Z dzisiaj zakończonego bazarku zdjęciowego Soni z samych zdjęć wyszło ponad 300zł. Jeżeli trzeba na cito, to tyle mogę przesłać na już ( a potem pozbieramy)
[quote name='Mysza2']Marudko kochana. co Ty wiesz o sklerozie, wszystko przed Tobą:):) już wysyłam[/QUOTE]
Ale mnie pocieszyłaś Myszko :evil_lol::evil_lol:
Póki pamiętam ;) - przelew poszedł.
Obiecałam 10zł stałej, ale wpłacę 50zł ( to będzie do grudnia) - proszę też o konto. Czy w styczniu można liczyć na przypomnienie?? ( starość nie radość ;).
[quote name='Nutusia']O kurczaki - ale wieści!!!!! Tytuł trzeba by było zmienić i będzie już całkiem sielsko i anielsko!
Jeżyk - [B]trzymaj się, chłopaku![/B] W razie draki, Ciotki się na sabat zlecą, tylko mietły przesmarują ;)[/QUOTE]
Jakie wspaniałe wieści :) :multi::):multi:
A jezyk na pewno chłopak ;)???
[quote name='__Lara']Sluchajcie, wygrzebie w domu rzeczy i zrobię zdjęcia, wystawi ktoś bazarek dla maksio?[/QUOTE]
O ile nikt się nie znajdzie, to chętnie wystawię bazarek.
Podczytuję wątek i kibicuję dzielnej kruszynie :)
Lenka dostaje milgammę w iniekcji i jeszcze B1, B6 i B12 w tabletkach - nie za dużo tego?
Fajnie że Lenka zaakceptowała rezydentów - różnie to u niej z tym bywało ;)
A ja zapraszam na bazarek z fantów Owieczki :) :) - dla Azy i Barta
[url]http://www.dogomania.pl/threads/216266-Wszystkiego-po-trochu-dla-Azy-i-Barta-do-30.10.?p=17831876#post17831876[/url]
Szkoda że musi tam wracać :(, ale krzywda w sensie fizycznym jej się tam nie dzieje a cała masa zwierzaków jest w większej potrzebie :( Najważniejsze, że wysterylizowana.
Widzę wyżej, że jakby co, to na Górnym Śląsku mam się gdzie zahaczyć :) :)
[quote name='Mysza2']Marudko, nie wiem jak Ci dziekować :loveu::loveu::loveu:
Zapraszam do Dąbrowy:multi::multi::multi:, Soneczkę też możesz zabrać[/QUOTE]
To jeszcze naszych siedem kotów?? :) :)