-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']...i pakowanie walizki[/QUOTE] Mogę pożyczyć pakowną torbę :evil_lol: :evil_lol: -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
Bluza z kapturkiem na taka pogodę to jak znalazł ;) :evil_lol: -
[quote name='ageralion']TO JA GWAŁCICIEL!!!!! BUEHEHEHEHEHE (zlowieszczy smiech gwalciciela wydobyl sie z jego zboczonych ust)...[/QUOTE] He, he, he... Już lecę :multi::multi: Dziewczyny, podpiszcie - Sosnowiec walczy o wolontariat w schronie [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodpisz.php?petycjeid=5440&podpis_rodzaj=1"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodpisz...odpis_rodzaj=1[/COLOR][/URL]
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
A bo ja właśnie się wybieram :) Ciotki ciężko pracowałay nad funduszami, to musiały sobie jakoś życie uprzyjemnić :) Dziewczyny, zajrzyjcie, podpiszcie - Sosnowiec walczy o wolontariat w schronie [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5440[/COLOR][/URL] -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
[quote name='elzunia']witam po rozmowie z mężem nie za ciekawie ale jak nie zmieni zdania [SIZE=2][B]zrobię jak z wampirem[/B][/SIZE] i tak go pokochał jak do nas dotarł i kiedy tydzień temu nas opuścił zapłakał nad nim[/QUOTE] W pierwszej chwili pomyślałam, że chcesz z męża krew wyssać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Przytulaśna Karinka- kompaktowy ideałek ma juz swojego ludzia :)
Maruda666 replied to borysus's topic in Już w nowym domu
I jak mążżżż ? ;) Coś wiadomo?? -
Jeszcze kilka dni trwa bazarek, z którego połowa zysku bedzie dla Trymera - zapraszam zajrzyjcie :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186132-LISEK-PIEGUSKA-I-TRYMEREK-bazarek-do-05.06.-godz.22-Książki-i-Włatcy-Móch[/URL]-)))
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Nie ma rady . trzeba dolożyć....[/QUOTE] W tej chwili następnego bazarku nie zrobię, bo sie pogubię, ale mogę założyć np 50 zł a konto bazarku, który zrobię na Diego po zakończeniu poprzednich ? -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nes2009']Ja też gotuję, sprzątam i jeszcze szpital w domu prowadzę i mam na wszystko czas. I Diego doglądam nawet... No chyba, że weselisko robicie...[/QUOTE] Oj Nes :lol:, ciotka, nie denerwuj się :) Złość piękności szkodzi :multi:. Choć już lepiej na sikanie :evil_lol: -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Obiad gotują, sprzątają - ciężko pracują :( -
Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!
Maruda666 replied to Soema's topic in Już w nowym domu
No to z Totika posażny kawaler :). -
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Andegawenka, tak bladym świtem ??? Kiedy Ty spałaś? A ja myślałam, że wcześnie wstałam ;)