. Takich bezradnych babulinek to chyba żal najbardziej :-( [quote name='_Aga_']Ale bidusia..... :([/QUOTE] [quote name='zuziaM']Jestem na zaproszenie anica. Biedne te starobwinki w schroniskach ... Sunieczka jest przeslodka.[/QUOTE] Dziewczyny :loveu:, dziękuję, że jesteście u małej .
  16. [quote name='atulek']Ja mogę na razie jednorazowo tylko 20 zł :-( ,ale będę myśleć .Jak będzie konto do wpłat dajcie znać na PW.[/QUOTE] Już zaznaczam :) Konto bedę rozsyłać po niedzieli - może do tego czasu będzie wiadomo co z Sonią, oby mogły jechać razem. 20zł to dla naszej gołej bidy bardzo dużo :) Zaglądajcie też do Soni - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252570-SONIA-14-letni-ślepaczek-prosi-o-dom-lub-deklarację-na-DT?p=22090432#post22090432[/url]
  17. [quote name='anica']... że się powtórzę;) Marudko kochana jesteś :Rose:[/QUOTE] :oops: :oops: Zapraszamy do Zuzi liczy się każda złotówka :)
  18. Pokaż się na pierwszej malutka :)
  19. [quote name='Szarotka']Daje jednorazowke.[/QUOTE] [quote name='Szarotka']Ciotka Maruda to jest niezastapiona :)[/QUOTE] Sonieczka bardzo dziękuje :) Szarotko, się zawstydziłam ;):oops: Przy moich siedmiu kotach, to nie wiele mogę pomóc - psiaka żadnego do nich nie dokoptuję ( wykończyły by go :evil_lol:) ) . Jedynie co mogę, to jakiś bazarek czy pozbierać pieniądze. Na fb to też raczej wydarzenia nie zrobię - w dalszym ciągu jest to dla mnie czarna, do tego nieczytelna magia ;) :)
  20. [quote name='Szarotka']Wplace cos jednorazowo.[/QUOTE] Dziękuję w imieniu Zuzi :):) Już dopisuję do swojej ściągi.
  21. [quote name='Doda_']Marudo, dziekuje Ci bardzo :) Czy zuzia jest niewidoma? bo w informacji nic o tym nie pisze.[/QUOTE] Nie ma za co :)- strasznie mi szkoda takich staruszeczek :-(
  22. A ja właśnie też spisałam sobie:) Ponoć marudzę, ale tak na poważnie, Maruda to moja stara kocica - tej to nikt nie przebije ;) Deklaracje stałe: milagros19853201 - 5zł od czerwca ( końca kwietnia) Anna4 - bazarek Agnieszka103 - jednorazowo ? coś sybisia - jednorazowo coś Szarotka - jednorazowo Romka - coś jednorazowo Meps - jednorazowo maruda też będzie coś dorzucać.
  23. [quote name='jolantina']Proszę, napiszcie coś więcej o tym miejscu.[/QUOTE] Wątek dziadków u Kikou - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243794-moje-skarby[/URL] Zrobię sobie ściągę ;) Deklaracje stałe: tu była nieaktualna ściąga daklaracji - usunęłam, zeby sobie nie mieszać.
  24. Napisałam do Maupa4 .
  25. Przybiegłam z wątku Zuzi. Było by wspaniale, aby babuleńki pojechały razem. Jeżeli nikt nie ma nic przeciw, to mogłabym im wspólnie prowadzić rozliczenia. Czy one mają jakieś wydarzenie na fb? Mamy wpłaty : - kwiecień 2014 Pani Iwona - 25zł Ariete2503 - 50zł ( stała kwiecień + nadwyżka ) Jolantina - 15zł - maj 2014 150zł do Marty z Warszawy ( to chyba Meps?) 20zł od asiuniab 20zł od dorci ( stała za maj) Olena84 - 60zł ( stała V-X), Magdalena z Wrocławia ( przyznać się kto to ) - 35zł [B][B] Stan konta: + 375zł :multi:[B]Deklaracje stałe: milagros19853201 - 5zł od czerwca dorcia2 - 20zł ariete2503 - 25zł ana666 - 10zł od czerwca Tofikowa - 10zł Olena84 - 10zł Mamy 80zł stałych. Anna4 - bazarek [B]Agnieszka103 - jednorazowo ? coś ( pełna skrzynka, pw nie poszło) [B]sybisia - jednorazowo coś Szarotka - jednorazowo [B]Romka - coś jednorazowo Meps - jednorazowo Pani Iwona - 25zł ( konto poszło) mudiczka - jednorazowo Bogusik - jednorazowo [B] maruda też będzie coś dorzucać.
×
×
  • Create New...