-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
[quote name='Maciek777']Więc wstawcie proszę linki na co mają być przeznaczone Wasze procenty:p Zapomniałem poinformować. Quetka nie jest jedynym zwierzakiem w domu:) Są jeszcze, kolejno: Summer, Zuzia i Boguś, ale nie do adopcji:evil_lol: [url]http://i58.tinypic.com/99dxm0.jpg[/url] [url]http://i57.tinypic.com/28lz72e.jpg[/url] [url]http://i58.tinypic.com/6i8hmc.jpg[/url] [/QUOTE] Maćku, dziękuję za ujęcie w bazarku :) - jak można, to proponuję Magika - chłopak ma ponad 5 tys. długu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-Czaruj%C4%85cy-Magik-z-ogromnym-d%C5%82ugiem-szuka-domu-dla-siebie-i-swojej-przyjaci%C3%B3%C5%82ki[/url] Patrząc na współlokatorów [COLOR=#000000]Quetki - to miejsce czekało na nią ;) :) - teraz jest zachowana równowaga ( 2 na 2 [/COLOR]:evil_lol: ) To białe to Summer? - śliczny :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='joanka40']Koty spacerujące zawsze budzą sporo emocji u ludzi :lol:.[/QUOTE] Szczególnie jak jeden idzie na smyczy a drugi grzecznie tupta za nim :) Nasz sąsiad , z którym miałam zatarg na tle kotów, to mało co przez okno nie wypadł. Wyobrażam sobie co mówił do żony ;) [quote name='Maciek777']Jak to niewychodzącym skoro wychodzi?:evil_lol: Może jest kotem wyprowadzanym:hmmmm: Szybko przyzwyczaił się do dobrego:) Z jednym kotem już się ludzie oglądają, a z dwoma?:D To czekamy za fotkami:)[/QUOTE] Fotki to chyba już jutro, nie mam już sił :cool1: wzięłam się za wiosenne porządki :angryy: Gutek był kotem chyba wychodzącym, trafił do nas przed 3 laty w strasznym stanie. Potem trochę wychodził, ale jak nam dwa lata temu wyszedł przed zimą i przez miesiąc go szukałam, przestałam go wypuszczać. Gucio nie ma już węchu, idzie przed siebie i kto wie, gdzie by znowu doszedł. -
Musi nadrobić ten czas, co była bezdomna i pewnie głodna :( do tego jeszcze ciąża - oby to siedzenie na stole jej tylko nie zostało ( u mnie ława służy za legowisko Gucia i nijak nie można go odzwyczaić :evil_lol: )
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Gutek był na spacerkach w sobotę i niedzielę i teraz się znów domaga :) - jak mu wyjaśnić, że jest kotem niewychodzącym ?? Wieczorem wkleję coś z sobotniego spaceru - żałuję, że wczoraj nie wzięłam aparatu, bo na spacer za Guciem w szeleczkach wybrała się też nasza Maruda - spacerowałam z dwoma kotami, ludzie dziwnie na mnie paczali :diabloti: -
Zdjęcie kici z Sosnowca rewelacyjne :)
-
Rasowa to ona raczej nie jest, ale jest jedyna w swoim rodzaju - kotka w masce , mas-kotka :)
-
[quote name='joanka40']Marudko, u Luśki mamy lekką poprawę, ale dalej nie bawi się z chłopakami. Głównie śpi. Z tym, że ewidentnie widać, że jest nieco żwawsza. Przeczołgało ją to znieczulenie wstępne. Teraz zjadła trochę chrupek, wlazła za pralkę i śpi na stercie prania.[/QUOTE] Jeżeli ona tak funkcjonuje po ,,głupim jasiu" to co się będzie działo po pełnym znieczuleniu??
-
Jak Lusinda? Żwawsza trochę ?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']może głupoty tam gadali i wyraził swoja dezaprobatę do tych treści ;)[/QUOTE] [quote name='Maciek777']To samo mi przyszło na myśl:D[/QUOTE] Pewnie tak było :) -
[quote name='Maciek777']Dziękuję za odwiedziny:) Rano rozwiesiłem ogłoszenia w tej wsi i jeszcze we wsi obok. Ciekawe dlaczego jeszcze nie zadzwonił właściciel lub ktoś (skuszony kolorowym kotem) podszywający się pod właściciela:hmmmm: Może to przez zdanie: "W zaawansowanej ciąży":diabloti:[/QUOTE] To nie pisz, że w ciąży, tylko że wystrylizowana - i tak chyba przed sterylką nie wydasz?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maciek777']Widać, wybrały sobie ulubioną osobę:evil_lol: Teraz wiem jakim jestem szczęściarzem, że moje koty chodzą do kuwety:p Choć nie zawsze tak było:roll:[/QUOTE] Moje też niby kuwetkowe, tylko czasami coś im odpali :cool3: Szeryf był kastrowany w wieku 7 mies, ponad pięć lat był spokój, od zeszłego roku lubi na mokro zaznaczyć swą obecność w domu ( od czas jak Sonka przywiozła na święta niekastrowanego kocura z fundacji). Odpukać , od kiedy przed kilkoma dniami oberwał ścierką w kuchni, jest spokój ( bezczelnie patrząc mi w oczy i krzywo się uśmiechając po wąsem osikiwał radio :mad: ) -
Kociaty przynajmniej nie waży aż tyle, można zabrać go na ręce. Mój Cezar ( ponad 30 kg) bardzo ciężko się wybudzał - potem już o tym wiedzieliśmy, ale po pierwszym zabiegu cała rodzina po kolei pełniła dyżury na parkingu od 20 do 24 w nocy, aż psisko było w stanie wywlec się z samochodu ;). Luśka pewnie jutro będzie już w pełni sił ;) :)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dopiero teraz odkryłam pewną prawidłowość - Cinka na początku swego pobytu u nas sikała kilka razu w tygodniu, ale tylko po męża stronie, Lolek jakoś upodobał sobie moją stronę :evil_lol: -
Nie wiedziałam, że trzeba spełniać jakieś warunki, ale też za bardzo się tym nie interesowałam ( nasz wet robi naszym TOZowskim po 120zł bez względu na miesiąc :) ). Na bazarek swoją drogą zajrzę :) ale coś już poślę.
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Maciek777']Prawie Jack Russel:p Ale Ty te domowe stwory masz fajne:p Masz wesoło:)[/QUOTE] Faktycznie taki jakby w typie rasy :) Z taką gromadą bywa wesoło - na przykład koło 3 w nocy, jak się kładę i odkrywam, że Lolo znów mi nasikał do łóżka :evil_lol: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Położyłam niepotrzebną poduszkę na fotelu i szybko znaleźli się chętni ;) [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/APoduszk2_zpsca146979.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/APoduszk2_zpsca146979.jpg[/IMG][/URL] Po kilku godzinach : [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/APoduszk3_zpsb5ad6d09.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/APoduszk3_zpsb5ad6d09.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze jedno - Lolek, i buraski - Maruda i Szeryf ( w czerwonej obróżce). To z tyłu, to nogi Sonki :evil_lol: [URL=http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGrupa_zps7a28ea47.jpg.html][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGrupa_zps7a28ea47.jpg[/IMG][/URL] Niestety Mała Kota nie załapała się na sesję - następnym razem :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nikaragua']Piękne to cudo złotoryjskie :) Oby szybko znalazł dobry dom[/QUOTE] Śliczny, a jaki mięciutki w dotyku :) Obiecane zdjęcia moich prześladowców ;) Gucio ( to chude nieszczęście w środku ) usiłuje spać ( po bokach Ciniuta i Kropka). [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AdwiebabyuGu1070_zps893fe0df.jpg[/IMG][/URL] Pojedynczo - księżniczka Ciniuta w całej krasie ( zdjęcie dedykowane Eli :) ) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/Acinieczka_zps7317a101.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/Acinieczka_zps7317a101.jpg[/IMG][/URL] Gucio - zdjęcie mi nie wyszło, niewyraźne, jak cały Guć ostatnio :( [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGUciek_zps6d4ebc3c.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGUciek_zps6d4ebc3c.jpg[/IMG][/URL] I Kropidło okupujące mój kąt komputerowy - rozłożyła się tam i w końcu zasnęła :) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AKropa_zps0268bcfe.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AKropa_zps0268bcfe.jpg[/IMG][/URL] I kolejne zdjęcie dokumentujące, że biednemu Guciowi nie jest dane wyspać się spokojnie :evil_lol: ( to z przodu to Lolek - Białas ze śmietnika) [URL="http://s1033.photobucket.com/user/sonek666/media/AGrupasta1420a1_zpsb51dae37.jpg.html"][IMG]http://i1033.photobucket.com/albums/a419/sonek666/AGrupasta1420a1_zpsb51dae37.jpg[/IMG][/URL] -
Kotka jest prześliczna, choć nocą to może przestraszyć :evil_lol: Niespotykanej urody :) Miała szczęście, ze na Ciebie trafiła. Maćku, w okolicy nie masz gdzieś gabinetu, który bierze udział w marcowej akcji sterylizacyjnej? - było by zawsze ciut taniej. Tylko sama wiem, że trudno taki znaleźć - w moich okolicach nie ma :( Konto powinnam znaleźć w przelewach, podeślę grosik ;)
-
Przeczytałam ostatnie kilka stron z życia Lusindy i co się uśmiałam, to moje :):) Czyli ze sterylki na razie nici? ( chyba, że jak groziłaś wyżej wzięłaś się za to sama?? ). Takie paradoksalne reakcje po uspokajaczach często występują u osób z organicznym uszkodzeniem mózgu - czyli koncepcja o wcześniejszym urazie głowy u Luśki by pasowała. Delikatne głaski dla panienki ( co by nie budzić tygrysa:) ). Oby Luśka spokojnie przespała całą noc :) ( moja Kota po sterylce, mało co dobudzona wlazła mi pod zabudowaną wannę po drodze jeszcze uwalniając się z ubranka- o mało co nie umarłam ze strachu wyobrażając sobie jak się tam wykrwawia).
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Obiecuję, że jutro wstawię kilka nowych zdjęć moich domowników. Co do dzikusów, to jakoś ich na osiedlu mniej. Przed śmietnikiem czeka na mnie wieczorami biało - czarny kocurek o którym już gdzieś wcześniej pisałam ( ale z tego co wiem, on ma też w sąsiedztwie jakiś drugi punkt żywieniowy ;) ), przychodzą jeszcze dwa czy trzy oswojone, znane mi z zeszłego roku. U pani Krysi, o której pisałam jesienią ( było u niej około 20 kotów i 2 boksery) sytuacja już opanowana - z młodych został tylko jeden bury roczny podrostek, a po za tym starsza kotka, stary kocur i psy, czyli zwierzaki, które były u niej od lat. A w TOZie mamy takie małe 5 miesięczne cudo :) odłowione z pól podzłotoryjskich. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219891288236&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/q82/s480x480/10003548_621219891288236_1948692320_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219894621569&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/p160x160/10154552_621219894621569_909509675_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219904621568&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p160x160/1958275_621219904621568_908374480_n.jpg[/IMG] [/URL][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=621219901288235&set=pcb.731847840179125&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/p160x160/10001404_621219901288235_527158145_n.jpg[/IMG] [/URL] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#898F9C] [/COLOR] Ciekawe kiedy te zdjęcia mi znikną ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Padłam :lol::lol::lol: A to ja kiedyś zapytałam młodego, a on powiedział "nie jesteś zawalidrogą" - chodzę od tego czasu dumna jak paw :evil_lol::evil_lol: Danusiu, bardzo Ci dziękujemy za pomoc dla Aiszuni :loveu::loveu:[/QUOTE] Co do Aiszy, Myszko, jeżeli przestanę płacić, to przypomnij mi proszę - w mbanku zlecenia stałe nie są takie całkiem stałe i w pewnym momencie się kończą...i się gubię :cool1: Mam nadzieję, że sunia znajdzie dobry domek :) Co do mojej jazdy, to cały czas sobie obiecuję, że sobie co nieco z teorii przypomnę, wezmę kilka lekcji i zacznę - na razie przerobiłam znaki zakazu i na tym skończyłam :evil_lol: Jakoś wygodniej mi jeźdizć z kierowcą ;) - gorzej jak się wyprowadzi :cool3: [quote name='asiuniab']wiem, że już rozmawiałyśmy tel. a wpis dopiero teraz widzę, i o mało nie padłam, bo ja też jestem w play i nie miałam pojęcia, że koszty rozmowy ze mną są dla innych większe;) a co do kotki, to niestety już Jej nie widzę, boję się, że ktoś może Ją odholował do schroniska:( albo co gorszego; co do warunków, we wrocławskim schronie, to nie wiem jakie są dla kotów;[/QUOTE] We Wrocławiu podobno kociate mają dobre warunki. A może ktoś ją zabrał do domu ? :) [quote name='Maciek777']Postanowiłem zapisać by trochę urozmaicić sobie psie subskrybcje:) Nie licząc Majkiego Myszy;)[/QUOTE] Witam Wujka :) Nie ma to jak dobry kot dla urozmaicenia:) Z tego co pamiętam to chyba gdzieś są jeszcze wątki gryzoni :diabloti: -
Zaglądam do kudłaczka z zaproszenia Anuli :) - wprawdzie już się trochę zagalopowałam ze stałymi, ale jeszcze 15zł dla równego rachunku wyskrobię. Tylko prośba - w razie gdybym w pewnym momencie przestała płacić, proszę o wiadomość - mój bank nie uznaje stałych ,,stałych zleceń" - jakiś tam termin muszę podać.
-
Rzadko coś zaglądam do Argusia i chyba pogubiłam się z wpłatami :shake: Wg moich rozliczeń zalegam co najmniej od stycznia a w pierwszym poście w liście dłużników nie widzę się. Nie ma mnie też we wpłatach X-XII - 14 października poszło 30 zł na 3 mies ( chyba że to było do października? nie mam jak sprawdzić ). Przed chwilą poszedł przelew na cały ten rok ( 120zł). Napiszcie ile zalegam, please:) Mocne kciuki za chłopaków :)