Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zgłaszam się z zaproszenia Aniki. Straszne bidule obie starowinki :shake: Jeżeli nie będzie nikogo chętnego, to mogę ,, poskarbniczyć" małej. [B]Deklaracje stałe : milagros19853201 - 5zł od czerwca[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][B] asiuniab - 5zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][B] Dorcia2 - 20zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [B]Olena84 - 10zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][B][B] ariete2503 - 25zł [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][B][B] Meps - 50zł [/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][B][B] [B][COLOR=#ff0000]Mamy 115 zł stałych [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR] Jednorazowe: [B]Secia - jednorazowo coś agutka - jednorazowo coś Besia11- jednorazowo coś Jolantina- ? - nie wiem czy dobrze zrozumiałam atulek - 20zł Annaa4 - bazarek Sybisia - jednorazowo coś (?) Romka - jednorazowo Szarotka - coś jednorazowo Pani Iwona - 25zł ( konto poszło do Beat2010) bea100 - jednorazowo Wpłaty : - kwiecień 2014 Besia - 10zł Pani Iwona - 25zł Ariete2503 - 50zł ( stała za kwiecień + nadwyżka ? ) [/B][/B][/B][B]Jolanita - 15zł Atulek - 20zł [B]- maj 2013 [B]Meps - 50zł stała za maj + [B]150zł - jednorazowo [B]asiuniab - 5zł stałej za maj + 20zł jednorazowo [B]Secia - 30zł jednorazowo [B]Dorcia2 - 20zł - stała za maj [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]Olena84 - 60zł ( stała V-X) Sybisia - 20zł[/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B] [COLOR=#ff0000]Stan konta - + 475[/COLOR] [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  2. Mamy wpłaty : - kwiecień 2014 Pani Iwona - 25zł - przekazane na konto Bartusia Ariete2503 - 50zł ( stała kwiecień + nadwyżka ) - przekazane na konto Bartusia Jolantina - 15zł - przekazane na konto Bartusia - maj 2014 150zł od Meps - przekazane na konto Bartusia 20zł od asiuniab - przekazane na konto Bartusia 20zł od dorci ( stała za maj) - przekazane na konto Bartka Olena84 - 60zł ( stała V-X), - przekazane na konto Bartka Magdalena z Wrocławia ( przyznać się kto to ) - 35zł- nadal nie ma właściciela więc przekazuję dla Bartka Agnieszka 103 - 10zł- przekazane na konto Bartka milagros - 5zł ( stała maj) - poszło dla Bartka Ariete2503 - 25zł ( stała maj) - przekazane na konto Bartka [B][B][B][B]Romka - 15zł ( 06.05) - przekazane na konto Bartka Deklaracje stałe: milagros19853201 - 5zł od czerwca - dla Bartka dorcia2 - 20zł - stała przechodzi na Bartka ariete2503 - 25zł - stała przechodzi do Diesla ana666 - 10zł od czerwca Tofikowa - 10zł Olena84 - 10zł - [B][B][B]stała przechodzi na Bartka[B][B][B] Mamy 80zł stałych. [B]Anna4 - bazarek [B]Agnieszka103 - jednorazowo [B]sybisia - jednorazowo coś Szarotka - jednorazowo [B]Romka - coś jednorazowo Meps - jednorazowo Pani Iwona - 25zł mudiczka - jednorazowo Bogusik - jednorazowo
  3. Deklaracje stałe : milagros19853201 - 5zł ( V,VI,VII, VIII, IX,X), Dorcia2 - 20zł (V,VI,VII,VIII,IX,X) Olena84 - 10zł (V-X ) ariete2503 - 25zł (IV, V, VI,VII,VIII, IX, X) Meps - 50zł (V, VI, VII,VIII,IX, X,XI,XII) asiuniaB- 5zł ( VI, VII, IX,X ) Mamy 115 zł stałych :smile: Wpłaty jednorazowe 2014: - kwiecień Besia11 - 10zł Pani Iwona - 25zł Ariete2503 - 25zł Jolanita - 15zł Atulek - 20zł - maj Meps - 150zł asiuniab - 20zł Secia - 30zł Sybisia - 20zł Bea100 - 30zł Romka - 15zł -czerwiec 50zł - mój bazarek 120 zł - bazarek Annaa4 Wydatki: - 120zł pobyt 11.05 - 10.06. 2014 - wizyta u weta 100zł - 120zł pobyt 11.06 - 10.07 - 120zł - pobyt 11.07 - 10.08 -120zł - pobyt 11.08 - 10.09 - 120zł - 11.09 - 10.10 -120zł - 11.10 - 10.11 Stan konta - + 515zł 18 października Zuzia [*] odeszła za Tęczowy Most. Spadek po Zuzi podzieliłyśmy na pięć staruszków - Bartka, Karlosa, Cejlonka, Diesla i Aramisa - każdy dostał po 105zł
  4. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Zdublowało się [/FONT][/COLOR]:oops:[COLOR=#141823][FONT=Helvetica] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][I][I][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=873226436026757&set=a.417189578297114.119950.100000182253761&type=1"] [/URL][/I][/I][/I] [/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Wesołego Alleluja! [I] [I] [/I][/I] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][I][I][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=873226436026757&set=a.417189578297114.119950.100000182253761&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p526x296/10151433_873226436026757_4119405611130768222_n.jpg[/IMG] [/URL][/I][/I][/I] [/FONT][/COLOR]
  6. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Wesołego Alleluja! [I] [I] [/I][/I] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][I][I][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=873226436026757&set=a.417189578297114.119950.100000182253761&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p526x296/10151433_873226436026757_4119405611130768222_n.jpg[/IMG] [/URL][/I][/I][/I] [/FONT][/COLOR]
  7. Asiu, smutne to co piszesz, ale[B] to jak piszesz[/B], powoduje, że uśmiech podstępnie wypełza na gębę :megagrin::megagrin:
  8. [quote name='Maciek777']Wszystkie fajne, ładne, ale ten rudy ma niesamowity pyszczek:)[/QUOTE] Jak każdy rudy ;) - coś nie gustuję w rudych kotach, nie ma to jak typowe burasy :) O rudego miałam już dwa pytania, może coś z tego będzie. Pani z którą pisałam w sprawie Małej niestety zamilkła od soboty:shake:
  9. Ale z niej efekciara :evil_lol:
  10. Pokaż się na pierwszej pampersowa panienko:)
  11. [quote name='Maciek777']Zgadzam się w 100%. Nie ma co namawiać do zgody na wizytę przedadopcyjną bo pewnie na poadopcyjną to już tacy nie wpuszczą. Od ostatniego maila już nikt się nie odezwał w sprawie adopcji. Przepraszam, że trochę to wszystko zaniedbałem, ale wczoraj mój pies poważnie zachorował (jest na kroplówkach) i nie mam do tego głowy (i za bardzo czasu).[/QUOTE] Przyjdzie pora i zadzwoni TEN telefon :) Póki co mała pewnie szczęśliwa, że jest tam gdzie jest :) Maćku, trzymam kciuki za szybkie wyzdrowienie psiaka, jego zdrowie teraz najważniejsze.
  12. [quote name='Maciek777']Tak, tylko, że w normalny sposób nie dało się tego zacytować:evil_lol: W razie sprzedaży mieszkania, koniecznie zamieść ten tekst:D[I][FONT=comic sans ms][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/I] Nieźle:diabloti: Przestała nią być:roll: Miała sterylkę przedwczoraj i ucichła. mam nadzieję, że znowu się rozkręci:) Zawsze mówili, że zabierają zwierzaki do schroniska szukać im domów:roll: Miałem niedawno podobna sytuację. Też pewni Państwo przygarniali i/lub rozmnażali psy, na które absolutnie nie było ich stać. Karma, sterylka, leki - to wszystko otrzymywali z dostawą do domu. Później zrobili się zachłanni - dać palec, wezmą rękę. To zawsze ciężka sytuacja bo zwierzęta stają się zakładnikami:shake:[/QUOTE] No i znowu nie wiem, jak odpisać ;) [quote name='joanka40']O rany, no i mamy wątek dyskusyjny. Ale tu się dzieje. A zdjęcia rewelacyjne, od razu człowiek się uśmiecha. Bardzo ładne, misiowe kotki, te na zdjęciach.[/QUOTE] To teraz następne misiaki - byłam dziś u Pani Krysi. Trzy nowe koty do adopcji :shake: Z przodu Mała, za nią Mikesz - ostatni jaki został z zeszłorocznych burasków. [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Mikeszzkole17C0ank1050_zps8af23003.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Mikeszzkole17C0ank1050_zps8af23003.jpg[/IMG][/URL] Kocurek chyba z wiosny ubiegłego roku. Widać, że zaniedbany i brudny, ale jakby nad nim popracować, to może być cudo:) - tak po cichu podejrzewam, że jest to jedna z kiciek, które zaginęły w zeszłym roku, po wywiezieniu przez syna [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Rudy1_zpsaca8eb40.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Rudy1_zpsaca8eb40.jpg[/IMG][/URL] Z przodu Mała - 6-8 miesięcy, zabrana przed kilkoma tyg z ulicy, chora, wystraszona. Za nią białoszary kocur ( około 1.5 roku) . Z tyłu to domownik [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Mikeszwgrupie_zps7972f558.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Mikeszwgrupie_zps7972f558.jpg[/IMG][/URL]
  13. Co u Luśki ?? Obszukałam Biedronkę, ale u nas z serii Eden tylko płyn do kąpieli i krochmal w płynie :shake:
  14. Teraz tylko czekać aż telefon się rozdzwoni :):)
  15. [quote name='Mysza2']Niestety miłość do zwierząt to za mało jeśli brakuje zdrowego rozsądku:([/QUOTE] Mam wrażenie, że ona oczekuje, że znów zajmę się sterylkami, odrobaczaniem itd. Do tego jej koty nie są szczepione, obawiam się co będzie, jak kiedyś przyniesie kota z białaczką :( Z drugiej strony, szkoda chorej kotki, może to była jej szansa na przeżycie? [quote name='Mysza2']Maruda oczywiście:):)[/QUOTE] Gucio to niestety nie psiak, idzie tam gdzie chce..... a ja za nim ;)
  16. Jakoś sobie poradziłam z odpowiedzią ;) [quote name='Maciek777']:D Trochę nietypowe jak na ciepłolubne zwierzę:) [SIZE=3][FONT=comic sans ms][I]Nasza łazienka, to najcieplejsze pomieszczenie w mieszkaniu, więc coś w tym jest [/I][/FONT][/SIZE];) Super fotki:) Fajny krajobraz:p [I][FONT=comic sans ms][SIZE=3]Mieszkamy bardzo fajnie, bo bezpośrednio z osiedla schodzi się nad zalew, koło którego płynie rzeczka. Nasze osiedle stoi na samym szczycie tej górki porośniętej drzewami koło której biega Sonka.[/SIZE][/FONT] [/I] Wpatrzony jak pies:p Brakuje tylko by co kawałek nogę podnosił:eviltong: [FONT=comic sans ms][SIZE=3][I]Przypomina mi się mój pierwszy spacer z psem kolegi - po powrocie zrobiłam mu awanturę, że pies ma przeziębiony pęcherz i ma zaraz z nim iść do weta [/I]:evil_lol:[/SIZE][/FONT] Nie licząc skarpetek to nie do odróżnienia:) [FONT=comic sans ms][SIZE=3][I]Różnią się znacznie :) - Maruda to taki typowy burasek, a Gucio to słodziak w skarpetkach i białym przodem ;) [/I][/SIZE][/FONT] Jakby urosła;) [SIZE=3][FONT=comic sans ms][I]I nie marudzi tak głośno[/I][/FONT][/SIZE] :evil_lol: Przynajmniej jest wesoło:p Mam w pracy taką kotkę, która cały czas burczy, z byle powodu. Nie mam na myśli normalnego mruczenia (z przyjemności) tylko te głośne burki:) [SIZE=3][I][FONT=comic sans ms]To masz może siostrę mojej Marudy [/FONT][/I][/SIZE]? :) Super, że Fuksik w domu! To było do przewidzenia:) W TV leciał kiedyś cotygodniowy program o zbieractwie zwierząt w USA, ale oni we wszystkim są lepsi od nas - zwierzaków było zwykle powyżej 50. W jednym domu koty mnożyły się na potęgę, w dodatku właścicielka po nich nie sprzątała (!!!) i doszło do tego, że ten drewniany dom trzeba było rozebrać bo nie nadawał się już do czyszczenia, a tym bardziej do zamieszkania:evil_lol: [SIZE=3][FONT=comic sans ms][I]Ten program też oglądałam - zastanawiałam się wtedy, co oni z tymi kotami zrobią :( [/I][/FONT][/SIZE][/QUOTE]
  17. Z nowości TOZowych - Fuksik, to kudłate białe szczenię na poprzedniej stronie, jest już w swoim domku :) U pani Krysi , u której jesienią było ponad 20 kotów i dwa psy, sytuacja opanowana - z kociąt ostał się tylko jeden burasek , ale znów zaczęła przygarniać kolejne - z jednej strony dobrze, bo biedaki mają jakiś dach nad głową, ale strach co będzie za kilka miesięcy. Wybieram się tam za kilka dni i obfocę nowe nabytki - mam nadzieję, że może jakieś domki się znajdą. Zapraszam też na bazarek na fejsie na rzecz naszych Złotoryjskich bezdomniaków - [url]https://www.facebook.com/events/697286856968557/[/url]
  18. Edenu jeszcze nie zakupiłam - muszę się dopiero wybrać do Biedronki. Co tam Luśka w środku ma , to rzeczywiście nie wiadomo skoro bierzesz pod uwagę krzyżówkę świnki morskiej i kota :evil_lol: . Najważniejsze, że szczelność uległa poprawie :) Malutka ćwicz chodzenie, najwyższy czas abyś stanęła na cztery łapy :) Przy okazji zapraszam do siebie - zdjęcia Gucia na spacerku :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229792-Moje-i-nie-moje-%C5%9Bmietnikowe-biedy?p=22042841#post22042841[/url]
  19. Spokojnie poczekamy :)
  20. [quote name='asiuniab']a ja głupia, cały czas myślałam, że Maruda, to On:oops:, a to kotka:crazyeye: a spacerek super:)[/QUOTE] Wiele osób myśli, że Maruda to on :) Do niej to jedyne pasujące imię - marudzi przy każdej okazji, wyje jak ją dotknąć, wyje jak niechcący wyprzedzę ją na schodach, wyje jak chce wyjść, przy misce i przy próbie ściągnięcia z poduszki :cool3:. Pierwszej nocy u nas, gdy usiłowałam ją koło pierwszej podnieść z psiego posłania, żeby pokazać gdzie jest kuweta ( sama go sobie zlokalizowała i zajęła wygryzając z niego boksera :)) podniosła takie larum, że zbudziła całą rodzinę. Byłam pewna, że ona ma jakiś uraz albo jest pobita, na podstawie jej zachowania na drugi dzień wet stwierdził, że jest prawdopodobnie skopana. Tylko jakoś objawy tego ,, skopania" do dziś jej nie minęły:evil_lol: [quote name='Nikaragua']:) Kto jest na smyczy? Guć czy Maruda? ;) :D[/QUOTE] A który koniec smyczy masz na myśli ?? :evil_lol: Gdyby ktoś obserwował ten nasz spacer, to pewnie Gucia wziąłby za przewodnika - kocio sunęło do góry po skarpach a ja prawie na czworakach usiłowałam dotrzymać mu kroku ( nie sądziłam, że grunt po deszczu może być tak zdradliwy i osuwający się :evil_lol:)
  21. [quote name='róża35']Oj widać ,że Maruda może zostać wyprana:evil_lol:jak będzie dalej spać w automacie,ciekawe miejsce na kocie legowisko:lol:,śliczne zdjęcia wszystkich kociów:)[/QUOTE] Miło Cię znów widzieć :loveu: Dużo nie brakowało abym ją tam zamknęła. Na szczęście zauważyłam, że coś się w bębnie poruszyło - byłam naprawdę zaszokowana ....i poleciłam po aparat ;)
  22. Guć z obstawą :evil_lol: [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070osiemnoacuteg_zps11699d07.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070osiemnoacuteg_zps11699d07.jpg[/IMG][/URL] No i wracamy :) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Noiwracamy_zps5b1efc31.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Noiwracamy_zps5b1efc31.jpg[/IMG][/URL] I dzisiejsze wyjście - wychodzimy na spacer - to w środku, to Sonka, po bokach Guć i Szeryf [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Wychodzimynaspacer_zpsf55c0f99.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Wychodzimynaspacer_zpsf55c0f99.jpg[/IMG][/URL] Guć i Maruda [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Parka_zpsa2c53984.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Parka_zpsa2c53984.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz Guć i Maruda ;) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070iMarudajeszczeraz_zps048cec96.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070iMarudajeszczeraz_zps048cec96.jpg[/IMG][/URL]
  23. No i kilka dni minęło :oops: No to lecę :) Na początek zagadka - gdzie śpi Maruda?? - miała okres, że spała na ręcznikach w szafce mimo moich krzyków ( małpa sama sobie otwierała), potem spała w sypialni w szafie na świeżej pościeli ( tutaj to ja jej otwierałam, żeby można było pospać - nad ranem waliła łapami w szafę usiłując ją otworzyć ). A teraz ma nowe miejsce :crazyeye: [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070ura17C0ony_zps37728871.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070ura17C0ony_zps37728871.jpg[/IMG][/URL] To jest pierwszy spacer Gucia - w ubiegłym tygodniu - Gucio miał spacerować, ja z mężem do obstawy a Sonka biegała wokół zalewu [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Guciekwzieleni_zps9065aa7c.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Guciekwzieleni_zps9065aa7c.jpg[/IMG][/URL] Nie ma to jak dobra kałuża [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070ika1420u17C0a_zps35ff6337.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070ika1420u17C0a_zps35ff6337.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Gu1070dziki_zpsd85fc13e.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Gu1070dziki_zpsd85fc13e.jpg[/IMG][/URL] Gdzieś tam biega Sonia ;) [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Soniabiega_zps80545cbe.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Soniabiega_zps80545cbe.jpg[/IMG][/URL]
  24. Aż wróciłam na poprzednią stronę jeszcze raz go zobaczyć - nie wygląda na swoje lata :) Przy okazji wygłaszcz całe psio-kocie towarzystwo w moim imieniu :)
  25. [quote name='róża35']To ja sobie też kupię taki płyn w Biedronce,bo jak którego mojego kota "napadnie"(nigdy nie wiem który?)to nim zadziałam:)[/QUOTE] A ja ledwo co z Biedronki wróciłam :cool3: - kto nie doczyta tego strata. Też muszę kupić , czego ja już nie próbowałam na te moje Lolko - Ciniutowe popisy:razz: Luśka :) obyś nam pomału się uszczelniła i rozchodziła :) mocne kciuki !!
×
×
  • Create New...