Już jestem :), nawet pospać nie można ;)
Kapselku, Delph, adres już posłałam. Nie obiecuję czy dziś ( muszę wpierw porobić zdjęcie, a moje baterie coś siadają), ale najpóźniej w piatek zrobię. Mogą być bombonierki? macie ochotę na słodkości ? - szkatułka by do nich pasowała