Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Przyszłam poczytać o pudlu, a tu jakiś grzywacz :evil_lol::evil_lol: Cudnie, że mała już w dobrych rękach :):)
  2. Biedny psiak :( Ta lewa łapa to tylko starość, czy jakieś uszkodzenie? - co ja pytam, pewnie na diagnozę w schronisku nie ma szans :(
  3. Ta łapa to już na wczorajszych zdjęciach była sporo grubsza :( Też się przyłączam z kciukami za łapinę.
  4. [quote name='ostatniaszansa']Madura 666, jeszcze raz z lupa przejrzę wpłaty czy w tytule przelewu wpisujesz swój nick ? bo jest jedna wplata dokonywana regularnie ale nie wiek kto to . Ewa[/QUOTE] Jeżeli to Danuta R, to ja. Zaraz sprawdzę, może faktycznie nie napisałam od kogo:oops: Sprawdziłam - u mnie jest ,,darowizna dla Śledzika - maruda666" - ostatni poszedł 28X
  5. Czy moje wpłaty dla Śledzia ( 20zł ) nie dochodzą, czy ja ślepa jestem??
  6. Biedny wystraszony Dziadzio :( pewnie jeszcze nie wierzy, że nikt go nie skrzywdzi :(
  7. Śliczne zdjęcia :) Wygląda tak jakby nóżka już futrem porastała :evil_lol:?
  8. Dziewczyny nie zdają sobie sprawy, że my już paznokcie pozjadałyśmy ;) Ale pewnie mają co robić :(
  9. Dobek do przewiezienia ma jakiś wątek ?
  10. Trzymam kciuki z całych sił :loveu::loveu: Niech by choć jakiś czas mógł pożyć ,,jak człowiek" ;), w ciepłej budzie, z pełną miską, bezpieczny.
  11. Z bazarku książkowego z mojego podpisu, też będzie jakaś część dla psiaka :) Zapraszam na bazar różnościowy z którego połowa będzie dla Szydłowca http://www.dogomania.pl/threads/217561-Wszystkiego-po-trochu-na-Szyd%C5%82owiec-i-dla-Giselle4-do-01.XII?p=18046957#post18046957
  12. Zapraszam na bazarek dala Giselle i Szydłowca [url]http://www.dogomania.pl/threads/217561-Wszystkiego-po-trochu-na-Szyd%C5%82owiec-i-dla-Giselle4-do-01.XII[/url]
  13. Zapraszam u ślicznego Florka na bazarek, z którego ewentualny dochód będzie do podziału między podopiecznych giselle i Szydłowiec [url]http://www.dogomania.pl/threads/217561-Wszystkiego-po-trochu-na-Szyd%C5%82owiec-i-dla-Giselle4-do-01.XII[/url]
  14. Czyli kot praktycznie do każdego domku :)
  15. Usiłowałam obejrzeć w pracy, ale mi nie wchodziło, dopiero teraz obejrzałam. Lenka chyba o wiele pewniej trzyma się na nogach :):) Miseczkę na stojaku, to pewnie by przewracała? Krakowianko:loveu: podziwiam Cię za to co robisz dla Leny :)
  16. Coś mnie podkusiło dziś, aby zajrzeć do Kinia ...i zawstydziłam się :oops: Andegawenko :loveu::loveu: dziękuję, ale mój wkład jest malutki:evil_lol: Olly :loveu::loveu: , jestem pełna podziwu za to jak wszyscy walczycie o Kinia.
  17. Zaglądam co słychać u kici biurowej:). Czy ona już komputer odpala?? :evil_lol:
  18. Czekamy na filmik ze skaczącą kozuchą :)
  19. Trwa bazarek książkowy dla Onysa. Na co przeznaczamy te pieniądze? Jest już jakiś transport?
  20. Nic mądrego nie przychodzi mi do głowy :shake:, więc tylko trzymam kciuki . Kamusia, wstrzymaj sie kobito :p
  21. Mogę prosić nr konta ? - z bazarku książkowego nazbierało się dla Kamy prawie 100zł :multi:.
  22. Oburęczne głaski dla Kamki :):) Ciekawe co jej się śniło pierwszej nocy we własnym domku ??
×
×
  • Create New...