[quote name='Nes2009']Marudka a wszystko ok:) Gubi sierść. Takie upały że chyba sama wylnieje:D Je ładnie pije w normie. Kupencje ładne. Czego więcej chcieć?[/QUOTE]
:lol::lol::lol:
A ja sobie z nim pójdę na sikanie - właśnie byłam po kociska, jest przyjemnie, cieplutko :) Można pospacerować.
Dziewczyny, podnieście czasem, plissss [url]http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-[/url])
Diego, życzę ci nareszcie zdrowego ucha :) i oby Twoja pani robiła szybkie postępy w aportowaniu :cool3:. Dieguniu, te potwory nie chcą dla ciebie źle :loveu:
Coś nie ma szczęścia ten Chesterek :( Mały, pokazuj się, domek na pewno już gdzieś czeka.
Przy okazji cichutko zaproszę na bazarek dla Stacyjki Maltusia, Chester może się nie obrazi ?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-[/url])
Furagin w niektórych aptekach można dostac bez recepty, warto spróbować. Tylko na taką kruszynkę to chyba jakąś część tabletki?
Przy okazji cichutko zaproszę na bazarek książkowy na Stacyjkę Maltusia - http://www.dogomania.pl/threads/188794-KSIĘGARNIA-NA-BASIĘ-do-18.07.2010-godz.22-)?p=15005099
Podanie witamin z grupy B na pewno nie zaszkodzi -co by to nie było , jest to jakiś proces uszkadzający tkankę nerwową i należałoby ją ,,wspomóc" przynajmniej e ten sposób.
[quote name='Mysza2']Marudko :loveu::loveu::loveu::loveu: jak dawno razem z tobą w krzaczorach nie byłam.
jak wysikiwanie niepotrzebne to wymyziamy Diegusia razem :lol::lol::lol:[/QUOTE]
Myszko :loveu::loveu:, teraz to chyba zostanie nam tylko mizanie - nocki zimne i komary tną, co będziemy się narażać :evil_lol:
[quote name='zuzlikowa']Się robi!~Dzięki!
...a tę piszczołę zauważyłaś????...lata bidokowi koło już strapionego pycha...fe- niedobra piszczoła![/QUOTE]
Aż się wróciłam stronę wcześniej co by tą piszczołę zobaczyc i co sie okazało - jest piszczoła :) - a ja sądziłam, że to blizna na pyszczolu