Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. U niego te obwody i gabaryty, to jeszcze chyba trochę zmienne, z tendencję zwyżkową ;). Śliczne zdjęcia, śliczne szczęśliwe psiaki - jak nie wiele trzeba, kogoś kto pokocha i nakarmi. Czemu o to tak trudno ?????
  2. Witam się na wątku Berty - deklarowałam na Misię [*] ( jeszcze wtedy Misia) 50 zł jednorazowo - proszę tę deklarację przenieść na Bertę, na pewno jej się przyda. I gorąco zapraszam na bazarek Sonki, który pierwotnie był przeznaczony na Misię - [url]http://www.dogomania.pl/threads/191132-Kosmetyki-gazetki-metalowe-dla-Berty-do-26.08-godz.22[/url]
  3. Bilbuś, trzymaj kciuki, tak jak my trzymamy :) :) :)
  4. Trzymam kciuki za domek. Kapselku, jeżeli szczylek trafi jednak do hoteliku, to na pewno sie też dołożę ( przez kilka dni przy kompie będę tylko z doskoku, ale od piątku będę już znowu na bieżąco).
  5. Myszko, działasz cuda :). Teraz tylko wybrać i mysleć o transporcie.
  6. Kapselku, jak Wy ślicznie razem wyglądacie :loveu: i jaki on wpatrzony w Twego męża . Chudzina straszna :shake: Ciekawe co powie wet? Piękną ma mordkę - te czarne symetryczne plamy wokół oczu robią wrażenie. Kapsel -bokser dalej go ,,olewa"??
  7. [quote name='Malwi']czekam w takim razie na foteczki :D jak tylko dostanę od razu wstawiam :D Boksio już dał sobie spokoj .. jeszcze tylko Jenny hihi :) jeśli Mila pojedzie do domu ( zuzliku kiedy w końcu mała ma jechać ? ) to i będzie miejsce dla małego :D[/QUOTE] Jeszcze tylko Jenny ...i Kapsel, hi,hi,hi. Mąż już chyba zakochany . Kapselku jeszcze troszkę a wyzbędziesz się psiej fobii:evil_lol:
  8. Zapiszcie mnie na stałą 10zł - niech on już jak najszybciej jedzie:thumbs: I cały czas zapraszam na bazarek - dla Bima jest już prawie 50zł :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fant%C3%B3w.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/url]
  9. Spokojnej nocki wszystkim trzem Kapselkom i mężowi oczywiscie też :)
  10. Aż się boję co może być rano :( Mój Cezar nie tolerował niczego co jest większe i bardziej kudłate od niego. A Kapsel ( bokser) jak pisze Kapsel ( dogomaniaczka) wściekle ujadał na benia ( już nie będę pisać że też Kapsla) przez ogrodzenie. Kapselku, na pewno w kagańcu i może bezpieczniej zapoznawać je na neutralnym terenie. Edit - trochę minęło czasu między napisaniem a wysłaniem i widzę, że to nieaktualne.
  11. Konto otrzymałam - przelałam 50 zł. Co do trzynastego - to trzeba uwierzyć, że to szczęśliwa liczba- wtedy jest dobrze :evil_lol:
  12. Maluch wiedział koło kogo się zakręcić;). Dobrze że już bezpieczny.
  13. Nesiu, to teraz zdębiałam - to Ty na Mazurach wekujesz???
  14. [quote name='Kapsel']Brakuje mi sił, brakuje słów :shake: Co do tej boksi przywiązanej przy sklepie, to moge powiedzieć, że moja teściowa kiedyś tez zostawiła przywiązanego psa przy sklepie i diopiero jej się wieczorem przypomniało, że pies jest koło sklepu :angryy: Miejmy nadzieję, że znajdzie się właściciel, może był tak zakręcony jak moja teściowa? :roll:[/QUOTE] Kapselku, mój mąż kiedyś też wrócił ze sklepu bez Cezara - do sklepu mam chyba 2 minuty drogi, w minutę byłam po niego. Właściciel jeszcze nie zauważył, że zapomniał psa??? Ta sunia z plamami, to chyba jest tak umaszczona - śliczna :) Coś ostatnio gdzie nie spojrzę to Sonia:evil_lol: A wogóle to szkoda mówić :(
  15. Zaglądam co u Diegów ;) słychać ??
  16. Tak pocichutku :thumbs::thumbs::thumbs:
  17. Zaglądam co u Bruna. Do góry piesku, pokazuj się :)
  18. Witamy Opiekunkę Zeuska :multi::loveu::multi::loveu:
  19. [quote name='Agnezia']Dziewczyny możecie mnie oświecić ?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190696-3-miesięczny-bernardyn-zdycha-pomocy-!!!-potrzebne-210-zł-deklaracji-jednorazowych[/url]
  20. [quote name='Mysza2']To będą 2 bazarki dla BIMA. Ja dostałam już maila z fantami od Zuza 35. Czekam jeszcze na foty od Paulinen, i paczki od Lika1777 i Renatalan:)[/QUOTE] Myszko, to podrzuć potem link ;).
  21. Jaką on ma słodką mordkę - prawie jak bokserek :loveu: albo moje kociaste. Skoro mniej się drapie, to chyba leczenie jest skuteczne. Żeby futerko odrosło, to niestety trzeba będzie poczekać ( przynajmniej łatwiej mu w te upały).
  22. [quote name='andegawenka']....też bym miała doła,,,dinozaury wymarły to może kretyni też...:angryy:[/QUOTE] Dinozaury wymarły ( a szkoda ;) ), kretyni niestety się mnożą :shake:
  23. W imieniu Sonki, jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów od wczoraj przybyło, warto zajrzeć. Zapraszam - 1/3 dochodu dla Prado ( na teraz jest już dla niego 30zł ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/url]
  24. W imieniu Sonki, jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów od wczoraj przybyło, warto zajrzeć. Zapraszam - 1/3 dochodu dla Nera ( na teraz jest już dla niego 30zł :) ) http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00
×
×
  • Create New...