-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
I nawet frisbee w jej kolorku. :loveu:
-
[quote name='Molowe']udanego wypadu :loveu:[/QUOTE] Dziękuję. Było super. :loveu: [quote name='Sonka95']U szkoda , że Żabcia cieczkuje :roll:[/QUOTE] No i w sumie to jej wina, że nigdzie nie chce się jej brać skoro japę ciągle drze.. [quote name='rashelek']No i jak tam mecze? :D[/QUOTE] Faceci zajęli 4 miejsce..... Grali jak pachołki. :roll: [quote name='unikatowydiament']dzień dobry Kochaniutkie :) :)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Hej Kochani :loveu:[/QUOTE] Hej. :loveu: Wczoraj dzień minął super, tylko, że pogoda trochę do kitu. Słońce było, jak świeciło to cieplutko, ale jak chmury przyszły to czułam się jak sopel lodu. Pograłam w siatkóweczkę. :loveu: A dzisiaj pojechałam z rodzicami na łódkę, opaliłam się. :loveu:
-
Ja raz oglądałam Rozmowy w toku i był temat, że pies najważniejszy, nawet niż luby/a no i był taki coś na typ Pudziana z yoreczkiem, śmiesznie to wyglądało. :evil_lol:
-
[quote name='leónowa']Od jakiegoś czasu wrzucasz zdjęcia psów, wszystkie niezmiernie mi się podobają, za rok, góra dwa, jeśli mi nie wyjdzie kupno szczeniaka, będę adoptować psa. Na pewno zajrzę do was. Ty jesteś tam wolontariuszką , tak?[/QUOTE] Jak coś to pisz, zawsze podeślę chociaż kilka psiaków jakie mamy, zawsze możesz wpaść i wyjść na spacer z psiakiem. :) Tak jestem wolontariuszką. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Bp_qB_E7kfk/UbTWpc7-dCI/AAAAAAAACxo/t_9oAxzTrGs/s640/DSC_0309.JPG[/URL] jakie cudo :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-APrnC1qaMlk/UXQr9Wa9yiI/AAAAAAAACNc/pHzba1M3Giw/s640/IMG_7385.JPG[/URL] a ten ma zaje*iste uchole :loveu:[/QUOTE] I ten "inny" kolor, chłopak ma coś w sobie. :) [quote name='unikatowydiament']Aga,ale modelka z Ciebie wow:loveu: i dla tego nie cierpię wakacji albo psiaki umierają na udar pozamykane w autach albo biedaczki lądują na ulicy/w schronach:angryy:[/QUOTE] Aj tam, ale dziękuję. :oops: Brak słów... [quote name='Lili8522']Ludzie powariowali z tym wyrzucaniem psów w wakacje... :shake: Takie piękności... :-( Aguś, ślicznie wyglądasz! Figura piękna, włosy cudne :loveu: Głaski dla Żabuńci przesyłam :)[/QUOTE] Ja nie rozumiem jak można po kilku latach wyrzucić psa czy w ogóle zwierzę... Nie rozumiem tego... Dziękuję kochana. :oops::loveu: Na pewno wygłaszczę. :loveu: [quote name='Błyskotka']Miłego weekendu :)[/QUOTE] Dziękuję. :) Wzajemnie. :) [quote name='Sonka95']Ja nie rozumiem ludzi , którzy wywalają psy na wakacje :angryy:[/QUOTE] Ja też i chyba każdy/a z nas... Niedługo jadę na Gronity, Marek gra w nogę, potem dla rozrywki wszyscy pogramy w siatkę. :loveu: Żabcia zostaje (cieczka. :lol:)
-
Miłego weekendu. :)
-
Urodzona z niej modelka, na każdym zdjęciu pięknie pozuje. :)
-
[quote name='rashelek']Żabę do torebki i ją nieś jak joraska! :D [/QUOTE] W rowerze mam koszyk doczepiony, chciałabym ją nawet do tego koszyka, ale to jest taki dureń, że zeskakuje. :roll: Ujrzałam nowy avatar, piękny, uśmiechnięty pycholek. :loveu: Ale ma dłuuugi jęzor. :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-zPvNWK0N0k8/UcHRzILuTHI/AAAAAAAAGns/ZvHoS4Rvt8o/s640/2013.06.16%20%2882%29.JPG[/url]
-
Zauwazylam Sokola z bazarku, bede zagladac i mu kibicowac, piekny pies
-
[quote name='leónowa']W jakiej miejscowości to schronisko? Jak będę szukać psa dla siebie to na pewno zajrzę, piękne psy do was trafiają;)[/QUOTE] Olsztyn , warmińsko-mazurskie. Zapraszam. :) Remont się skończył i schronisko naprawdę ładnie wygląda. Psiaki są dobrze sprawdzane, wolontariuszy nie brakuje, warto zajrzeć. :)
-
[quote name='leónowa']To wszystko to nowe 'nabytki'? Doberman, asty? Szok:crazyeye:[/QUOTE] Niestety. :( Wszystkie psiaki z pierwszego postu są na kwarantannie...
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-N-gZK6g5YEI/Ub9uT_BBYvI/AAAAAAAAC3I/CUONWPKlwhQ/s640/DSC_0041.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-APrnC1qaMlk/UXQr9Wa9yiI/AAAAAAAACNc/pHzba1M3Giw/s640/IMG_7385.JPG[/IMG]
-
Ręce mi opadają. :( Lato, wakacje, wyjazdy... to i coraz to piękniejsze psiaki "przychodzą" do schroniska.... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Lg00buGOMXk/Uc3m-HUQqgI/AAAAAAAAC60/j4bJzAqM8ls/s512/DSC_0390.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-GOlkeQF5B2I/Uc3m9uQnVJI/AAAAAAAAC6k/HciM8-o236A/s512/DSC_0374.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-82s2d_P-DZ4/Uc3m8DM32hI/AAAAAAAAC6Q/NMneZcfrG3g/s512/DSC_0329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cHhW2wvPRS4/UdByddta81I/AAAAAAAAC8o/gpkx2p1rt7c/s640/DSCN1869.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Bp_qB_E7kfk/UbTWpc7-dCI/AAAAAAAACxo/t_9oAxzTrGs/s640/DSC_0309.JPG[/IMG]
-
[quote name='LILUtosi']Trzeba mu wykupić nowy pakiet. Dostałam od dr wypis z wynikami. Nie wiem co dalej robić: [URL]https://picasaweb.google.com/100690205327708208633/RAMZESDoAdopcji#5897085806287107538[/URL][/QUOTE] Może tutaj spróbować z tym pakietem? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244131-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-06-07-2013[/url]
-
Widać po fotkach, że jest świetną dziewczynką! I jeszcze te jej długie włosy. :loveu: Fenomenalna!
-
Teraz już wszystko w porządku powinno być? No widzisz, nie martw się tak! :)
-
Pewnie Pańcia specjalnie dała jedzonko dla pieska do zdjęcia. [url]http://imageshack.us/scaled/landing/825/bztf.jpg[/url] :evil_lol: Jaki on uśmiechnięty. :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Jak dla mnie to jest kolor miedziany ;)[/QUOTE] No i taki niech będzie. :) [quote name='Sonka95']Podoba mi się kolorek :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-6zZh1Razyx0/UdVK-q-GoiI/AAAAAAAAGdI/ycpCmbhxg2Y/s512/DSCF0002.JPG[/URL][/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Bardzo ładnie :)[/QUOTE] [quote name='pcheelkaa']Do twarzy Ci :smile:[/QUOTE] Dziękujęęęęęęęę. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='leónowa']Fajne włosy, świetna figura, zazdraszczam:loveu:[/QUOTE] Brzuszka się pozbywam, ćwiczę zawsze wieczorem, już nie podjadam, dumnie muszę powiedzieć, że wzięłam się za siebie. :D Ale dziękuję kochana. :loveu: [quote name='rashelek']:D Zapytaj dziadka koniecznie, bo też ciekawa jestem bardzo ;) Na pewno wam się uda, trzymam kciuki! :D Ah no to tak jak u mnie, szukam czegoś dorywczo i guzik z pentelką, wymagania jak z kosmosu ;) Kolor wybitny wyszedł, bardzo mi się podoba :loveu:[/QUOTE] No i chyba dobrze trzymałaś kciuki, bo Marek na 90% ma urlop od 22ego, więc jakoś 24.07. planujemy na 4 dni jechać może Stegna, Krynica, żeby zwiedzić Sztutowo. A weź przestań.. Jak raz z ciekawości tylko weszłam na ogłoszenie ulotkowicz a tam nie dość, że chcieli CV to jeszcze zdjęcie do tego!!! Haha :grin: Paranoja.. Dziękuję. :loveu::loveu: Żabulka ma cieczkę, nagle kocha wszystkie piesecki. :loveu::roll: Ale i tak w gaciach nie chodzi, bo już nie plami, nie brudzi, nawet w łóżku z nami śpi. W weekend postaram się wstawić zaległe zdjęcie odnośnie tej nawałnicy, która nas odwiedziła jakiś czas temu.
-
Ale Wam dobrze! Ja też chcę na plażę, ale nie mam z kim iść. :placz: Żaba mi nie dojdzie.
-
[quote name='Natalia&Lola']U nas dziś na 11 operacja na tą cholerną łapkę... Trzymajcie kciuki! Bo tak się boję narkozy..[/QUOTE] Będzie dobrze!! :calus: Mocno zaciskam, daj znać jak poszło.
-
[B]TYMON[/B] Tymonowi człowiek zgotował tragiczny los. Został porzucony w chorobie po wieloletnim zaniedbaniu. Po głodówce,tułaczce i cierpieniu wylądował w przechowalni. Tam niewiele się zmieniło. Temperatura,ropa z ucha,choroba skóry wywołana prawdopodobnie zmianami hormonalnymi w wyniku nowotworu jądra. Ale pojawił się dobry duszek..wyciągnął Tymona z piekła,wyleczył i umieścił w hoteliku. Dziś Tymon wraca do zdrowia i pokazuje nam swój wspaniały charakter. Czas na swój wymarzony najlepszy na świecie domek. Czas aby pokazać ze człowiek tez potrafi kochać! Tymon był potwornie zaniedbany, miał zapalenie ucha, miał zmiany na skórze i nowotwór jadra-niezłośliwy na szczęście, badanie histopatologiczne było i wynik był pomyślny dla Tymona, rtg też nie wykazał przerzutów. Kastracja została przeprowadzona - był to bardziej skomplikowany zabieg niż standardowy, ale zakończyła się sukcesem i przynosi oczekiwany efekt. Teraz stan Tymona jest stabilny. Psiak dobrze się czuje, sierść odrasta - Tymon pięknieje z dnia na dzień i staje się coraz weselszy i bardziej energiczny. Po 3 miesiącach od kastracji warto będzie powtórzyć badania. Tymonek został oceniony na 8 lat ale po takich przejściach może być to mylna ocena,może być młodszy. Jest pokojowo nastawiony do innych zwierząt i ludzi. Jest spokojny, zrównoważony, mądry. Przyjacielski i miły w kontakcie. Znosi grzecznie zabiegi pielęgnacyjne, jak czesanie i kąpiele. Ładnie chodzi na smyczy. [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/9aee0a5ca43f1e32gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/7142abf9157b9935gen.jpg[/IMG] [IMG]http://i.ebayimg.com/00/s/NjM3WDk2MA==/$T2eC16R,!yME9s5qH!eZBRnRQ,3ORg~~48_20.JPG[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017122_569768209740734_341017529_n.jpg[/IMG]
-
Od razu zwrócił moją uwagę. :loveu: [url]http://www.manteufel.kylos.pl/szczenieta/miot%20c%20czar%20olbrzyma/galeria%20miotu%20c/conor/conor_6mies.jpg[/url]
-
U nas cieplutko. :multi: łooooooooooooooo :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img407.imageshack.us/img407/6607/fwni.jpg[/url] Miałam coś jeszcze napisać, ale zapomniało mi się. :lol:
-
No nie taki "mały". :evil_lol: Ale fakt, jest piękny. :loveu: