-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Brunio, nie gniewaj się i nie warcz, ale pozwolę sobie na Twoim wątku ( poślę Ci kurczaka ;) ) Cioteczki, może macie ochotę na pokazanie jesiennego zdjęcia swego pupila - zapraszamy na bazarek, zbieramy na przejazd Azy na DT [url]http://www.dogomania.pl/threads/215788-Jesienne-krajobrazy-ze-Zwierzakiem-na-czele-bazarek-zdj%C4%99ciowy-dla-Azy-i-Barta-do25.10?p=17777222#post17777222[/url] -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Przegapiłam taka super imprezę :( - Bruniu, wspaniałego domku Ci życzę :) :) - no i tych kurczaków kilka też;) -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A ja przelałam moje 40 za dwa miesiące ( tylko trochę się już pogubiłam za które ;) ). Borysus logował się ostatnio w grudniu ubiegłego roku. Wcześniej pisał na jakimś wątku coś o wyjeździe. -
15-letnia strauszka bokserka Bunia prosi o ostatnie dni życia (((:
Maruda666 replied to Kapsel's topic in Już w nowym domu
Mocne kciuki za babunię :iloveyou::iloveyou: -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze oglądać szczęśliwego psiaka :) -
Staruszek Rottweilera-już nie umrze za kratami:) W nowym domu!!!
Maruda666 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
dobre wieści [URL=http://smajliki.ru/smilie-78766311.html][IMG]http://s.rimg.info/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif[/IMG][/URL] [URL=http://smajliki.ru/smilie-78766311.html][IMG]http://s.rimg.info/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif[/IMG][/URL] -
Swojego kota, wygląda że kocha, obcym chyba też krzywdy nie zrobi. Szkoda, że Iza nie może wejść ( chyba nadal nie ma internetu).
-
Mogę pomóc tylko jednorazową wpłatą - poszło 50zł. Trzymam kciuki za chłopaków.
-
Przynajmniej tu dobre wieści :) :) Cezarku, wybacz, ale po cichutku chcę zaprosic na bazarek w połowie dla twego kumpla ,,nibyboksia' Bodzia - [url]http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29[/url]
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, przepraszam że poofuję, ale chciałam zaprosić na bazarek, dla dwóch staruszków - Bodzia, nibyboksia i Kolczyka [url]http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29[/url] Brunio, nie przejmuj się, że cię wyciachali - zagoi się jak na psie;) -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
Maruda666 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Mogę tylko podnieść i trzymać kciuki :( :( :( -
*LENA* juz w swoim Domu u Krakowianki.fr :) DZIĘKUJEMY!!!
Maruda666 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Lenka, pewnie nawet nie wiesz jakie zmiany Cię czekają :) :) :) -
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Maruda666 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Siwiusieńki nasz Bodzio, ale jaki szczęśliwy :) -
Pyzunia niestety nadal szuka DS. Kto pokocha babunię ?
Maruda666 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
I nawet ma swoją kicię :) :) -
Pyzunia niestety nadal szuka DS. Kto pokocha babunię ?
Maruda666 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Dobrze zrozumiałam, że to Dom Stały?? :multi::multi::multi: