Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. [quote name='Iljova']Kurcze ja też tak chcę jak Misiek ;-)[/QUOTE] Burczeć, czy nie merdać ogonem ;) ? Szczęściarz Misio, oby jak najdłużej sobie dreptał :):)
  2. [quote name='atena21'] ............................... Oferuję także rzeczy na bazarek, nie umiem jednak zakładać wątku z bazarkiem - czy ktoś zgodziłby się taki bazarek założyć i poprowadzić? Prześlę zdjęcia rzeczy z opisem oraz zajmę się wysyłką po zakończeniu.[/QUOTE] Atena, jeżeli nie znajdzie się nikt chętny do zrobienia bazarku, to się za to wezmę;). Daj znać na pw jak będzie taka potrzeba, podam adres poczty
  3. Panią Ewę :loveu: należało by ozłocić i sklonować:):)
  4. Ewuś, dopiero teraz przeczytałam Twoje pw. Przeczytałam ostatnie strony. Nóż się w kieszeni otwiera :cool3: Z drugiej strony szczęście, że Stefcio już bezpieczny. Może jestem mściwa wredna baba, ale oni powinni za to jakoś zapłacić :angryy: więcej nie będę pisać bo do sądu mi nie śpieszno :razz: Jako że Stefciu jest znów bezdomny, to bazarki można robić?
  5. Zaglądam co u Reksia i cioteczek słychać :) i mocno kciuki trzymam.
  6. Żegnaj piesku, biegaj szczęśliwy gdziekolwiek jesteś :-(
  7. W ogłoszeniach nic pomogę, bom totalnie lewa :shake: ale przynajmniej podniosę Henryka Śnieżka :multi:
  8. [quote name='keria']Dzięki Elai :loveu: Pikuś nie ma już długów. Dotarło dziś do mnie 50 zł. Finansowo jesteśmy na zero. Jeśli założycielka wątku bazarkowego się zgodzi to wpływy z bazarku można przeznaczyć dla innego psiaka. Ja proponowałabym Trusa, seniorka uratowanego przez KarusięP.:cool3: Ja nie mogę decydować w tej kwestii. To twój bazarek Maruda666 zatem decyzja ostateczna zależy od Ciebie![/QUOTE] Myślę, że sama najlepiej wybierzesz:) Wyszło wprawdzie tylko 30zł ale pewnie się przyda. Proszę tylko o nr konta - do kilku dni pewnie pozbieramy.
  9. [quote name='Roksia']kochani my juz po :) Lulu całe i zdrowe i juz ropomacicze nam nie grozi!!![/QUOTE] Jak dobrze :):) Teraz tylko niech się szybko goi - mocne kciuki :)
  10. Co do kota podrzucam wątek z miau na temat Feliway, zdania sa podzielone i cena wysoka, ale może warto poczytać. Może warto też spróbować kropli Bacha, ponoc działają cuda:) [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=59630[/url] Trzymam kciuki za sunię:)
  11. Też cały czas zaglądam, licząc, że coś się zmieniło:)
  12. Spokojnej nocy piesku :) Obyś jeszcze mógł kiedyś pobiegać, mocne kciuki. Dużo zdrowia i sił dla wspaniałej Opiekunki :)
  13. Moja lutowa deklaracja poleciała wieczorem. Z tego co wiem, nr prywatnego konta oficjalnie nie można ogłaszać przy zbiórkach, lepiej usuń i tylko na pw.
  14. Obyś był najszczęśliwszy :multi::multi::multi:
  15. Zapraszamy na szybki bazarek dla Pikusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/223303-Pikusiowy-bazarek-pod-patronatem-Gapcia-robi-si%C4%99-%29[/url] Może nie jest tego dużo, ale jest różnorodnie ;)
  16. Trzymam mocno za domek dla malizny , oby się udało :) Jutro wezmę się za obiecany bazarek dla Pikusia. Spojrzałam jeszcze raz na zdjęcia i to wcale nie jest taka malizna:):)
  17. Na konto Towarzystwa poszło 160zł uzbierane z bazarku z fantami podarowanymi przez cioteczki [B][COLOR="red"]jaguska :loveu:, cancer43 :loveu: i margoth137:loveu: [/COLOR][/B] Proszę o potwierdzenie na bazarku, jak dojdą :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221077-Fajne-ciuchy-bi%C5%BCuteria-kubki-i-co-kto-chce-dla-Ramzesa-do-05-lutego/page8[/url]
  18. Jestem na zaproszenie u Pikusia. Sympatyczny dziadzio:):) Mogę tylko spróbować wesprzeć bazarkiem, postaram się za kilka dni coś zrobić.
  19. [quote name='Kajka_72']..... Po minie widać, że chłopak jest w stanie zawalczyć o siebie :) a przy takiej opiece jego szanse rosną :loveu:
  20. Dla równego rachunku dokładam dla Denisa 15ł stałej. Oby jak najszybciej trafił w lepsze miejsce.
  21. ....i tylko suniek żal :(
  22. [quote name='zuzlikowa']BUDRYSEK rzadko i nieregularnie bywa na necie... podpytam jutro o konto i dam znać. OK?[/QUOTE] Dzięki:) Wiadomość już udało mi się do niej posłać, ale nie wiem, czy da radę odpisać.
×
×
  • Create New...