Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Wszystkie trzy zostałyśmy przez Totika wykolegowane :) :) - i dobrze. Wspaniale, że zostaje :multi::multi::multi:
  2. Myszka, jeżeli chodzi o sikanie, to Totik może liczyć tylko na Ciebie;)
  3. To do łóżeczka karuzela [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186095-Grająca-karuzela-dla-Bobasa-na-Totika-do31.05-godz.-22[/URL]
  4. Kamila, jutro zrobię następny z Twoimi fantami, zobaczę czy nie mam też czegoś do dodania. Dziś już nie mam napędu:)
  5. Czyli czekamy na termin zabiegu....i trzymamy kciuki :)
  6. Ogłoszenia dla Kory na bazarku opłacone. Czekam na linki do aktywacji. Rude liski co u was słychać?
  7. Kamili teraz nie ma na dogo, ale pewnie odpowie, jak tylko się pojawi.
  8. Kapsel pisze, że robi świetny, a teraz jeszcze wymyśliła smalczyk, sadystka jedna;)
  9. Witaj Azaria:). Aż się boję zapytać, a może....
  10. Totik, a ty nie wiesz, że cioteczki chcą na ciebie bigos gotować;)
  11. Zrobiłam stałe zlecenie na 20zł - na Lisia deklarowałam 15, więc 5 będzie dla Pieguski:)
  12. Chętni do zrobienia, to są, ale jeszcze trzeba wiedzieć jak ;)
  13. [quote name='Monika z Katowic']To jamnik na wysokich nóżkach! [IMG]http://www.gify.org/bazagif/serca/amor004.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.org/bazagif/serca/amor004.gif[/IMG][/QUOTE] Może pan właśnie takiego szuka ;)
  14. A może ktoś potrafi zrobić banerek? Więcej osób zobaczyłoby Atosika.
  15. Widzę, że wpłaty na Lisia wpływają. A ja albo coś nie doczytałam, albo nie widzę, albo niechcący skasowałam, ale nie mam nr konta.
  16. Zapraszm na słodkości dla Totika [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185934-słodkości-na-niewidomego-Totika-do-końca-maja-godz.22[/URL] tzn. słodkości nie dla Totika, dla niego pieniądze :)
  17. Dziś sikanko jak najbardziej wskazane :) U nas też nie pada.
  18. Moja deklarację proszę też przenieść na Żuczka - konto zostaje to samo, prawda? Udało się Bagusiowi :)
  19. Już jestem :), nawet pospać nie można ;) Kapselku, Delph, adres już posłałam. Nie obiecuję czy dziś ( muszę wpierw porobić zdjęcie, a moje baterie coś siadają), ale najpóźniej w piatek zrobię. Mogą być bombonierki? macie ochotę na słodkości ? - szkatułka by do nich pasowała
  20. Mogę niestety tylko podnieść :(. Nie wyjaśnili co on takiego w domu robił??
  21. Rozgryzłam w końcu to wstawianie zdjęć więc zapraszam na bazarek dla Dropsa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185817-Apaszki-i-pareo-na-leczenie-Dropsa-do-końca-maja[/URL]. Jutro postaram się coś sklecić dla Totika.
×
×
  • Create New...