Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Bardzo piękne zdjęcie, cudowne "misie". :loveu:
  2. phase

    Shila i Abby

    Moja Żaba kiedyś była cholernie wybredna. wyglądała jakby w ogóle nie była karmiona, bo nie chciała jeść tego, co się jej dało. Aż w końcu się wkurzyłam i miała jeść to co było w misce. Nauczyła się. Teraz nie można jej odpędzić od jedzenia, wszystko by zeżarła.
  3. Patrzcie jakiego oryginalnego MISIA mamy w schronisku. :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UjW_AKsKMb8/Ub9uVG9FkaI/AAAAAAAAC3Y/uw00pGA5Ihg/s640/DSC_0203.JPG[/IMG]
  4. [quote name='Błyskotka']Dziękuję w imieniu całej ekipy :) A co do Olsztyna to nie będzie nas ale fakt faktem zastanawiałam się ;)[/QUOTE] Szkoda, szkoda, z miłą chęcią bym Was zobaczyła i poza ringiem oraz na nim. :) Mam nadzieję, że jeszcze okazja będzie. :)
  5. [quote name='rashelek']Co chcesz z włosami zrobić? :D[/QUOTE] Farbować. :diabloti: A no straaaaasznie chciałabym taki kolorek. [url]http://img.zszywka.pl/1/0026/w_0733/uroda/lekko-wpadajacy-w-rudy.jpgmoże[/url] nie jest rudy, ale cholernie mi się podoba :loveu::loveu:Albo jeszcze coś takiego: [url]http://trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/gallery_5021_ashlee%20simpson%20ostatnio%20zafarbowala%20sie%20na%20rudy.jpg[/url] , [url]http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/23512/galeria_we_dwoje_11.jpg[/url] . Tylko, że fryzjer powiedział (bo chodzę już tylko do jednego, zaufanego), że nie wie czy podejmie się farbowania, gdyż mogą różne kolory wyjść, za długie włosy. No i oczywiście je podciąć, bo końcówki są w fatalnej formie. :lol: A po upałach zrobię sobie grzywkę. [quote name='Błyskotka']Żabcia uwielbia podróże :)[/QUOTE] Oj tak, uwielbia jeździć autem. Na urodziny Marek zabiera mnie nad morze, ale niestety nie pozwala brać Żabci...
  6. Dzień dobry (w bardzo pochmurny dzień :() :)
  7. A ta wiecznie z pilka. :evil_lol::loveu:
  8. Tak bardzo, bardzo przykro... [*] Jasperku miales cudowne zycie przez ostatnie miesiace, zaznales milosci, czulosci, odeszles kochanym..
  9. Dla nich to pewnie każdy kolorek pasuje.
  10. [B]ma nowy dom....[/B]
  11. Fajna ta smycz i kolorki ładne.
  12. [quote name='Sonka95']O ja tez muszę się udać do fryzjera , bo rozdwajają mi się końcówki ;) i się zastanawiam jeszcze nam zrobieniem grzywki :)[/QUOTE] Ja ostatni raz byłam u fryzjera 11.2011r....:shake::diabloti: Także nawet nie chce mi się myśleć jak włosy moje muszą być zniszczone... Grzywki na razie robić nie będę, dopiero tak wrzesień/październik , teraz się w niej ugotuję, ciągle będę miała wrażenie, że jest tłusta, jestem przewrażliwiona na tym punkcie...
  13. Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałam styczność ze szczeniakiem, słodziak. :loveu:
  14. Fakt, kiepski żart......
  15. Zawsze Czakusia sie widzi ja biega sobie a tutaj taki spokojniutki jak inny psiak. Zdrowiej Czakulku i juz nie choruj!
  16. Dla wszystkich gratki!! :klacz: W Olsztynie będziecie na wystawie?
  17. [quote name='rashelek']Ile cudnych zdjęć, te z nad wody najlepsze :D Zazdroszczę Twojej mamie pracy, też bym chciała móc psa ze sobą zabierać ;)[/QUOTE] [quote name='Sonka95']Świetne fotki :loveu: Ja też bym chciała znaleźć prace , gdzie można psa zabierać ze sobą :)[/QUOTE] Dziękuję. :) No ja nawet mamie zazdroszczę, że zwierzaki mogą brać do pracy. A tak w ogóle to 2lipca idę do fryzjera. :crazyeye: Mam nadzieję, że mi 'farbnie' włosy. :grins:
  18. Niech ciepełko wraca w weekend, albo najlepiej już jutro. :grins:
  19. phase

    Shila i Abby

    Gratuluję 4lat. :) Ja ze swoim Markiem jak na razie ponad 3 jesteśmy. Ależ ta Werka jest cudna. :loveu: Zdjęcie bombowe!!!! Stuart [*] , spory chłopak z niego był, czy tylko takie zdjęcie wyszło?
  20. Jaki on olbrzymi wyszedł. :evil_lol: Świetny jest.
  21. [quote name='Illusion']Z netu można się tyle o sobie dowiedzieć... :razz:[/QUOTE] No przecież teraz to tylko na fejsie istnieje życie. :evil_lol:
  22. Z kazdym postem coraz ladniejsze zdjecia. :loveu:
  23. phase

    galeria Vato :)

    Hejka. :) planujecie moze wystawe w Olsztynie?. :lol:
×
×
  • Create New...