Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Mam stałe zlecenie i nie dam rady zaznaczyć za jaki miesiąc :shake:. Nie zmienię tego, bo na pewno zapomniałabym o regularnym płaceniu :evil_lol: Śledziku pokazuj się :):)
  2. Świetnie czytać, że Fidel dobrze sobie radzi :):) Troszkę martwi mnie to, że bez obroży, adresówki sobie lata luzem, ale może towarzystwo panienki trzyma go przy domu ;).
  3. Śliczne zdjęcia :):) Mika zrobiła sobie błotną maseczkę na delikatne stópki :evil_lol: - sprytna pannica :)
  4. Ale ona wpatrzona w ludzia ;) Wygląda dużo lepiej :) ale schronisko, to na pewno nie miejsce dla niej. 300zł to jak na obecne warunki cena nie wygórowana, zbieramy :) Na dobry początek pierwsze 10zł stałej - na razie tyle, postaram się w miarę możliwości coś dokładać.
  5. [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_wishes][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_wishes/CAWHUJ4X.gif[/img][/url]
  6. [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_wishes][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_wishes/CAWHUJ4X.gif[/img][/url]
  7. Zdrowych, spokojnych Świąt i oby w przyszłym roku wszystko było lepsze :) [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_animal][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_animal/rd05.gif[/img][/url]
  8. Będę zaglądać. Kolejne straszne biedy:-( Jedyne co mogę, to jakiś bazar po świętach.
  9. A ja dopiero dziś zajrzałam po dłuższym czasie. I jestem zawstydzona:oops:i wzruszona ( aż mi coś oczy zwilgotniały:placz: ;))...i dziękuję:loveu: Do Laiki trafiłam dzięki Soemie i to jej należą się podziękowania :lol: nie mnie. Jesteście Wszyscy wspaniali :multi::multi: Życzę Wszystkim spokojnych, zdrowych Świąt i samych dobrych dni w nadchodzącym Nowym Roku i oby nasze zwierzaki były z nami jak najdłużej . [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_animal][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_animal/reindeer3.gif[/img][/url]
  10. Biedna mała:( Choć i tak miała szczęście, że żyje. Będę zaglądać. Finansowo spróbuje coś pomóc, ale dopiero w styczniu:shake:
  11. [IMG]http://tiny.pl/hjg59[/IMG]Trzymam z całej siły kciuki i za pracę i za cudowny domek :):)
  12. Też mogę tylko podnieść i trzymać kciuki za pięknego Adaśka
  13. :kciuki::kciuki: Za nowe lepsze życie:):)
  14. Szczęście, że już wszystkie psiaki bezpieczne. Wewnętrznego życia się pozbędą;) Piękna cała trójka i aż dziw, że po tym co przeszły takie ufne i kochane. Bodziu z wychudzenie przednie łapki ma tak jakoś dziwnie ustawione, czy to jakieś zmiany krzywicze?
  15. Fidel już w Nowym Domu :loveu::loveu::loveu::loveu: Dokładną relację pewnie zda Iza :p:p
  16. Dopiero teraz odkryłam wątek. Jutro poczytam a teraz zapraszam na bazarek ( połowa ewentualnego dochodu dla boksiołów z tego paskudnego miejsca:angryy:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218828-Dla-bokser%C3%B3w-z-pseudo-i-dla-Kajtusia-wszystkiego-po-trochu-do-29.12[/url]
  17. [quote name='Kapsel']Ciocie boksiowe i nie boksiowe zapraszamy na wątek trzech bokserów uratowanych z pseudo :-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/219308-Dramat-ps%C3%B3w-!-Rozbicie-pseudohodowli-w-Wielkopolsce-!!!-Fundacja-SOS-bokserom[/url][/QUOTE] .... i na bazarek w połowie przeznaczony na te właśnie boksie [url]http://www.dogomania.pl/threads/218828-Dla-bokser%C3%B3w-z-pseudo-i-dla-Kajtusia-wszystkiego-po-trochu-do-29.12[/url]
  18. Mocne kciuki całej kociej bandy i moje :):) A przy okazji zaproszę na bazarek z mojego podpisu ;)
  19. Dzięki za zaproszenie na wątek kolejnego tyszaka. Co do mojej deklaracji z Deri, to myślałam o innym psiaku, ale umówmy się, że jeżeli nie nazbieracie, to się dokładam - może tak być?
  20. Zapraszam na bazarek w moim podpisie - może komuś coś się przyda;). Połowę ewentualnego dochodu dostanie Kajtek :)
  21. Zaglądam do Reksia od początku, nie pisałam, ale cały czas trzymam kciuki. Majqa, koos, smutne to co piszecie, ale zgadzam się a Wami całkowicie :( W imię czego mamy prawo skazywać kogokolwiek na beznadziejne cierpienie? Mój Cezek umierał na raka, w końcu pojechaliśmy na ostatni zastrzyk :(, ale do teraz prześladuje mnie myśl, że czekaliśmy o 12 godzin za długo, niepotrzebnie przedłużaliśmy jego męczarnie. Cały czas wierzę, że pora Reksa jeszcze nie nadeszła - ale ja jestem daleko, nie mnie oceniać. Wiem, że opiekunowie podejmą najwłaściwszą decyzję kiedy przyjdzie czas :( Całym sercem jestem z Wami.
×
×
  • Create New...