Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. HURA!!! To chyba było by dla małego najlepsze wyjście :) :)
  2. Brunio, nie gniewaj się i nie warcz, ale pozwolę sobie na Twoim wątku ( poślę Ci kurczaka ;) ) Cioteczki, może macie ochotę na pokazanie jesiennego zdjęcia swego pupila - zapraszamy na bazarek, zbieramy na przejazd Azy na DT [url]http://www.dogomania.pl/threads/215788-Jesienne-krajobrazy-ze-Zwierzakiem-na-czele-bazarek-zdj%C4%99ciowy-dla-Azy-i-Barta-do25.10?p=17777222#post17777222[/url]
  3. Może ktoś mógłby zrobić bazarek na paliwo ? Ja takiego nie umiem, a Sonka wyjeżdża i nie da rady :( Coś podobnego do tego np [url]http://www.dogomania.pl/threads/215344-zatankuj-auto-...-taki-mini-CPN-czynny-do-10.10.2011[/url]
  4. A ja przelałam moje 40 za dwa miesiące ( tylko trochę się już pogubiłam za które ;) ). Borysus logował się ostatnio w grudniu ubiegłego roku. Wcześniej pisał na jakimś wątku coś o wyjeździe.
  5. Mocne kciuki za babunię :iloveyou::iloveyou:
  6. Moje 30zł poleciało, ale pewnie dopiero w poniedziałek dojdzie :roll: Dziwnie jakoś się porobiło :crazyeye: ( to odnośnie tej tajemniczej wizyty w Dopiewie).
  7. Swoją stałą podtrzymuję - ale dam radę wpłacić dopiero za kilka dni ( chwilowo mam pustki na koncie).
  8. Kciukasy mocne za wyniki rozmów i dostęp do psiaków:kciuki::kciuki::kciuki:
  9. dobre wieści [URL=http://smajliki.ru/smilie-78766311.html][IMG]http://s.rimg.info/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif[/IMG][/URL] [URL=http://smajliki.ru/smilie-78766311.html][IMG]http://s.rimg.info/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif[/IMG][/URL]
  10. Swojego kota, wygląda że kocha, obcym chyba też krzywdy nie zrobi. Szkoda, że Iza nie może wejść ( chyba nadal nie ma internetu).
  11. Mogę pomóc tylko jednorazową wpłatą - poszło 50zł. Trzymam kciuki za chłopaków.
  12. Zaglądam do białaski. Stałej nie dam rady, ale w razie jak coś będzie wiadomo, jednorazowo coś dołożę.
  13. Przynajmniej tu dobre wieści :) :) Cezarku, wybacz, ale po cichutku chcę zaprosic na bazarek w połowie dla twego kumpla ,,nibyboksia' Bodzia - [url]http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29[/url]
  14. Ale smutne wiadomości :( Cały czas trzymam kciuki, może jednak cos z tego będzie? Jeżeli jednak będzie trzeba szukać DT też podtrzymuję swoją deklarację.
  15. Cioteczki, przepraszam że poofuję, ale chciałam zaprosić na bazarek, dla dwóch staruszków - Bodzia, nibyboksia i Kolczyka [url]http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29[/url] Brunio, nie przejmuj się, że cię wyciachali - zagoi się jak na psie;)
  16. Boksiowe Cioteczki, przepraszam że poofuję, ale chciałam zaprosić na bazarek, z którego połowa będzie dla Bodzia, nibyboksia ;) http://www.dogomania.pl/threads/215191-Dla-Bodzia-i-Kolczyka-totalny-misz-masz-do-4.10-%29
  17. Mogę tylko podnieść i trzymać kciuki :( :( :(
  18. Lenka, pewnie nawet nie wiesz jakie zmiany Cię czekają :) :) :)
  19. Siwiusieńki nasz Bodzio, ale jaki szczęśliwy :)
  20. I nawet ma swoją kicię :) :)
  21. Dobrze zrozumiałam, że to Dom Stały?? :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...