Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. phase

    Negra vel Kekła

    Tez Dizel ma piekny kolorek. Jestem baardzo ciekawa co z nich wyrosnie. :)
  2. phase

    Vigo :)

    Naprawde szczerze uwazam, ze jest jednym z najpiekniejszych staffikow. :loveu: a bedziesz sama czy z mlodym?. Ja jak bede w Olsztynie to tez wpadne. Chociaz w Olsztynie to jakos malo bullow wystawiaja..
  3. Niestety debile żyją na tym świecie....
  4. Więcej takich akcji! :)
  5. phase

    Shila i Abby

    [quote name='pcheelkaa']Zgłaszałam do TOZ-u jak widać chyba nie dotarli..[/QUOTE] Do szewskiej pasji mnie takis coś doprowadza...... to na jaka cholere oni sa. Gdzie ta milosc do zwierzat....
  6. Ciotki klotki mam prośbę. Szukam demota, na którym jest napisane coś w stylu :W XX obwiniali (?) rottweilery Teraz obwiniają pitbule kiedy zaczną obwiniać ludzi. Mniej więcej coś w tym stylu jest napisane, już sama szczerze nie pamiętam. Bardzo proszę jakby który z Was go widziała, miała, bardzo proszę wysłać mi go. :help1: Placek. :grins: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wzuGrNuLFs4/Ucgfgcv_dnI/AAAAAAAAGAk/lInyfaKsgm4/s640/DSCF9807.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UvUOIitGlAs/Ucgfgt0Fo1I/AAAAAAAAGAo/JKl1IcdpY0Q/s640/DSCF9809.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-elKGfkjwFFs/Ucgfhdvm1hI/AAAAAAAAGA0/qsKlVogL-pE/s640/DSCF9812.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AwT3TcaYvus/UcgfjIKGnXI/AAAAAAAAGBM/VIoPSBlUHSk/s640/DSCF9815.JPG[/IMG] Tatuś na ścianie powiesił obrazek. :) Ledwo wszedł do domu, a już szukał gwoździa, by go przybić. :evil_lol:
  7. Olsztyn Megi - ok. 11 miesięczna sunieczka, została wrzucona na teren schroniska... Ludzie, którzy to zrobili, nie tylko pozbawili tą kochaną sunieczkę domu..Dotychczas zapewne żyła w miłości i poczuciu bezpieczeństwa...jednak bezmyślność ludzka skazała ją jeszcze na dodatkowe cierpienie... Poprzez przerzucanie sunieczki przez ogrodzenie i uderzenie, maleństwo ma pęknięte spojenie łonowe i problemy z pęcherzem... To niebywałe, że człowiek jest w stanie być tak okrutny... Porzucił "problem" za bramą schroniska, podczas kiedy placówka była już zamknięta, pojechał i zapewne zmył z siebie wszelką odpowiedzialność i zapomniał... Natomiast ta grzeczna kochana mała psinka cierpi strasznie i podwójnie... Za domem , swoimi ludźmi i ... z powodu krzywdy fizycznej jaką jej zafundowano na pożegnanie... Megi zna podstawowe komendy, jest posłuszna i bardzo towarzyska... Miała na sobie obrożę widoczną na zdjęciu. To drugi podobny przypadek, który miał miejsce w ubiegły weekend...Okropna seria dwóch nieprzemyślanych i bezlitosnych porzuceń... Prosimy o kontakt każdego, kto zna / widział kiedyś tą bidulkę i jest nam w stanie choć w małym stopniu wytłumaczyć to co się stało...
  8. Zeus CUDO!!! :loveu: Zazdroszczę Ci opieki na bullem. :oops: [url]http://img13.imageshack.us/img13/8338/mrzj.jpg[/url] te okulary większe od niego. :evil_lol:
  9. phase

    Vigo :)

    Jaką ma stylową miseczkę. :evil_lol: Będziecie na wystawie w Olsztynie?
  10. Fajne te zdjęcia. :) I mordeczka pięęęęęękna. :loveu:
  11. W pomarańczowym najbardziej mi się podoba. :oops::loveu:
  12. Robisz przepiękne zdjęcia. :):)
  13. [quote name='Sonka95']O fenistil jest bardzo dobry też go często używam ;) A ja wczoraj wieczorem byłam na Wiankach nad Wisłą i komarów na szczęście nie było :multi:[/QUOTE] Łooo, ja za bardzo z Żabcią nigdzie nie pójdę, bo za gorąco, jeszcze zawału mi dziecię dostanie. :diabloti: Tyłka jej się ruszyć nie chce. Chociaż dzisiaj chłodniej. :loveu: [quote name='kalyna']Ale rewelacyjny ten prezent dla taty... szacun za pomysł ;)[/QUOTE] Dziękuję Alinko. :loveu: [quote name='rashelek']U nas też komarów masa, latają wręcz chmarami nad każdym :shake: Ja mogę polecić Entil ukąszenia, no i oczywiście wapno ;) Tata zadowolony z prezentów? :D[/QUOTE] Najwyżej jak się skończy fenistil, to wypróbuję entil. :) Tata to tak był w szoku, że olaboga! :evil_lol: Ucieszył się i to bardzo. Nie mógł wyjść z podziwu, że tyle prezentów i jakie. :) Także jak najbardziej niespodzianka się udała. :D Obiecuję postaram się w końcu coś wykombinować, by wziąć zdjęcia Żabci z tel. na kompa
  14. I ode mnie wszystkiego naj, naj!! :BIG::tort::new-bday:
  15. phase

    .......

    Ma nieziemski kolor!
  16. phase

    Mój Skubi :)

    Przepiękny jest!
  17. phase

    Barko siwy duch

    Bardzo mi się chłopak podoba. :) pzdr.
  18. phase

    Negra vel Kekła

    Ślicznota. Ma cudną maść. :)
  19. Jak mógł wyrzucić ktoś takie cudo!! Słodkości! pzdr.
  20. Zdjęcie profilowe świetne! :) Pięknie dziewczyna wyrosła. Gratuluję nowego domownika. :) Zazdroszczę.
  21. Niedługo wystawa w Olsztynie, na pewno znajdą się wilczaki. :)
  22. [quote name='phase']Imię: Kaja Numer rejestru: 360/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża Uwagi: Nie lubi innych psów [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/IMG][/QUOTE] [quote name='phase']Kaja to około 2-3 letnia sunia w typie dobermana. Jet bardzo podobna do przedstawicieli tej rasy, nie tylko z wyglądu, ale ma również cudowny dobkowaty charakterek. Kaja wie czego chce. Raczej nie powinna zamieszkać w domu z innymi psami ponieważ sunia jest dosyć zaborcza. Powinna trafić do osoby która poradzi sobie z jej charakterem. Sunia nie jest agresywna jest po prostu charakterną dziewczynką. Najlepiej gdyby trafiła do osoby która zna tą rasę. Kajunia to kochana sunia, lubi się przytulać sama zaczepia, żeby ją pogłaskać. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MR2WsYhzLpc/UZ40NnVACJI/AAAAAAAABeA/LMBo7q6f4x8/s800/DSC_0046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vQuCYwCVv4E/UZ40JWXIW7I/AAAAAAAABdo/FD8zNLNRLSg/s800/DSC_0037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7tJh2s6bs08/UZ40HjdTQ6I/AAAAAAAABdg/cJzTroEtnxI/s800/DSC_0035.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-T3HndOvzkzE/UZ40MaHNxnI/AAAAAAAABd4/DbXNtJzVbBI/s800/DSC_0039.JPG[/IMG][/QUOTE] Dziewczyna w DT. :)
  23. No naprawdę w tych uszach można zakochać się od pierwszego wejrzenia. :loveu:
  24. Sam chłopak się kąpie, nie boi się wody? :) Cudak. :loveu:
×
×
  • Create New...