Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Co za wiadomość :multi::multi:
  2. [quote name='toyota']Długi Kamy powstały jak była jeszcze bezdomna, więc bazarki są jak najbardziej o'k, aby je spłacić, także nowe bazarki można robić.[/QUOTE] O widzisz :) To jest właściwa interpretacja :)
  3. Myślałam o nowych bazarkach dla Kamy, przerażające są te koszty :( Te stare, zaczęły się, gdy Kama domu nie miała;) Dużo szczęścia :):):)
  4. Kamusia doczekała się tego....na co zapowiadało się od początku ;):) :multi::multi::multi: [SIZE="1"] Teraz przyszło mi na myśl, więc dopisuję - na psa w domu stałym nie można robić bazarków - może DT na jakiś czas??[/SIZE]
  5. Obiecany przez Berkano bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/217696-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-Odysa-pom%C3%B3%C5%BC-mu...do-25.11.2011[/url] Podnoście, reklamujcie jak możecie :)
  6. Dorzucę coś do bazarku i coś jednorazowo ( na stałą już mnie nie stać :( ). Do góry chłopaku !!
  7. Jakie dobre wieści :):) Super że wszystko się tak udało.
  8. Spokojnej nocy w swoim domku :)
  9. Zaglądam do mądralińskiej :)
  10. Fajna psica z Kamci :)
  11. Iza, kto jest prawnie właścicielem Fidela? On jest zaczipowany, to nie bezimienny bezdomny pies, którego można tak sobie uśpić :(( choć tego też teoretycznie nie można) i do tego bez zgody właściciela ( ale przyznaję, że nie wiem jak to wszystko funkcjonuje w praktyce :( ). Może pokaż ojcu, ze Fidel jest ogłaszany na stronach fundacyjnych, zasugeruj mu, że fundacja będzie się interesować jego dalszym losem?
  12. [quote name='Guliwer89']Jaka jędza ;) Azunia to słodziak - grzeczna i kochana ;)[/QUOTE] Wiem że Aza jest kochany słodziak:loveu:, ona tylko chciała, żeby nam się nie nudziło:multi:
  13. Wróciła jędza kochana :multi::loveu::multi:
  14. [quote name='Maruda666']Aza :), szczęściaro , sprawuj się tam dobrze :)[/QUOTE] Jakbym cos czuła :( Aza, wracaj !!!
  15. Kto by przypuszczał, że Kama tak szybko stanie na nogi :):):)
  16. Owieczko, drobna ;) pomyłka w rozliczeniu - z bazarku zdjęciowego Soni wyszło 409zł, nie 459. Posłałam dziś 410zł.
  17. Aza :), szczęściaro , sprawuj się tam dobrze :)
  18. Zapisuję sobie i będę do biedactwa zaglądać.
  19. Piękne psiaki :):) Aż się zdziwiłam, ,że Laika taka wielka baba :evil_lol:, póki nie przeczytałam posta wykrywki.
  20. Wyśpij się dobrze Azula :)
  21. Mam nadzieję, ze Iza lada moment coś napisze :) - powiem tylko, że byli z Fidelem na próbnym spacerze z potencjalnym nowym panem ;) Mocne kciuki :thumbs::thumbs:
  22. Jeżeli nadal będzie się buntował, służę pomocą ;)
  23. Jutro wielki dzień :multi::multi:
×
×
  • Create New...