Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Cudaczku, trzymamy za ciebie kciuki :) :)
  2. Zapraszam na bazarek dla podopiecznych Berkano - czyli dla Reksa:) i Cudki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220544-Anne-Rice-i-inne-cuda-dla-Reksa-i-Cudki-do-15.01-22.00?p=18330776#post18330776[/url]
  3. Co u pięknej koty, jeszcze w wersji pojedyńczej ?? :razz: Zapraszam na drugi bazarek dla Cudki :):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/220544-Anne-Rice-i-inne-cuda-dla-Reksa-i-Cudki-do-15.01-22.00?p=18330776#post18330776[/url] - Anne Rice:multi: i różności.
  4. Mocne kciuki za domek :):)
  5. Też tak w sumie uważam, ale wytłumacz to mojemu mężowi ;)
  6. Ciociu Iljova :) ja już ledwo dyszę przy mojej ósemce:evil_lol:, ale mogę się wymienić którymś za Cotę :evil_lol:
  7. Też zaglądam ciekawa co u Coty?? Wprawdzie Berkano już zaprosiła, ale jeszcze raz serdecznie zapraszam na bazarek dla Coty i Reksa - trochę różności, dużo większych ciuchów [url]http://www.dogomania.pl/threads/220376-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy-dla-Reksa-i-Cudki-do-14.01.godz-22.00?p=18322667#post18322667[/url]
  8. Beatka, spróbuję w nocy już coś zacząć ze zdjęciami które mam. Potrzebuję modelki do fajnej bluzki, może wpłyniesz jakoś na Młodą?:evil_lol: Finansowo też kilka złotych dołożę - straaaasznie mi się ta Cota podoba:) U mnie jest Mała Kota, to może Ruda Kota :evil_lol: Cudka też cudnie :) tylko trochę ciężko się wymawia. Też się martwię, co by nie urodziła.
  9. Śliczna jest:):) Beata, to niesprawiedliwe - mnie to tylko burasy się czepiają:evil_lol: Ona na dziką nie wygląda, pewnie taki wychodzący kotek. Właściciele może liczyli na ,, śliczny przychówek" :angryy:
  10. Berkano już pewnie w drodze ;) Super akcja :):):)
  11. Gdyby jej dobrze wymościć pudełko w garażu, miałaby ciepło i przytulnie ( jakiś stary ciepły sweter, polarek). U mnie pod balkonem nocuje kocur w domku kartonowym wymoszczonym poduchą i ma tam ciepło.
  12. W ostateczności jedną noc popalisz z kotem;) Jedyne co mogę to mocno trzymać kciuki.
  13. A może Igor pokochał by takiego swojego kota? :evil_lol::evil_lol:
  14. Po Twoim telefonie, nie wiem czemu, wyobraziłam sobie dużego odpasionego kocura :evil_lol::evil_lol: - a tu słodka drobna koteczka ;)
  15. Kiedyś gdzieś czytałam, że trikolorki to raczej kotki - to na pewno jest kocur??
  16. Cały czas podczytuję o wyczynach Misia szkodnika:) Może ktoś ze Śląska ma pomysł co zrobić z posylwestrowym uciekinierem kotem na cito [url]http://www.dogomania.pl/threads/220309-Znaleziono-kota-w-Bytomiu-szukamy-dla-niego-noclegu!?p=18303989#post18303989[/url]
  17. Melduję się na wątku . Nie otwiera mi się strona z filmikiem - czy to tylko u mnie? Bezpieczniej chyba jednak będzie mu w garażu niż w łazience pod czujnym okiem ( zębem?) Igora ;)
  18. Życzę wszystkim dwu i czworonogom aby w Nowym Roku świat był pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda ;) - dużo, dużo mądrych nowych domków:) [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
  19. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda ;) życząc wspaniałych i rozumnych domków dla wszystkich bezdomniaków . [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
  20. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :):) życząc wspaniałych i rozumnych domków dla wszystkich bezdomniaków :multi:. [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
  21. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/drinks][img]http://www.picturesanimations.com/d/drinks/41.gif[/img][/url]
  22. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_house][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_house/30.gif[/img][/url]
  23. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :)
  24. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Do życzeń przyłącza się moja kocia banda :) :) [url=http://www.picturesanimations.com/christmas_house][img]http://www.picturesanimations.com/c/christmas_house/30.gif[/img][/url] Mira :) oczywiście że po imieniu :p
×
×
  • Create New...