Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Ciężkie czasy dla psiaków, domków mało :( bezdomniaków coraz więcej i jeszcze zima idzie:(
  2. Wspaniałe zdjęcia, piękny szczęśliwy dziadzio :) :) :)
  3. Zapisuję sie na wątek Bartusia :)
  4. To może jakiś namiar na to allegro?? Mocne kciuki za podróż. Jutro przed świętem może być różnie:(
  5. :thumbs::thumbs::thumbs:Mocne kciuki
  6. Zaglądam często do rodzeństwa, piszę mało. Melduję się na zaproszenie :)
  7. Z dzisiaj zakończonego bazarku zdjęciowego Soni z samych zdjęć wyszło ponad 300zł. Jeżeli trzeba na cito, to tyle mogę przesłać na już ( a potem pozbieramy)
  8. [quote name='Mysza2']Marudko kochana. co Ty wiesz o sklerozie, wszystko przed Tobą:):) już wysyłam[/QUOTE] Ale mnie pocieszyłaś Myszko :evil_lol::evil_lol: Póki pamiętam ;) - przelew poszedł.
  9. Obiecałam 10zł stałej, ale wpłacę 50zł ( to będzie do grudnia) - proszę też o konto. Czy w styczniu można liczyć na przypomnienie?? ( starość nie radość ;).
  10. [quote name='Nutusia']O kurczaki - ale wieści!!!!! Tytuł trzeba by było zmienić i będzie już całkiem sielsko i anielsko! Jeżyk - [B]trzymaj się, chłopaku![/B] W razie draki, Ciotki się na sabat zlecą, tylko mietły przesmarują ;)[/QUOTE] Jakie wspaniałe wieści :) :multi::):multi: A jezyk na pewno chłopak ;)???
  11. [quote name='__Lara']Sluchajcie, wygrzebie w domu rzeczy i zrobię zdjęcia, wystawi ktoś bazarek dla maksio?[/QUOTE] O ile nikt się nie znajdzie, to chętnie wystawię bazarek. Podczytuję wątek i kibicuję dzielnej kruszynie :)
  12. Zefirku [*] lataj z wiatrem tam gdzie już nic nie boli .
  13. No, nareszcie!!! Lenka na swej kanapie :multi::multi::multi:
  14. Fidel nadal szuka domu :(
  15. Lenka dostaje milgammę w iniekcji i jeszcze B1, B6 i B12 w tabletkach - nie za dużo tego? Fajnie że Lenka zaakceptowała rezydentów - różnie to u niej z tym bywało ;)
  16. Z bazarku Soni poszło na konto fundacji 110zł dla Bodzia.
  17. Jak on biedny wytrzymał w tym schronisku :( :( :(
  18. Poczytałam....straszna bieda:( Skromnie dyszkę stałej dorzucę.
  19. Jak dobrze widzieć szczęśliwą Lenkę :) :)
  20. A ja zapraszam na bazarek z fantów Owieczki :) :) - dla Azy i Barta [url]http://www.dogomania.pl/threads/216266-Wszystkiego-po-trochu-dla-Azy-i-Barta-do-30.10.?p=17831876#post17831876[/url]
  21. [quote name='moca35']nie ma o czym mówić[/QUOTE] ...się podpisuję czterema łapami :)
  22. Szkoda że musi tam wracać :(, ale krzywda w sensie fizycznym jej się tam nie dzieje a cała masa zwierzaków jest w większej potrzebie :( Najważniejsze, że wysterylizowana. Widzę wyżej, że jakby co, to na Górnym Śląsku mam się gdzie zahaczyć :) :)
  23. [quote name='Mysza2']Marudko, nie wiem jak Ci dziekować :loveu::loveu::loveu: Zapraszam do Dąbrowy:multi::multi::multi:, Soneczkę też możesz zabrać[/QUOTE] To jeszcze naszych siedem kotów?? :) :)
×
×
  • Create New...