[quote name='rashelek']Co chcesz z włosami zrobić? :D[/QUOTE]
Farbować. :diabloti: A no straaaaasznie chciałabym taki kolorek. [url]http://img.zszywka.pl/1/0026/w_0733/uroda/lekko-wpadajacy-w-rudy.jpgmoże[/url] nie jest rudy, ale cholernie mi się podoba :loveu::loveu:Albo jeszcze coś takiego: [url]http://trendz.pl/files/imagecache/wide2/files/gallery_5021_ashlee%20simpson%20ostatnio%20zafarbowala%20sie%20na%20rudy.jpg[/url] , [url]http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/23512/galeria_we_dwoje_11.jpg[/url] . Tylko, że fryzjer powiedział (bo chodzę już tylko do jednego, zaufanego), że nie wie czy podejmie się farbowania, gdyż mogą różne kolory wyjść, za długie włosy. No i oczywiście je podciąć, bo końcówki są w fatalnej formie. :lol: A po upałach zrobię sobie grzywkę.
[quote name='Błyskotka']Żabcia uwielbia podróże :)[/QUOTE]
Oj tak, uwielbia jeździć autem. Na urodziny Marek zabiera mnie nad morze, ale niestety nie pozwala brać Żabci...