-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
Maruda666 replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Iljova']Kurcze ja też tak chcę jak Misiek ;-)[/QUOTE] Burczeć, czy nie merdać ogonem ;) ? Szczęściarz Misio, oby jak najdłużej sobie dreptał :):) -
[quote name='atena21'] ............................... Oferuję także rzeczy na bazarek, nie umiem jednak zakładać wątku z bazarkiem - czy ktoś zgodziłby się taki bazarek założyć i poprowadzić? Prześlę zdjęcia rzeczy z opisem oraz zajmę się wysyłką po zakończeniu.[/QUOTE] Atena, jeżeli nie znajdzie się nikt chętny do zrobienia bazarku, to się za to wezmę;). Daj znać na pw jak będzie taka potrzeba, podam adres poczty
-
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Panią Ewę :loveu: należało by ozłocić i sklonować:):) -
Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!
Maruda666 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ewuś, dopiero teraz przeczytałam Twoje pw. Przeczytałam ostatnie strony. Nóż się w kieszeni otwiera :cool3: Z drugiej strony szczęście, że Stefcio już bezpieczny. Może jestem mściwa wredna baba, ale oni powinni za to jakoś zapłacić :angryy: więcej nie będę pisać bo do sądu mi nie śpieszno :razz: Jako że Stefciu jest znów bezdomny, to bazarki można robić? -
Żegnaj piesku, biegaj szczęśliwy gdziekolwiek jesteś :-(
-
W ogłoszeniach nic pomogę, bom totalnie lewa :shake: ale przynajmniej podniosę Henryka Śnieżka :multi:
-
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Maruda666 replied to keria's topic in Już w nowym domu
[quote name='keria']Dzięki Elai :loveu: Pikuś nie ma już długów. Dotarło dziś do mnie 50 zł. Finansowo jesteśmy na zero. Jeśli założycielka wątku bazarkowego się zgodzi to wpływy z bazarku można przeznaczyć dla innego psiaka. Ja proponowałabym Trusa, seniorka uratowanego przez KarusięP.:cool3: Ja nie mogę decydować w tej kwestii. To twój bazarek Maruda666 zatem decyzja ostateczna zależy od Ciebie![/QUOTE] Myślę, że sama najlepiej wybierzesz:) Wyszło wprawdzie tylko 30zł ale pewnie się przyda. Proszę tylko o nr konta - do kilku dni pewnie pozbieramy. -
Saba zostanie u swoich właścicieli, my będziemy pomagać i sprawdzać
Maruda666 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Co do kota podrzucam wątek z miau na temat Feliway, zdania sa podzielone i cena wysoka, ale może warto poczytać. Może warto też spróbować kropli Bacha, ponoc działają cuda:) [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=59630[/url] Trzymam kciuki za sunię:) -
Też cały czas zaglądam, licząc, że coś się zmieniło:)
-
Spokojnej nocy piesku :) Obyś jeszcze mógł kiedyś pobiegać, mocne kciuki. Dużo zdrowia i sił dla wspaniałej Opiekunki :)
-
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Maruda666 replied to keria's topic in Już w nowym domu
Obyś był najszczęśliwszy :multi::multi::multi: -
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Maruda666 replied to keria's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na szybki bazarek dla Pikusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/223303-Pikusiowy-bazarek-pod-patronatem-Gapcia-robi-si%C4%99-%29[/url] Może nie jest tego dużo, ale jest różnorodnie ;) -
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Maruda666 replied to keria's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno za domek dla malizny , oby się udało :) Jutro wezmę się za obiecany bazarek dla Pikusia. Spojrzałam jeszcze raz na zdjęcia i to wcale nie jest taka malizna:):) -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
Maruda666 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Na konto Towarzystwa poszło 160zł uzbierane z bazarku z fantami podarowanymi przez cioteczki [B][COLOR="red"]jaguska :loveu:, cancer43 :loveu: i margoth137:loveu: [/COLOR][/B] Proszę o potwierdzenie na bazarku, jak dojdą :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/221077-Fajne-ciuchy-bi%C5%BCuteria-kubki-i-co-kto-chce-dla-Ramzesa-do-05-lutego/page8[/url] -
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Maruda666 replied to keria's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie u Pikusia. Sympatyczny dziadzio:):) Mogę tylko spróbować wesprzeć bazarkiem, postaram się za kilka dni coś zrobić. -
[quote name='Kajka_72']..... Po minie widać, że chłopak jest w stanie zawalczyć o siebie :) a przy takiej opiece jego szanse rosną :loveu:
-
....i tylko suniek żal :(
-
4 kg 8-10 lat MALEŃKA ma chore serduszko.MA DOM
Maruda666 replied to jusstyna85's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaka elegantka:):) -
[quote name='zuzlikowa']BUDRYSEK rzadko i nieregularnie bywa na necie... podpytam jutro o konto i dam znać. OK?[/QUOTE] Dzięki:) Wiadomość już udało mi się do niej posłać, ale nie wiem, czy da radę odpisać.