Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dziewczyny i chłopaki - w imieniu Sonki jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów przybyło, warto zajrzeć . Zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00?p=15181336#post15181336[/url] 1/3 dochodu przeznaczona dla Bima - na tą chwilę jest juz dla niego około 35zł.
  2. Porównajcie sobie zdjęcia Bilbusia z pierwszego postu i te na kanapie w domu :) :)
  3. Czyli teraz czekamy na rozstrzygnięcie - operacja czy tylko unieruchomienie? Czy ona dostaje jakieś leki przeciwbólowe ? - z jednej strony szkoda żeby cierpiała a z drugiej, jak bólu nie bedzie, to będzie się bardziej ruszać - i tak i tak nie dobrze. Postaram się też dołożyc jakąś kasę.
  4. [quote name='Aimez_moi']Boziu.....:) ale watek....:) .... watek cudow....:) Jak ja sie bardzo ciesze, ze niedaleko mnie sa takie cudowne osoby.......:):)[/QUOTE] To chyba rzeczywiście wątek cudów i cudownych ludzi :). Sunieczko, już niedługo :)
  5. Nie mogę się doczekać fotki Frania w antence satelitarnej :) :)
  6. Witam. Przelałam 30 zł na podróż dla Sary. Ten dom, to chyba jej jedyna szansa, szkoda byłoby nie skorzystać.
  7. Musi sie udać, nie ma innej opcji :)
  8. Zeus - owocożerca ;) Świetne wieści :). Pieso bezpieczny i szczęśliwy :loveu:
  9. A jakie badania ma mieć Lenka? Czy na podstawie filmiku postawiono jakąś wstępną diagnozę?
  10. Chyba tylko psy. Na miau jest też skarpeta na sterylizcje - [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=108023&start=90[/url] A może załóż wątek?, wiecej ludzi wejdzie.
  11. Pooglądałam sobie jeszcze raz fotki malucha - i nic tylko się zakochać:lol: Mimo że bidulek łysawy, jest ŚLICZNY:loveu::loveu:
  12. [QUOTE=Mysza2;[SIZE="2"]15148309[SIZE="2"][B]][SIZE="4"][/SIZE]Marudko czemu ty jeszcze nie śpisz, [/B][/SIZE]ja nie śpię bo robię bazarek dla Puśki, co do porządku to u mnie wszyscy po jednych pieniądzach :razz::razz::razz::razz::razz: nie wiem co gorsze ludzie czy zwięrzęta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] He,he,he - przyganiał kocioł garnkowi :evil_lol::evil_lol: Ale Myszeńko masz rację - już znikam. Spokojnej nocy wszystkim życzę :lol:
  13. O porządku nic nie pisałam ;) - pod tym względem moje koty mozna spokojnie porównać z moim dziecięciem:evil_lol:
  14. Kapselku, ja się pomału przyzwyczajam. Sonka całe liceum była w internacie, wpadała na weekendy i to nie zawsze. Teraz podobnie - studiuje we Wrocławiu i do domu tylko wpada - naszumi, nabałagani i wyjedzie :evil_lol::evil_lol: A wiesz jaki błogi spokój potem panuje:evil_lol:
  15. No to chyba jakiś klub założymy ??
  16. Moje jeszcze w gnieździe ....a mimo to o potrzebach wolę nie mówić ;). Dobrze że przynajmniej od czasu do czasu koty nakarmi i do weta zawiezie :evil_lol:
  17. Z bazarku dla rudasek wyszło dzięki cudownym cioteczkom 137zł - postaram się jeszcze dziś wpłacić 140zł na konto pannic.
  18. Nie mogę, szczęka mnie boli ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Śliczny ten Negruś i zasługuje na najlepszy domek :)
  20. Malutki do góry!! Tyle osób się o Ciebie martwi .
  21. Jaki on szczęśliwy :loveu:, aż mi się oczy takie jakieś mokre zrobiły :evil_lol:
  22. Nie dałam rady przeczytać całego wątku. Stałymi jestem już nieco obłożona, ale poślę 50zł jednorazowo ( będzie brakowało już tylko 135zł;) ). Dajcie proszę nr konta.
  23. Zapisuję się. Jak coś będzie wiadomo na temat ewentualnego hoteliku to na pewno dołożę ( jednorazowo, ale postaram się co najmniej 50zł).
×
×
  • Create New...