Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Zaglądam do pociętej panny :) - dobrze że pozbyła się tych wszystkich świństw, od razu lepiej wygląda :). Kciuki za szybkie gojenie :)
  2. Do góry Soyerku :multi: Pokazuj się, niech cię ktoś wypatrzy :)
  3. Taka chwytająca za serce szczota :loveu: Oby jak najszybciej trafił się kochający domek :)
  4. Dyszka dla Ramzesa poleciała - zrobiłam stałe zlecenie. Ładny misiek :)
  5. Jestem na podwójne zaproszenie :) Przepraszam, że dopiero teraz, ale coś ostatnio rzadziej bywam na dogo. Dziewczyny :loveu: chylę czoła. Odwaliłyście kawał dobrej roboty :) Rozumiem, że trzeba zebrać na hotelik - postaram się po 20 zł miesięcznie podsyłać.
  6. [quote name='Mysza2']A może fani motoryzacji po prostu:)[/QUOTE] A o tym to nie pomyślałam:) Zapytałam Sonki jak Maruda jeździ samochodem, a ona mi na to, że chyba nie ma prawa jazdy :evil_lol:
  7. Zaglądam do Olusia - i ode mnie mocne głaski na niedzielę :)
  8. Dołączam z kciukami za sunię i maluszka :) Grosik jakiś też podeślę - tylko konto proszę.
  9. [quote name='asiuniab']Maruda muszę Cię tel. nawidzić, bo na kotach się nic nie znam, a u nas na parkingu śmiga taka filigranowa kotka i nie mam pojęcia co mam począć, na razie dokarmiam, ale ona się garnie do człeka:shake:[/QUOTE] Nawiedzaj:) Asiu, może by ją obfocić i koniecznie sterylka. Nie było by może lepiej, żeby trafiła do schronu? - we Wrocławiu chyba koty nie maja źle. Ps - może lepiej telefonicznie mnie nie nawiedzaj - przeniosłam się do Play i chyba do mnie drogo kosztuje. Postaram się jutro zadzwonić ;) ( tylko ta moja skleroza :cool3: )
  10. Mocno trzymam kciuki, żeby udało się jakoś pomóc. Jak będzie jakiś pomysł, to jakiś grosik podeślę dla niego. On biedny chyba nie wie co się dzieje :( dlaczego go to spotkało.
  11. [quote name='joanka40']No proszę ile tu się dzieje od mojej ostatniej wizyty. Mycie kota, próba przypadkowego usiłowania morderstwa przez psa, akcja szpiegowska spod samochodu, no, no, no... Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE] Asiu, moja Maruda i Szeryf, to takie prawdziwe osiedlowe szpiegulce - całe dnie siedzą na wprost klatki pod samochodami. Gdyby jeszcze umiały mówić ;) Właściwie to ich nie rozumiem, kilka metrów dalej są świetne krzaki, trawa, a te w tym kurzu na asfalcie :cool3:
  12. [quote name='Hope2']No...moje dzikusy upodobały sobie ostatnio gnojownik sąsiada-ale ze względu na Tolka-kociego-mordercę do domu nie wchodza...ale zapaszek na korytarzu zostawiaja powalający :) Hades? żartujesz? on muche w pysk złapie-i wypuści żywą...i jeszcze patrzy, czy aby na pewno jej skrzydełka nie uszkodził...[/QUOTE] W pierwszej chwili przeczytałam, że upodobały sobie gajownik sąsiada, czyli coś od gaju ;) - i nie bardzo łapałam jak się ma do tego ten zapaszek :evil_lol: - to już jednak wolę moją Marudę spod samochodu ;) Co do Hadesa, to taki psi anioł?:) Mój Cezar był też takim ,, spolegliwym" zwierzem, małemu krzywdy nie zrobił ( świadomie, bo jednak swoje ważył i nieraz nieszczęścia się zdarzały). Kiedyś w zabawie w łóżku skoczył mi łapą na krtań - cud że żyję :razz:
  13. [quote name='Hope2']Kota? na mokro??? one tego nie lubią ;) chociaż...zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę :) Za to ja przypadkiem odkryłam co musi zrobić kot,żeby wkurzyć Hadesa-pierdołę :) wystarczy żeby tylko kocisko zainteresowało się jego OGONEM (a nie lubi jak sie ogon dotyka, oj, nie lubi). Kot łapka z pazurkami za ogon-i w sekundę Hades trzyma w pysku...głowę koteczka! Na szczęście trzyma delikatnie,żeby przypadkiem krzywdy nie zrobić...ale kociska jakby respektu nabrały do kumpla, który X lat dawał się bezkarnie prać po pysku:evil_lol:[/QUOTE] Hope, toż ja jej nie kąpałam ;) - ścierą usiłowałam przetrzeć. Siedzi całymi dniami gdzieś pod samochodami, to potem wygląda, że szkoda mówić. Oj żeby się czasem Hadesowi ząbki nie omsknęły :evil_lol:
  14. Martwi mnie nasz Gucio - z prawie ośmiokilogramowego kocura zostało 4,200. Wyniki krwi ma dobre, na mocz poluję, ale chyba lata robią swoje :shake: Wet go wycenił na około 13 ale myślę, że może mieć ciut więcej.
  15. [quote name='Martika@Aischa']cudne ogonki :loveu:[/QUOTE] Ogonek to szczególnie ładny ma Szeryf - a głównie wtedy, jak go pręży i patrząc prosto w oczy leje mi na przykład stojąc na stole :angryy: ( Sonka twierdzi, że on wtedy złośliwie się uśmiecha). Zastanawiam się już nawet, czy gdyby go pozbawić ogonka, przestał by lać ?? [quote name='Hope2']Piękne futrzaki :)[/QUOTE] Dziękuję w ich zakurzonym imieniu ;) - dziś usiłowałam na mokro wyczyścić w łazience Marudę - darła się tak, że całe stado zaczęło się mi dobijać do drzwi łazienki, jakbym jej nie wiem jaką krzywdę robiła :crazyeye: A jakie miny mieli jak otworzyłam drzwi ;) [quote name='Mysza2']Ale zadbane ładne kociska:)[/QUOTE] Myszko one są wręcz ,,przedbane" - powinne przejść jak jeden mąż na dietę ;) [quote name='joanka40']Ho, ho, ho Loluś ma gabaryty niczego sobie. Kawał chłopa z niego.[/QUOTE] Loluś wygląda strasznie - króciutkie łapki i wielkie brzucho:cool3:Wczoraj w ramach odchudzania wyniosłam go na dwór ( sierota nie wie do czego służą schody, ale pracujemy nad tym). Poszedł o 12 a koło piątej, jak wróciłam z pracy jeszcze go nie było :shake:Wprawdzie niby sobie tłumaczyłam, że przecież on tutaj mieszkał prawie pięć lat na dziko, ale co się namartwiłam, to moje. Co pół godziny delegacja rodziny wychodziła na dwór i ,, kiciała" - wrócił po piątej:) Dzisiaj mu darowałam spacer. Dziewczyny :loveu: dziękuję, że jesteście:)
  16. [quote name='Zosia123']Bardzo Ci dziękuję! :loveu:[/QUOTE] :) Dla pięknego sierściucha :)
  17. Trzymam mocne kciuki za aklimatyzację Oneczka :) Poszło dla niego na dobry początek 50zł. Od przyszłego miesiąca już niestety tylko po 20 będzie.
  18. Śliczny dziadzio:) Ten jego ryjek, nie wiem czego, z tapirem mi się kojarzy :)
  19. Z mojego bazarku poszło na konto Fundacji 100zł dla Rycha - [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249727-Na-cztery-cele-dodane-nowe-fanty-czego-tu-nie-ma-%29-do-20-01-godz-22-00[/url] Proszę o potwierdzenie, jak dojdzie :)
  20. A ja proszę o nr konta - z bazarku na TOZ Złotoryja i cztery inne cele uzbierało się po 100zł do przekazania na te cele :)
  21. [quote name='Martika@Aischa']No to trzymamy kciuki za ogarnięcie dziewczyny ;) bo głosisko to ona ma donośne :cool3:[/QUOTE] Nie dość że akrobatka, to jeszcze śpiewaczka :evil_lol:
  22. Jestem na zaproszenie cioci Ewci:) Śliczne kociaki. Maluchy i ta syjamowata to chyba szybko powinne znaleźć domki. Przy następnym bazarku postaram się pamiętać o kociskach :)
  23. Doczytałam, że jest już 80zł stałej - deklaruję 20zł i będzie już 100:)
  24. Trzymam kciuki za Olusia. Do ewentualnego hotelu też coś dołożę.
  25. Miałam wkleić kilka nowych zdjęć, ale coś nie mogę się zmobilizować, żeby ściągnąć je z aparatu. Więc kilka starszych :) Maruda z ozorkiem [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x319q90/c/819/s6my.jpg[/IMG] Loluś grubasidło [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x153q90/c/849/pgtk.jpg[/IMG] Mała Kota i Soni glany :evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x212q90/c/703/0e1x.jpg[/IMG] Kropeczka z Ciniutą - dwa niewiniątka :evil_lol: [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x212q90/c/30/dubl.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...