[quote name='Sonka95']Moja to 11 kg :evil_lol:[/QUOTE]
Myślałam, że Żaba jednak więcej waży. :crazyeye:
[quote name='kalyna']Ciap ponad 12 :roll:
Bosh, ale się u Ciebie dzieje :shake: 3maj się jakoś...
[URL]https://lh3.googleusercontent.com/-YH0uiiNOrYc/UXPrVPX78cI/AAAAAAAAAiE/DnHS2IEqnu8/s640/DSCF8494.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE]
Staram się nie załamywać. Rodzina z Białorusi i tak przyjedzie, bo wujek baaaaardzo chciał przyjechać i chcą spełnić jego życzenie. Smutno jest, wszystko to spadło jak grom z jasnego nieba w jednym dniu...
Chociaż Żabcia uważam ma dobrą wagę, bo utrzymuje ją cały czas, jednak już trochę latek ma, mniej ruchu, no i troszkę beczka z niej.