Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Moja wpłata poszła wczoraj, więc powinna chyba lada dzień dojść. Śliczny ten Rokuś na śniegu:):)
  2. Podniosę biedactwa. Na bazarku już byłam :) Ta słoma nie drażni jeszcze im bardziej skóry?
  3. Sako :) walcz piesku. Wszystkie ciotki trzymają za ciebie kciuki.
  4. Czy ktoś ma może nr konta Bydryska? - mam pieniądze z bazarku a nie mam się jak z nią skontaktować ( pełna skrzynka ).
  5. Jeżeli ktoś ma jakieś fanty, to znam taką maniaczkę robienia bazarków :evil_lol::evil_lol: - sonek666 jest chętna. Najlepiej było by przesłać zdjęcia z króciutkim opisem i sugerowanymi cenami na [email][email protected][/email]
  6. Też zaglądam do Krzywego Pyszczka :) ( który może jest już Prostym Pyszczkiem;) ? ) Skończył się bazarek, zbieram pieniądze - dzięki ofiarodawczyniom fantów, poświęceniu kupujących i podnoszących jest ładnie ponad 100zł :multi: :multi:
  7. Przepraszam za offa - znacie kogoś z Rudy Śląskiej do wizyty adopcyjnej?? Gapa ze mnie - chodzi oczywiście o [B]Nową Rudę[/B] :):)
  8. śliczna kruszynka:) Mogę niestety jedynie podnieść :multi:
  9. Jaka ona zadowolona:) w cieple, wśród kochających ludzi :). Poszedł pieniążek na podkłady - oby były potrzebne jak najkrócej:)
  10. Hura :multi: Jakie dobre wieści :) Czytam prawie od początku, nie pisałam, bo z tymczasem nie jestem w stanie pomóc, ale przynajmniej jakiś grosz podeślę dla małej. Jeżeli konto jest na początku, to znajdę, jeżeli nie, to proszę na pw.
  11. Śliczne kruszyny:( Gdyby tylko jakieś DT się znalazło, pewnie szybko dom by znalazły.
  12. Tak z ,,twarzy" to on chyba ma jakiś 1% z doga ;)? Chudzina straszna:( i futerko też kiepściutkie:( Ale ciotki zdolne :loveu: tyle ogłoszeń mały już ma:):)
  13. Malutki, szczęśliwej drogi :) I czekamy na dobre wiadomości.
  14. Dziewczyny, proszę, jak możecie reklamujcie, podnoście :modla::modla::modla: - bardzo mały ruch na bazarku dla Ramzesa ( w moim podpisie)
  15. Mogę tylko podnieść i trzymać kciuki. Do góry malutka !!
  16. Do góry maleńki!! Może ktoś cię wypatrzy?
  17. Zdrowiej nam szybko Ramzesiku :):)
  18. Poczytałam :mad: Nóż się w kieszeni otwiera. Ukłony dla p. dr od mojej ósemki śmietnikowców - szkoda że zanim posterylizowałam, nie poszukałam im pięknych kawalerów:cool3: - miałabym teraz może dwudziestkę?? Mnóżmy się i radujmy, rozum przyjdzie później.
  19. Strasznie chudzieńki :( Dobrze że ma już przynajmniej co jeść, ale jeszcze jakiś ciepły kącik :modla::modla:
  20. Trafiłam z wątku jego kumpla z łańcucha. Biedne psiaki a mały jeszcze do tego nie widzi :( Co z nim będzie :( Jest szansa, że ktoś przygarnie malucha? To młody psiak, przed nim całe życie.
×
×
  • Create New...