Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Maciek777']Więc wstawcie proszę linki na co mają być przeznaczone Wasze procenty:p Zapomniałem poinformować. Quetka nie jest jedynym zwierzakiem w domu:) Są jeszcze, kolejno: Summer, Zuzia i Boguś, ale nie do adopcji:evil_lol: [url]http://i58.tinypic.com/99dxm0.jpg[/url] [url]http://i57.tinypic.com/28lz72e.jpg[/url] [url]http://i58.tinypic.com/6i8hmc.jpg[/url] [/QUOTE] Maćku, dziękuję za ujęcie w bazarku :) - jak można, to proponuję Magika - chłopak ma ponad 5 tys. długu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-Czaruj%C4%85cy-Magik-z-ogromnym-d%C5%82ugiem-szuka-domu-dla-siebie-i-swojej-przyjaci%C3%B3%C5%82ki[/url] Patrząc na współlokatorów [COLOR=#000000]Quetki - to miejsce czekało na nią ;) :) - teraz jest zachowana równowaga ( 2 na 2 [/COLOR]:evil_lol: ) To białe to Summer? - śliczny :)
  2. [quote name='joanka40']Koty spacerujące zawsze budzą sporo emocji u ludzi :lol:.[/QUOTE] Szczególnie jak jeden idzie na smyczy a drugi grzecznie tupta za nim :) Nasz sąsiad , z którym miałam zatarg na tle kotów, to mało co przez okno nie wypadł. Wyobrażam sobie co mówił do żony ;) [quote name='Maciek777']Jak to niewychodzącym skoro wychodzi?:evil_lol: Może jest kotem wyprowadzanym:hmmmm: Szybko przyzwyczaił się do dobrego:) Z jednym kotem już się ludzie oglądają, a z dwoma?:D To czekamy za fotkami:)[/QUOTE] Fotki to chyba już jutro, nie mam już sił :cool1: wzięłam się za wiosenne porządki :angryy: Gutek był kotem chyba wychodzącym, trafił do nas przed 3 laty w strasznym stanie. Potem trochę wychodził, ale jak nam dwa lata temu wyszedł przed zimą i przez miesiąc go szukałam, przestałam go wypuszczać. Gucio nie ma już węchu, idzie przed siebie i kto wie, gdzie by znowu doszedł.
  3. Musi nadrobić ten czas, co była bezdomna i pewnie głodna :( do tego jeszcze ciąża - oby to siedzenie na stole jej tylko nie zostało ( u mnie ława służy za legowisko Gucia i nijak nie można go odzwyczaić :evil_lol: )
  4. Gutek był na spacerkach w sobotę i niedzielę i teraz się znów domaga :) - jak mu wyjaśnić, że jest kotem niewychodzącym ?? Wieczorem wkleję coś z sobotniego spaceru - żałuję, że wczoraj nie wzięłam aparatu, bo na spacer za Guciem w szeleczkach wybrała się też nasza Maruda - spacerowałam z dwoma kotami, ludzie dziwnie na mnie paczali :diabloti:
  5. Zdjęcie kici z Sosnowca rewelacyjne :)
  6. Rasowa to ona raczej nie jest, ale jest jedyna w swoim rodzaju - kotka w masce , mas-kotka :)
  7. [quote name='joanka40']Marudko, u Luśki mamy lekką poprawę, ale dalej nie bawi się z chłopakami. Głównie śpi. Z tym, że ewidentnie widać, że jest nieco żwawsza. Przeczołgało ją to znieczulenie wstępne. Teraz zjadła trochę chrupek, wlazła za pralkę i śpi na stercie prania.[/QUOTE] Jeżeli ona tak funkcjonuje po ,,głupim jasiu" to co się będzie działo po pełnym znieczuleniu??
  8. Jak Lusinda? Żwawsza trochę ?
  9. [quote name='Nikaragua']może głupoty tam gadali i wyraził swoja dezaprobatę do tych treści ;)[/QUOTE] [quote name='Maciek777']To samo mi przyszło na myśl:D[/QUOTE] Pewnie tak było :)
  10. [quote name='Maciek777']Dziękuję za odwiedziny:) Rano rozwiesiłem ogłoszenia w tej wsi i jeszcze we wsi obok. Ciekawe dlaczego jeszcze nie zadzwonił właściciel lub ktoś (skuszony kolorowym kotem) podszywający się pod właściciela:hmmmm: Może to przez zdanie: "W zaawansowanej ciąży":diabloti:[/QUOTE] To nie pisz, że w ciąży, tylko że wystrylizowana - i tak chyba przed sterylką nie wydasz?
  11. [quote name='Maciek777']Widać, wybrały sobie ulubioną osobę:evil_lol: Teraz wiem jakim jestem szczęściarzem, że moje koty chodzą do kuwety:p Choć nie zawsze tak było:roll:[/QUOTE] Moje też niby kuwetkowe, tylko czasami coś im odpali :cool3: Szeryf był kastrowany w wieku 7 mies, ponad pięć lat był spokój, od zeszłego roku lubi na mokro zaznaczyć swą obecność w domu ( od czas jak Sonka przywiozła na święta niekastrowanego kocura z fundacji). Odpukać , od kiedy przed kilkoma dniami oberwał ścierką w kuchni, jest spokój ( bezczelnie patrząc mi w oczy i krzywo się uśmiechając po wąsem osikiwał radio :mad: )
  12. Kociaty przynajmniej nie waży aż tyle, można zabrać go na ręce. Mój Cezar ( ponad 30 kg) bardzo ciężko się wybudzał - potem już o tym wiedzieliśmy, ale po pierwszym zabiegu cała rodzina po kolei pełniła dyżury na parkingu od 20 do 24 w nocy, aż psisko było w stanie wywlec się z samochodu ;). Luśka pewnie jutro będzie już w pełni sił ;) :)
  13. Dopiero teraz odkryłam pewną prawidłowość - Cinka na początku swego pobytu u nas sikała kilka razu w tygodniu, ale tylko po męża stronie, Lolek jakoś upodobał sobie moją stronę :evil_lol:
  14. Nie wiedziałam, że trzeba spełniać jakieś warunki, ale też za bardzo się tym nie interesowałam ( nasz wet robi naszym TOZowskim po 120zł bez względu na miesiąc :) ). Na bazarek swoją drogą zajrzę :) ale coś już poślę.
  15. [quote name='Maciek777']Prawie Jack Russel:p Ale Ty te domowe stwory masz fajne:p Masz wesoło:)[/QUOTE] Faktycznie taki jakby w typie rasy :) Z taką gromadą bywa wesoło - na przykład koło 3 w nocy, jak się kładę i odkrywam, że Lolo znów mi nasikał do łóżka :evil_lol:
  16. Położyłam niepotrzebną poduszkę na fotelu i szybko znaleźli się chętni ;) [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/APoduszk2_zpsca146979.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/APoduszk2_zpsca146979.jpg[/IMG][/URL] Po kilku godzinach : [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/APoduszk3_zpsb5ad6d09.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/APoduszk3_zpsb5ad6d09.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze jedno - Lolek, i buraski - Maruda i Szeryf ( w czerwonej obróżce). To z tyłu, to nogi Sonki :evil_lol: [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGrupa_zps7a28ea47.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGrupa_zps7a28ea47.jpg[/IMG][/URL] Niestety Mała Kota nie załapała się na sesję - następnym razem :)
  17. [quote name='Nikaragua']Piękne to cudo złotoryjskie :) Oby szybko znalazł dobry dom[/QUOTE] Śliczny, a jaki mięciutki w dotyku :) Obiecane zdjęcia moich prześladowców ;) Gucio ( to chude nieszczęście w środku ) usiłuje spać ( po bokach Ciniuta i Kropka). [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg[/IMG][/URL] Pojedynczo - księżniczka Ciniuta w całej krasie ( zdjęcie dedykowane Eli :) ) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Acinieczka_zps7317a101.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Acinieczka_zps7317a101.jpg[/IMG][/URL] Gucio - zdjęcie mi nie wyszło, niewyraźne, jak cały Guć ostatnio :( [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGUciek_zps6d4ebc3c.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGUciek_zps6d4ebc3c.jpg[/IMG][/URL] I Kropidło okupujące mój kąt komputerowy - rozłożyła się tam i w końcu zasnęła :) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AKropa_zps0268bcfe.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AKropa_zps0268bcfe.jpg[/IMG][/URL] I kolejne zdjęcie dokumentujące, że biednemu Guciowi nie jest dane wyspać się spokojnie :evil_lol: ( to z przodu to Lolek - Białas ze śmietnika) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGrupasta1420a1_zpsb51dae37.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGrupasta1420a1_zpsb51dae37.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kotka jest prześliczna, choć nocą to może przestraszyć :evil_lol: Niespotykanej urody :) Miała szczęście, ze na Ciebie trafiła. Maćku, w okolicy nie masz gdzieś gabinetu, który bierze udział w marcowej akcji sterylizacyjnej? - było by zawsze ciut taniej. Tylko sama wiem, że trudno taki znaleźć - w moich okolicach nie ma :( Konto powinnam znaleźć w przelewach, podeślę grosik ;)
  19. [quote name='mari23'][B]ale zajrzy tu do nas? [/B] bo to 1,5 roku aż..... no, proszę Maruda zapłaciła do VII 2015, a Aimez paaaaaaaaaaaaaakę ogromną przysłała - nie zginą nasze chłopaki z takimi cudownymi ciotkami :)[/QUOTE] Postaram się poprawić ;)
  20. Przeczytałam ostatnie kilka stron z życia Lusindy i co się uśmiałam, to moje :):) Czyli ze sterylki na razie nici? ( chyba, że jak groziłaś wyżej wzięłaś się za to sama?? ). Takie paradoksalne reakcje po uspokajaczach często występują u osób z organicznym uszkodzeniem mózgu - czyli koncepcja o wcześniejszym urazie głowy u Luśki by pasowała. Delikatne głaski dla panienki ( co by nie budzić tygrysa:) ). Oby Luśka spokojnie przespała całą noc :) ( moja Kota po sterylce, mało co dobudzona wlazła mi pod zabudowaną wannę po drodze jeszcze uwalniając się z ubranka- o mało co nie umarłam ze strachu wyobrażając sobie jak się tam wykrwawia).
  21. Obiecuję, że jutro wstawię kilka nowych zdjęć moich domowników. Co do dzikusów, to jakoś ich na osiedlu mniej. Przed śmietnikiem czeka na mnie wieczorami biało - czarny kocurek o którym już gdzieś wcześniej pisałam ( ale z tego co wiem, on ma też w sąsiedztwie jakiś drugi punkt żywieniowy ;) ), przychodzą jeszcze dwa czy trzy oswojone, znane mi z zeszłego roku. U pani Krysi, o której pisałam jesienią ( było u niej około 20 kotów i 2 boksery) sytuacja już opanowana - z młodych został tylko jeden bury roczny podrostek, a po za tym starsza kotka, stary kocur i psy, czyli zwierzaki, które były u niej od lat. A w TOZie mamy takie małe 5 miesięczne cudo :) odłowione z pól podzłotoryjskich. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219891288236&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/q82/s480x480/10003548_621219891288236_1948692320_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219894621569&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/p160x160/10154552_621219894621569_909509675_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219904621568&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p160x160/1958275_621219904621568_908374480_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219901288235&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p160x160/10001404_621219901288235_527158145_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#898F9C] [/COLOR] Ciekawe kiedy te zdjęcia mi znikną ;)
  22. [quote name='Mysza2']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Padłam :lol::lol::lol: A to ja kiedyś zapytałam młodego, a on powiedział "nie jesteś zawalidrogą" - chodzę od tego czasu dumna jak paw :evil_lol::evil_lol: Danusiu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc dla Aiszuni :loveu::loveu:[/QUOTE] Co do Aiszy, Myszko, jeżeli przestanę płacić, to przypomnij mi proszę - w mbanku zlecenia stałe nie są takie całkiem stałe i w pewnym momencie się kończą...i się gubię :cool1: Mam nadzieję, że sunia znajdzie dobry domek :) Co do mojej jazdy, to cały czas sobie obiecuję, że sobie co nieco z teorii przypomnę, wezmę kilka lekcji i zacznę - na razie przerobiłam znaki zakazu i na tym skończyłam :evil_lol: Jakoś wygodniej mi jeźdizć z kierowcą ;) - gorzej jak się wyprowadzi :cool3: [quote name='asiuniab']wiem, że już rozmawiałyśmy tel. a wpis dopiero teraz widzę, i o mało nie padłam, bo ja też jestem w play i nie miałam pojęcia, że koszty rozmowy ze mną są dla innych większe;) a co do kotki, to niestety już Jej nie widzę, boję się, że ktoś może Ją odholował do schroniska:( albo co gorszego; co do warunków, we wrocławskim schronie, to nie wiem jakie są dla kotów;[/QUOTE] We Wrocławiu podobno kociate mają dobre warunki. A może ktoś ją zabrał do domu ? :) [quote name='Maciek777']Postanowiłem zapisać by trochę urozmaicić sobie psie subskrybcje:) Nie licząc Majkiego Myszy;)[/QUOTE] Witam Wujka :) Nie ma to jak dobry kot dla urozmaicenia:) Z tego co pamiętam to chyba gdzieś są jeszcze wątki gryzoni :diabloti:
  23. Zaglądam do kudłaczka z zaproszenia Anuli :) - wprawdzie już się trochę zagalopowałam ze stałymi, ale jeszcze 15zł dla równego rachunku wyskrobię. Tylko prośba - w razie gdybym w pewnym momencie przestała płacić, proszę o wiadomość - mój bank nie uznaje stałych ,,stałych zleceń" - jakiś tam termin muszę podać.
  24. Rzadko coś zaglądam do Argusia i chyba pogubiłam się z wpłatami :shake: Wg moich rozliczeń zalegam co najmniej od stycznia a w pierwszym poście w liście dłużników nie widzę się. Nie ma mnie też we wpłatach X-XII - 14 października poszło 30 zł na 3 mies ( chyba że to było do października? nie mam jak sprawdzić ). Przed chwilą poszedł przelew na cały ten rok ( 120zł). Napiszcie ile zalegam, please:) Mocne kciuki za chłopaków :)
×
×
  • Create New...