Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Tak naprawdę to nie wiadomo od kiedy on moczu nie oddaje, W schronisku chyba nie ma możliwości aby tego pilnować. Trzymam cały czas mocno kciuki.
  2. To wystarczy odnowić, czy trzeba na nowo wstawiać ( o allegro pytam ;) )? Trzeba opłacić?
  3. Wszyscy czekamy na jakieś siuśki i kawałek kupy :) Gero, do roboty !
  4. Mój Cezar dożył 14 lat ( w awatarze ma 13) i nie miał siwizny, świetnie się trzymał. Ale nie ma co porównywać warunków w jakich żył z życiem Gero. Gero na pewno jest młodszy.
  5. No tego jeszcze brakowało :mad: Ala, wyłaź z doła :razz: Pewnie Cię to nie pocieszy, ale zawsze jeszcze może być gorzej :evil_lol::evil_lol:
  6. Nelka, dzięki :loveu: Pomalutku coś uzbieramy. Szczylu pędź na pierwszą, niech cię wszyscy zobaczą:multi:
  7. Ale on jest smutny :-( Az się chce usiąść koło niego i przytulić:loveu:
  8. Ale tytuł zmienić można. Na miesiąc trzeba 300zł? Z bazarku zostanie chyba około 90 - 95zł. Dam na pierwszy miesiąc 50 - to będziemy już miały 145zł/ I myślimy co dalej.
  9. Czyli apelujemy o stałe, przy Szczyla urodzie na pewno krótkoterminowe deklaracje. Może trzeba zmienić tytuł?
  10. Chojrak, trzymaj się chłopie :) :)
  11. Kapselku, a jak wyglądają finanse Szczyla? Bazarek niedługo się skończy - coś tam zostanie ( nawet sporo). Obiecałam też że dołożę jakąś stałą.
  12. Lego :), czy ty już w drodze?? Kamila, a może wkleić link do bazarku w pierwszym poście?
  13. Podniosę na pierwszą bo ważne !!! Za daleko, pomóc nie mogę ale od początku podczytuję i mocno trzymam kciuki.
  14. Zofia, może spróbuj im wytłumaczyć, że jak załatwią budę, to pozostanie im spać pod mostem :evil_lol: Trzymam kciuki za socjalizację groźnych :lol: panienek. Pomalutku ale do przodu :)
  15. Agaciku do góry!! Pokaż swój piękny pychol :)
  16. Wysłałam dodatkowo dla Chojraka 50zł i cały czas trzymam kciuki za jego serducho.
  17. Bilbuś, a jakis plecaczek na drogę to masz??
  18. Bidulec mały :). Ale widać, że już dochodzi do formy. Za kilka dni nie będzie nawet pamiętał, że mu czegoś brakuje :evil_lol:
  19. Co kilka dni podczytuję, ale ostatnio miałam ograniczony dostęp do kompa. Zgłaszam się po otrzymaniu info na pw. Nie wiem jak mogę pomóc? Przelew na wrzesień ( o ile już nie poszedł) wstrzymam.
  20. Wczoraj zobaczyłam jego zdjęcie na wątku Bilbusia i płakać mi się chciała patrząc na tą bidę.....a dziś taka wiadomość. SĄ NA TYM ŚWIECIE JESZCZE DOBRZY LUDZIE :loveu::loveu::loveu:
  21. Dziękuję za zaproszenie. Poszło 30zł na nr konta z pierwszego postu. Sunie śliczne. Dobrze że już bezpieczne. Teraz tylko jak najszybciej dobry domek:thumbs::thumbs:
  22. [URL="http://img838.imageshack.us/i/dsc01213t.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8633/dsc01213t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Co słychać u kosmicznego psa :p ?
  23. Szczylu :loveu: jesteś lżejszy o kilka deko :multi::multi: Teraz galopkiem po nowy domek. Szczylek się pewnie nie pogniewa jeżeli zaproszę na bazarek dla Lego z legnickiego schronu [url]http://www.dogomania.pl/threads/192022-Misz-masz-kosmetyki-ciuszki-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Lego-do-12.09.-do-godz.-22[/url].
  24. Akacha, nie lepiej zbierać albo na konta darczyńców ( będą wiedzieli co wpłynęło i co można już zapakować i wysłać ), albo na moje i potem przelać całość?
×
×
  • Create New...