-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Cudaczku, trzymamy za ciebie kciuki :) :) -
Staruszek dobermana wyrzucony jak śmieć znalazł NOWY DOM!!!
Maruda666 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Jakie panisko zadowolone :):) -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Co u pięknej koty, jeszcze w wersji pojedyńczej ?? :razz: Zapraszam na drugi bazarek dla Cudki :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220544-Anne-Rice-i-inne-cuda-dla-Reksa-i-Cudki-do-15.01-22.00?p=18330776#post18330776[/url] - Anne Rice:multi: i różności. -
Mocne kciuki za domek :):)
-
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Też tak w sumie uważam, ale wytłumacz to mojemu mężowi ;) -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Ciociu Iljova :) ja już ledwo dyszę przy mojej ósemce:evil_lol:, ale mogę się wymienić którymś za Cotę :evil_lol: -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam ciekawa co u Coty?? Wprawdzie Berkano już zaprosiła, ale jeszcze raz serdecznie zapraszam na bazarek dla Coty i Reksa - trochę różności, dużo większych ciuchów [url]http://www.dogomania.pl/threads/220376-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy-dla-Reksa-i-Cudki-do-14.01.godz-22.00?p=18322667#post18322667[/url] -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Beatka, spróbuję w nocy już coś zacząć ze zdjęciami które mam. Potrzebuję modelki do fajnej bluzki, może wpłyniesz jakoś na Młodą?:evil_lol: Finansowo też kilka złotych dołożę - straaaasznie mi się ta Cota podoba:) U mnie jest Mała Kota, to może Ruda Kota :evil_lol: Cudka też cudnie :) tylko trochę ciężko się wymawia. Też się martwię, co by nie urodziła. -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest:):) Beata, to niesprawiedliwe - mnie to tylko burasy się czepiają:evil_lol: Ona na dziką nie wygląda, pewnie taki wychodzący kotek. Właściciele może liczyli na ,, śliczny przychówek" :angryy: -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Berkano już pewnie w drodze ;) Super akcja :):):) -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Gdyby jej dobrze wymościć pudełko w garażu, miałaby ciepło i przytulnie ( jakiś stary ciepły sweter, polarek). U mnie pod balkonem nocuje kocur w domku kartonowym wymoszczonym poduchą i ma tam ciepło. -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
W ostateczności jedną noc popalisz z kotem;) Jedyne co mogę to mocno trzymać kciuki. -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
A może Igor pokochał by takiego swojego kota? :evil_lol::evil_lol: -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Po Twoim telefonie, nie wiem czemu, wyobraziłam sobie dużego odpasionego kocura :evil_lol::evil_lol: - a tu słodka drobna koteczka ;) -
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Kiedyś gdzieś czytałam, że trikolorki to raczej kotki - to na pewno jest kocur?? -
Cały czas podczytuję o wyczynach Misia szkodnika:) Może ktoś ze Śląska ma pomysł co zrobić z posylwestrowym uciekinierem kotem na cito [url]http://www.dogomania.pl/threads/220309-Znaleziono-kota-w-Bytomiu-szukamy-dla-niego-noclegu!?p=18303989#post18303989[/url]
-
Cotka w nowym domku :) Powodzenia maleńka :)
Maruda666 replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Melduję się na wątku . Nie otwiera mi się strona z filmikiem - czy to tylko u mnie? Bezpieczniej chyba jednak będzie mu w garażu niż w łazience pod czujnym okiem ( zębem?) Igora ;) -
Życzę wszystkim dwu i czworonogom aby w Nowym Roku świat był pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda ;) - dużo, dużo mądrych nowych domków:) [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
-
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda ;) życząc wspaniałych i rozumnych domków dla wszystkich bezdomniaków . [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
Maruda666 replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :):) życząc wspaniałych i rozumnych domków dla wszystkich bezdomniaków :multi:. [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url] -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
Maruda666 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url] -
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_house][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_house/30.gif[/img][/url]
-
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :)
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Maruda666 replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_house][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_house/30.gif[/img][/url] Mira :) oczywiście że po imieniu :p