Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Podaj nr konta, zaszaleję ( ale tylko na 50zł ;) ). Najwyżej pod koniec miesiąca przyczłapię do Sosnowca chleba szukać ;)
  2. I jakie ma śliczne śnieżno białe skarpetki :) Elegantka ;)
  3. Martika, to ile brakuje?
  4. Sprawdziłam w cenniku, wprawdzie z 2008, na ryczałt 2,90zł. Nie wiem jak wychodzi na ,,nieludzką " receptę.
  5. Miała szczęście bo spotkała na swej drodze takich WSPANIAŁYCH LUDZI :iloveyou: :Rose::iloveyou:
  6. Jakie one jeszcze smutne :( ale już wpatrzone w swoją nową panią:)
  7. Nareszcie w domu :lol::multi::lol:
  8. A ja znowu o kosztach leczenia - czy takich nie szło by obciążyć kosztami leczenia ich własnego psa, którego doprowadzili do takiego stanu ??
  9. Szczęśliwej podróży po nowe życie :)
  10. Nóż się w kieszeni otwiera :angryy::angryy: O odpowiedzialności karnej, to nawet nie mówię, ale czy jest jakaś szansa, żeby ci ,,pseudo właściciele" zapłacili za leczenie? Wyrok w zawieszeniu za doprowadzenie psów do takiego stanu pewnie na takich wrażenia nie zrobi, ale gdyby musieli zapłacić za leczenie z własnej kieszeni, to zaboli :mad::mad:
  11. Może Śledziński już na swojej kanapie :) :) ??
  12. Zaglądam do smutnej boksi. Zapaliła się iskierka nadziei na szybszy transport:)?
  13. Przyłączam się z kciukami. Oby się udało!!!!
  14. Krakowianko, siedzę i płaczę, może to głupie, ale tak się cieszę :) :) Mocne kciuki za podróż.
  15. Płakać się chce patrząc na nią :( Kwarantanna 14 dni??
  16. Cały czas po cichutku podczytuję i staaaaaasznie się cieszę, że Ciapki mają już swoje miejsca z ciepłymi kanapami :multi::multi::multi: !!!!!!
  17. Też myślę, że szkoda przegapić takiej okazji. Warto spróbować, w umowie wizyta poadopcyjna z możliwością odbioru psa w razie nie spełnienia warunków ( chyba coś takiego się praktykuje? ). Skoro pan chce przyjechać po Barta, to chyba mu na nim zależy.
  18. Melduję się na wątku. Głos oddany, na bazarku też byłam :) Trzymaj się starowinko :)
  19. Odwiedzam Reksia :) Zdjęcia i opisy Czarodziejki, jak zwykle chwytające za serce :) :) Reksiu, jaki z ciebie bogacz !! Należy Ci się :) Żeby tylko jeszcze nóżki się wzmocniły.
  20. Fajna mała :) Za szybką aklimatyzację i zgranie stada mocne kciuki :)
  21. W rozliczeniu - to Rom, jeżeli to Danuta, to ja. Kwota się zgadza więc myślę, że reszta też ;).
×
×
  • Create New...