-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Maruda666 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny i chłopaki - w imieniu Sonki jeszcze raz zapraszam na bazarek - fantów przybyło, warto zajrzeć . Zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/190756-Dwie-strony-fantów.-Totalny-misz-masz-na-trzy-kundelki-do-22-sierpnia-22.00?p=15181336#post15181336[/url] 1/3 dochodu przeznaczona dla Bima - na tą chwilę jest juz dla niego około 35zł. -
Porównajcie sobie zdjęcia Bilbusia z pierwszego postu i te na kanapie w domu :) :)
-
Sara w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maruda666 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Boziu.....:) ale watek....:) .... watek cudow....:) Jak ja sie bardzo ciesze, ze niedaleko mnie sa takie cudowne osoby.......:):)[/QUOTE] To chyba rzeczywiście wątek cudów i cudownych ludzi :). Sunieczko, już niedługo :) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nie mogę się doczekać fotki Frania w antence satelitarnej :) :) -
Sara w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maruda666 replied to pati851's topic in Już w nowym domu
Witam. Przelałam 30 zł na podróż dla Sary. Ten dom, to chyba jej jedyna szansa, szkoda byłoby nie skorzystać. -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
I ja też zaglądam do Lenki. -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Musi sie udać, nie ma innej opcji :) -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Zeus - owocożerca ;) Świetne wieści :). Pieso bezpieczny i szczęśliwy :loveu: -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A jakie badania ma mieć Lenka? Czy na podstawie filmiku postawiono jakąś wstępną diagnozę? -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Chyba tylko psy. Na miau jest też skarpeta na sterylizcje - [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=108023&start=90[/url] A może załóż wątek?, wiecej ludzi wejdzie. -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Maruda666 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Pooglądałam sobie jeszcze raz fotki malucha - i nic tylko się zakochać:lol: Mimo że bidulek łysawy, jest ŚLICZNY:loveu::loveu: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Mysza2;[SIZE="2"]15148309[SIZE="2"][B]][SIZE="4"][/SIZE]Marudko czemu ty jeszcze nie śpisz, [/B][/SIZE]ja nie śpię bo robię bazarek dla Puśki, co do porządku to u mnie wszyscy po jednych pieniądzach :razz::razz::razz::razz::razz: nie wiem co gorsze ludzie czy zwięrzęta :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] He,he,he - przyganiał kocioł garnkowi :evil_lol::evil_lol: Ale Myszeńko masz rację - już znikam. Spokojnej nocy wszystkim życzę :lol: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
O porządku nic nie pisałam ;) - pod tym względem moje koty mozna spokojnie porównać z moim dziecięciem:evil_lol: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Kapselku, ja się pomału przyzwyczajam. Sonka całe liceum była w internacie, wpadała na weekendy i to nie zawsze. Teraz podobnie - studiuje we Wrocławiu i do domu tylko wpada - naszumi, nabałagani i wyjedzie :evil_lol::evil_lol: A wiesz jaki błogi spokój potem panuje:evil_lol: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
No to chyba jakiś klub założymy ?? -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Moje jeszcze w gnieździe ....a mimo to o potrzebach wolę nie mówić ;). Dobrze że przynajmniej od czasu do czasu koty nakarmi i do weta zawiezie :evil_lol: -
Zeus. Kupka nieszczęścia zbiera na leczenie. Pomóżmy razem!!!
Maruda666 replied to Nes2009's topic in Już w nowym domu
Nie mogę, szczęka mnie boli ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Maruda666 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Malutki do góry!! Tyle osób się o Ciebie martwi . -
Jaki on szczęśliwy :loveu:, aż mi się oczy takie jakieś mokre zrobiły :evil_lol: