Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Dopiero wróciłam. Zaraz będę dzwonić do matki Izy. Fidel mieszka ze swoim kotem, ale nie wiem jak traktuje obce. Aluś:loveu: , postaram się jak najprędzej coś sklecić ( i poczytać od początku wątek), ale nie wiem czy dam rady jeszcze dziś.
  2. Można go ogłaszać i na BwP i SOS?
  3. Napisałam już do Kapselka, bo nie wiem jak go tam umieścić. Czekam na odpowiedź. Dzięki :) Widziałam, że napisałaś już też na wątku Zefirka.
  4. Dostałam dziś smesa od Izy - musi jednak pilnie oddać Fidela w dobre ręce :( Iza przebywa za granicą. Pies jest w domu z córką Izy i jej matką - myślę, że sobie z nim nie radzą :( Może ktoś ma jakiś pomysł?
  5. Przepraszam, że pozwolę sobie poofować, ale boksio pilnie szuka domu a widzę tu sporo boksiolubnych cioteczek :) Medorowa, znasz Fidela - dostałam wieczorem smesa od Izy, że musi go pilnie oddać :(. Nie znam do końca sytuacji, Iza przebywa za granicą. Wątek Fidelka - [url]http://www.dogomania.pl/threads/26956-Galeria-s%C5%82odziak%C3%B3w-boksera-Fidela-i-Kici/page48[/url] Może ktoś ma jakiś pomysł ?
  6. Zapisuję się...i nie wiem co powiedzieć :( Ludzie to jednak strasznie bezduszne istoty :(
  7. Łapcia wygląda już o niebo lepiej :) Jak na niego patrzę, to jakbym mojego Cezara widziała :roll:
  8. Do góryp;iesku!! Smutno, że tych domów ta mało :(
  9. Trzymam kciuki za stały domek :) :) oby Zefirkowi się poszczęściło.
  10. [quote name='Rudzia-Bianca']przypominam o psiskach i o bazarku ...[/QUOTE] Właśnie odwiedziłam bazarek ;)
  11. 50zł to zawsze jakimś bazarkiem się nazbiera, ale może być różnie - leki, szczepienia, kastracja. Mały wiaterku - do góry:) :)
  12. Mocne kciuki moje i całej mojej kociej bandy za małego:thumbs: Ile on się wycierpi :-(
  13. Uff, można odetchnąć :)
  14. Chyba już dziś się niczego nie dowiemy, pewnie wrócili zmęczeni. Cały czas myślami jesteśmy z Wami :calus:
  15. Kapselku , już po zabiegu?
  16. Ja niestety też nie potrafię :( Podrzucę przynajmniej charakternego Leosia.
  17. Zenuś do góry !! Pokazuj się i zbieraj pieniążki :)
  18. Oby tak dalej :) :) :)
  19. Biedna sunia :( Trzeba zbierać deklaracje. Ledwo co zobowiązałam się płacić kolejną deklarację na innym wątku, tak że finansowo to kiepsko. Ale zobowiązuję się robić co najmniej jeden bazarek miesięcznie na nią. [SIZE="1"]Cholercia, chyba przyjdzie mi rzucić palenie.[/SIZE]
  20. Kapselku, dzięki za zaproszenie. Szkoda chudziny, on tak patrzy za ludziem :-( Ostatnimi czasy zadeklarowałam się dla dwóch kolejnych bid, choć już obiecywałam sobie żadnych stałych. Ale dla boksia to nie mogę się nie przyłączyć - 30zł jeszcze wyskrobię.
  21. Alu, mocne kciuki za Kapselka:thumbs::thumbs::thumbs: Będzie dobrze :mad: W pierwszej chwili lekko się zdziwiłam, czemu syna konsultowałaś u weta ;)
×
×
  • Create New...