-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Cudny nochal :loveu: żeby jeszcze kota pokochał ;)
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Maruda666 replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Co do mojej wpłaty, to od początku płacę końcem miesiąca - nie wiem jak to było liczone wcześniej - pewnie na grudzień ;) -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
Maruda666 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam i cały czas liczę na lepsze wieści. -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Maruda666 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poszło dla małej 30zł :) -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Skoro na teraz pieniędzy nie potrzeba, to chyba najlepiej przekazać je na inną biedę. Tylko trudno wybrać :shake: Jeżeli można, to proszę o zwrot, dołożę do któregoś z moich stałych. Cieszę się, że małemu ( właściwie to dużemu ;) ) psiakowi lepiej :):) Oby tak dalej :multi: -
Jeżynka odeszła za Tęczowy Most! [*]
Maruda666 replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzięki za zaproszenie . Na stałą to chyba nie dam rady, ale jednorazowo coś dorzucę. -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Przelałam 30zł dla psiaka. Do góry Legitku:multi: - skąd to imię? -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Maruda666 replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa'][B]Maruda 666 31.11.2011 wpłynęła od Ciebie[/B] deklaracja oraz oznakowana PL...... od Ady B. dogomaniaczkaa i Satrina , pięknie dziękujemy. Ola wpływaja , wpływaja od ciebie deklaracje , z tego połowa na Maksi . Ewa[/QUOTE] Dzięki :) To znaczy, że za wcześniejsze miesiące też powinny były dochodzić. -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
[quote name='niunia448']Witajcie - od wtorku ruszam z kompletem badań dla małego. Chcę przed świętami mieć pełną diagnozę i wdrążyć konkretne leczenie. Mam nadzieję, że szybko ustalę co i jak:)[/QUOTE] Czyli na razie nie wiadomo, czy tymczas z innymi zwierzętami wchodzi w grę?? Rozumiem, że w tej chwili priorytetem jest uzbieranie kasy na diagnostykę . Na dziś mam pusto na koncie, ale lada dzień też coś podeślę - proszę o nr konta, -
Ma psiak apetyt, to i ma energię do zabawy :multi:
-
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Maruda666 replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Dalej nie wiem, czy te moje pieniądze dochodzą do Śledzińskiego. Czy ta nieoznakowana wpłata to od Danuty R.?? Sprawdziłam nr konta, zgadza się, więc powinne dochodzić. Płacę końcem miesiąca po 20zł - zgadza się to?[/QUOTE] Ponawiam pytanie ;) Nie wiem, czy likwidować ten przelew? -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
.... a miałam napisać tylko, że jeżeli ktoś ma jakieś fanty, to chętnie przyjmę zdjęcia i wystawię bazarek dla Legitka :) -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
Poczytałam od początku. Jeżeli ten staphylococcus jest saprofityczny to skąd pewność, że jest powodem objawów? On miał robiony jeden antybiogram? ( przed czy w trakcie antybiotykoterapii ? )- może warto powtórzyć, choć po leczeniu antybiotykami ( co on brał? ) też może nic nie wyjść. Jesteście pewne, że nie zarazi innych zwierząt? Na pewno warto podnieść mu odporność - rady Pani Teresy są bezcenne :) W warunkach schroniskowych zdjęcia płuc pewnie nie da rady zrobić? Ale się rozpisałam. Trochę to chaotyczne, ale piszę na gorąco, po przeczytaniu wątku. Ciepły, kochający domek na pewno by się przydał, ale skąd takie brać?? :-( -
LEGITEK błaga o pomoc!!!Szukam chociaż DT....
Maruda666 replied to niunia448's topic in Już w nowym domu
[quote name='niunia448']Berkano niestety jestem u małego tylko raz w tygodniu - w sobotę...studiuję i pracuje...nie mam jak byc u niego codziennie i podawac leki...jedyne co moge zrobic to poprosic tam osoy, które są codziennie na podawanie leków, aczkolwiek żaden lek mu nie pomoże ( przynajmniej nie na stale Go wyleczy) bez ciepłego domu bez wilgoci itp.:([/QUOTE] Ale jest szansa na regularne podawanie? - biorę się za czytanie wątku ;) -
ŚLEDZIK wróci do schroniska :( Wykruszyły się deklaracje
Maruda666 replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
Dalej nie wiem, czy te moje pieniądze dochodzą do Śledzińskiego. Czy ta nioznakowana wpłata to od Danuty R.?? Sprawdziłam nr konta, zgadza się, więc powinne dochodzić. Płacę końcem miesiąca po 20zł - zgadza się to? -
Kota podziwiałam wchodząc z Twojego banerka. Wczoraj nie dałam rady przeczytać całego wątku, za późna pora, a byłam bardzo ciekawa całego stada:)
-
Zaglądam co u pięknego słychać :)
-
Wpadłam na zaproszenie Iljova:) Śliczne masz psiaki :) Ale kota super - mam kilka kotów różnych ;) ale taki piękny czarny jeszcze do nas nie zawitał ( żebym nie wykrakała, tfu, tfu przez lewe ramię :evil_lol:) Świetne to zdjęcie leżących bestii :) - w pierwszej chwili myślałam, że jest jeden i odbija się w lustrze :lol: