Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. A proszę bardzo :) Pozwoliłam sobie wstawić jedno na bazarku książkowym.
  2. Po kolei ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/55655595.png/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/5102/55655595.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/171/50709489.png/][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4980/50709489.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/257/iiikt.png/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9613/iiikt.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/iiiix.png/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4686/iiiix.png[/IMG][/URL] Trochę duże mi wyszły, ale nie będę zmniejszać. Napatrzcie się :):):) Jakie ona ma smutne oczy :(
  3. Jak się nikt nie znajdzie, to [email][email protected][/email]
  4. Ale waleczna kicia się trafiła:evil_lol: A tak niewinnie wygląda;)
  5. Iza ma kiepski dostęp do netu ( przypuszczam, że w tej chwili to w ogóle nie ma dostępu), ale lada moment wraca do Polski i wtedy na pewno odpowie na wszystkie pytania. Dzięki za umieszczenie Fidela na stronie fundacji :) Jest cień szansy, że Fidel znajdzie dom w okolicach Złotoryi - ktoś dzwonił z zapytaniem o niego, ale nie wiem praktycznie nic więcej.
  6. Kamcia, spokojnej nocy :)
  7. Trzymam kciuki za Morrisa :thumbs::thumbs: i za szczekacza Reksia :)
  8. Dzięki :) już zaglądam.
  9. W razie potrzeby jest jeszcze nie rozliczony bazarek zdjęciowySoni - jest w trakcie zbierania, ale jakby co piszcie, to 200 - 300zł już prześlę.
  10. Ale wiadomość :multi::multi::multi:
  11. Allegro to ja - nie mam konta, więc korzystam z konta córki ;) Zapraszam na bazarek z książkami podarowanymi przez cioteczkę zero :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/217098-KSI%C4%84%C5%BBKI-na-KAM%C4%98-z-po%C5%82aman%C4%85-miednic%C4%85-do-10-XI[/url]. Jeżeli coś jest nie tak, poprawię.
  12. Myślę, że mogą być - dołożę też coś. Zdjęcia proszę na [email][email protected][/email] - z króciutkim opisem i proponowaną ceną.
  13. Zapisuję się u Kamy. Jeżeli ktoś ma jakieś fanty i mógłby obfocić, mogę wystawić i przypilnować.
  14. [quote name='Nikaragua']Nika zajada się orzechami, szczeka na hałas na korytarzu, zaczepia inne psy jednym słowem - nic nowego :)[/QUOTE] Ciesz się póki możesz :) Nika przyczaiła się na zimę, wiosną Cię zaskoczy:evil_lol:
  15. Kocia miała szczęście, że na swej drodze spotkała Gonzika :loveu:. Śliczna mała, taka prawdziwa kicia ;) Oby szybko domek znalazła:thumbs:
  16. Mam nr telefonu mamy Izy, która teraz jest z Fidelem. W okolicznych ogłoszeniach podawałyśmy ten nr. Poślę zaraz na pw.
  17. Prawie się popłakałam - na tym zdjęciu to jakbym widziała mojego nieżyjącego już Cezka :(
  18. Czekamy na fotki domowego Cezarka:)
  19. Cezek, dogadaj się z kumplami :):)
  20. [quote name='__Lara']Ja się szykuje z rzeczami na bazar, mam już część zdjęć, powinnam dziś zrobić wszystkim rzeczom. Maruda, na jaki e-mail podesłać Ci zdjęcia i opis? :)[/QUOTE]Nie zaglądałam kilka dni, więc dopiero teraz jestem. Pw już poszło :)
  21. Czekamy i gryziemy paznokcie :evil_lol::evil_lol: Boksiowe Cioteczki, zajrzyjcie proszę na bazarek - fajna biżuteria, jutro koniec [url]http://www.dogomania.pl/threads/216435-Dla-Dyzia-i-Dobcia-Mas%C4%99-bi%C5%BCutk%C3%B3w-srebro-agaty-same-cude%C5%84ka-do-31.10-%29[/url]
  22. [quote name='Guliwer89']No niestety to by było niesportowe zachowanie część z tej kasiorki idzie na pokrycie kosztów a to nie pasuje do dogo niestety :([/QUOTE] To może na pw;)? Sportowe nie sportowe - jak nie ,,pokryjesz kosztów", z głodu padniesz i kto będzie psiaki woził? Jakby nie patrzeć jest to działanie w interesie dogomanii:evil_lol:
  23. Azula, co się śniło na nowym miejscu ?? :) Myślę, że Aza nię będzie zła, jak zaproszę na bazarek - fajna biżuteria, a ruch mały :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/216435-Dla-Dyzia-i-Dobcia-Mas%C4%99-bi%C5%BCutk%C3%B3w-srebro-agaty-same-cude%C5%84ka-do-31.10-%29?p=17906454#post17906454[/url]
  24. Kapselku [url=http://www.picturesanimations.com/flowers][img]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/23.gif[/img][/url] jeszcze 100 zdrowych lat :) Zdjęcia śliczne:) - Kapsel minki stroi świetne:)
  25. [URL=http://smajliki.ru/smilie-888811239.html][IMG]http://s15.rimg.info/51f7ee44bd29447e7909a151b39fcced.gif[/IMG][/URL]:):):) ( tak chyba wygląda szczęśliwy pies - wiem że Aza i Grafit trochę inne, ale nic lepszego nie znalazłam ;) )
×
×
  • Create New...