[quote name='ostatniaszansa']Madura 666, jeszcze raz z lupa przejrzę wpłaty czy w tytule przelewu wpisujesz swój nick ? bo jest jedna wplata dokonywana regularnie ale nie wiek kto to . Ewa[/QUOTE]
Jeżeli to Danuta R, to ja. Zaraz sprawdzę, może faktycznie nie napisałam od kogo:oops:
Sprawdziłam - u mnie jest ,,darowizna dla Śledzika - maruda666" - ostatni poszedł 28X