-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
U niego te obwody i gabaryty, to jeszcze chyba trochę zmienne, z tendencję zwyżkową ;). Śliczne zdjęcia, śliczne szczęśliwe psiaki - jak nie wiele trzeba, kogoś kto pokocha i nakarmi. Czemu o to tak trudno ?????
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Maruda666 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Witam się na wątku Berty - deklarowałam na Misię [*] ( jeszcze wtedy Misia) 50 zł jednorazowo - proszę tę deklarację przenieść na Bertę, na pewno jej się przyda. I gorąco zapraszam na bazarek Sonki, który pierwotnie był przeznaczony na Misię - [url]http://www.dogomania.pl/threads/191132-Kosmetyki-gazetki-metalowe-dla-Berty-do-26.08-godz.22[/url] -
Bilbuś, trzymaj kciuki, tak jak my trzymamy :) :) :)
-
Trzymam kciuki za domek. Kapselku, jeżeli szczylek trafi jednak do hoteliku, to na pewno sie też dołożę ( przez kilka dni przy kompie będę tylko z doskoku, ale od piątku będę już znowu na bieżąco).
-
Myszko, działasz cuda :). Teraz tylko wybrać i mysleć o transporcie.
-
Kapselku, jak Wy ślicznie razem wyglądacie :loveu: i jaki on wpatrzony w Twego męża . Chudzina straszna :shake: Ciekawe co powie wet? Piękną ma mordkę - te czarne symetryczne plamy wokół oczu robią wrażenie. Kapsel -bokser dalej go ,,olewa"??
-
[quote name='Malwi']czekam w takim razie na foteczki :D jak tylko dostanę od razu wstawiam :D Boksio już dał sobie spokoj .. jeszcze tylko Jenny hihi :) jeśli Mila pojedzie do domu ( zuzliku kiedy w końcu mała ma jechać ? ) to i będzie miejsce dla małego :D[/QUOTE] Jeszcze tylko Jenny ...i Kapsel, hi,hi,hi. Mąż już chyba zakochany . Kapselku jeszcze troszkę a wyzbędziesz się psiej fobii:evil_lol:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Maruda666 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Zapiszcie mnie na stałą 10zł - niech on już jak najszybciej jedzie:thumbs: I cały czas zapraszam na bazarek - dla Bima jest już prawie 50zł :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fant%C3%B3w.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/url] -
Spokojnej nocki wszystkim trzem Kapselkom i mężowi oczywiscie też :)
-
Aż się boję co może być rano :( Mój Cezar nie tolerował niczego co jest większe i bardziej kudłate od niego. A Kapsel ( bokser) jak pisze Kapsel ( dogomaniaczka) wściekle ujadał na benia ( już nie będę pisać że też Kapsla) przez ogrodzenie. Kapselku, na pewno w kagańcu i może bezpieczniej zapoznawać je na neutralnym terenie. Edit - trochę minęło czasu między napisaniem a wysłaniem i widzę, że to nieaktualne.
-
Maluch wiedział koło kogo się zakręcić;). Dobrze że już bezpieczny.
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nesiu, to teraz zdębiałam - to Ty na Mazurach wekujesz??? -
[quote name='Kapsel']Brakuje mi sił, brakuje słów :shake: Co do tej boksi przywiązanej przy sklepie, to moge powiedzieć, że moja teściowa kiedyś tez zostawiła przywiązanego psa przy sklepie i diopiero jej się wieczorem przypomniało, że pies jest koło sklepu :angryy: Miejmy nadzieję, że znajdzie się właściciel, może był tak zakręcony jak moja teściowa? :roll:[/QUOTE] Kapselku, mój mąż kiedyś też wrócił ze sklepu bez Cezara - do sklepu mam chyba 2 minuty drogi, w minutę byłam po niego. Właściciel jeszcze nie zauważył, że zapomniał psa??? Ta sunia z plamami, to chyba jest tak umaszczona - śliczna :) Coś ostatnio gdzie nie spojrzę to Sonia:evil_lol: A wogóle to szkoda mówić :(
-
Diego...Szukamy DS. Ogłoszenia pilnie potrzebne.
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zaglądam co u Diegów ;) słychać ?? -
Tak pocichutku :thumbs::thumbs::thumbs:
-
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Witamy Opiekunkę Zeuska :multi::loveu::multi::loveu: -
[quote name='Agnezia']Dziewczyny możecie mnie oświecić ?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/190696-3-miesięczny-bernardyn-zdycha-pomocy-!!!-potrzebne-210-zł-deklaracji-jednorazowych[/url]
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Maruda666 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']To będą 2 bazarki dla BIMA. Ja dostałam już maila z fantami od Zuza 35. Czekam jeszcze na foty od Paulinen, i paczki od Lika1777 i Renatalan:)[/QUOTE] Myszko, to podrzuć potem link ;). -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Maruda666 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Jaką on ma słodką mordkę - prawie jak bokserek :loveu: albo moje kociaste. Skoro mniej się drapie, to chyba leczenie jest skuteczne. Żeby futerko odrosło, to niestety trzeba będzie poczekać ( przynajmniej łatwiej mu w te upały). -
[quote name='andegawenka']....też bym miała doła,,,dinozaury wymarły to może kretyni też...:angryy:[/QUOTE] Dinozaury wymarły ( a szkoda ;) ), kretyni niestety się mnożą :shake:
- 317 replies
-
- adopcja bokserów
- boksery
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Maruda666 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
W imieniu Sonki, jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów od wczoraj przybyło, warto zajrzeć. Zapraszam - 1/3 dochodu dla Prado ( na teraz jest już dla niego 30zł ) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00[/url] -
NERO [*] odszedł :((( nie doczekał domu :((
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W imieniu Sonki, jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów od wczoraj przybyło, warto zajrzeć. Zapraszam - 1/3 dochodu dla Nera ( na teraz jest już dla niego 30zł :) ) http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00