Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Idealnie. :loveu:
  2. pięękna. [url]http://oi34.tinypic.com/2h4xls0.jpg[/url] :loveu:
  3. phase

    galeria Vato :)

    Podziwiam. [url]http://i1166.photobucket.com/albums/q614/MartynaiPiotr/do_zpsbea5a678.jpg[/url] :loveu:
  4. Ta jego piękne mordka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. Ale w tych szelach to wymiata. :)
  6. Ale narobiłaś ochoty na takiego grilla. :)
  7. Na początku myślałam, że to gil. :diabloti: [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0028-2_zps54a5ec7b.jpg[/url]
  8. No i nadszedł dzisiejszy , czwartkowy dzień! :)
  9. [quote name='Sonka95'] biegała i nagle zasnęła juz na zawsze :placz:[/QUOTE] Mój wujek zasnął we śnie, chociaż bezboleśnie, tylko szkoda, że za wcześnie, :(
  10. To on Cię znajdzie. ;)
  11. [quote name='dOgLoV']słodkie wiosenne foteczki :loveu:[/QUOTE] dziękujemy. :):)
  12. [quote name='Molowe']eee wcale nie jest gruba ;) fajnie wiosenne fotaski :loveu:[/QUOTE] Oj byś się zdziwiła, co osoba, która dawno jej nie widziała to mówi "a co ona taka gruba?" Więc coś musi w tym być. :lol: [quote name='Sonka95']Żabcia nie jest gruba .... jest w sam raz :loveu:[/QUOTE] Ważne , że jest. :grins:
  13. [quote name='Illusion']Strasznie podoba mi się połączenie mięty i fioletu. A Molly bardzo ładnie w tej obroży! :)[/QUOTE] Oj tak! Potwierdzam! :)
  14. Wszystko piękne, macie guścik. :) [url]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/szelki%20norweskie/DSC03791_zps1b287638.jpg?t=1366283286[/url] świetny komplet!
  15. Skreślamy go z listy. :evil_lol:
  16. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qiWlLpzGtMs/UXfFruN160I/AAAAAAAAAps/hsQyKE0zKNk/s640/DSCF8599.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-a336X0pRAv8/UXfFs84KxRI/AAAAAAAAAp4/KsySvDc5DM4/s640/DSCF8601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WGUhHMtfIIQ/UXfFtC2ywTI/AAAAAAAAAp8/GFJb0hwlVZM/s640/DSCF8603.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Hsfmc9smiZI/UXfFuYZN1qI/AAAAAAAAAqE/V2iOYc3CPPI/s640/DSCF8604.JPG[/IMG]
  17. [quote name='Molowe'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-TXm1fO88rzI/UXPrPl2sXMI/AAAAAAAAAhU/MOIakk6_bVA/s640/DSCF8475.JPG[/URL] tu wygląda na taką malutką kruszynkę :loveu: myślę,że te 8 kg to bardzo dobra waga jak na Żabci wiek ;)[/QUOTE] Bo ona jest (grubą) kruszynką. :grins::loveu: Też tak uważam. :) Żabcia wyczesana, zadowolona. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mWDmqL1-fNU/UXfFn3w1RyI/AAAAAAAAApI/_Tdyy6bK-yc/s640/DSCF8585.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lGSh0TnWMag/UXfFoBA0VII/AAAAAAAAApQ/Q50-XM9hJm4/s640/DSCF8591.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eSvlUt5WBBA/UXfFoYOcEII/AAAAAAAAApU/e4UaJg1_E5M/s640/DSCF8592.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5y3BsO7uCXI/UXfFq3VdozI/AAAAAAAAApg/jqe1ED-VydQ/s640/DSCF8593.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S5QjYjIVDUI/UXfFq-bAClI/AAAAAAAAApk/-lpzrQtnoHE/s640/DSCF8595.JPG[/IMG]
  18. [quote name='Sonka95']Moja to 11 kg :evil_lol:[/QUOTE] Myślałam, że Żaba jednak więcej waży. :crazyeye: [quote name='kalyna']Ciap ponad 12 :roll: Bosh, ale się u Ciebie dzieje :shake: 3maj się jakoś... [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-YH0uiiNOrYc/UXPrVPX78cI/AAAAAAAAAiE/DnHS2IEqnu8/s640/DSCF8494.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] Staram się nie załamywać. Rodzina z Białorusi i tak przyjedzie, bo wujek baaaaardzo chciał przyjechać i chcą spełnić jego życzenie. Smutno jest, wszystko to spadło jak grom z jasnego nieba w jednym dniu... Chociaż Żabcia uważam ma dobrą wagę, bo utrzymuje ją cały czas, jednak już trochę latek ma, mniej ruchu, no i troszkę beczka z niej.
  19. No właśnie, aż dziw, gdzie się podziewacie. :hmmmm:
  20. Hej, hej, może jakieś piękne, wiosenne foteczki się znajdą. :)
  21. No to miłego wypoczynku za granicą. :) I proszę o jakieś foteczki. :)
  22. [quote name='Mysia_']tamta kobitka się nie odezwała, może rzeczywiście właściciel mieszkania się nie zgodził czy coś... No nic, ktoś musi w końcu zakochać się w nim tak jak my ;)[/QUOTE] Mogła chociaż się odezwać, dać znać, no ale nic nie poradzimy.
×
×
  • Create New...