Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. [quote name='Ada i Fanta'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-sZ9qnb7Fhqc/UeEhkZA7pvI/AAAAAAAAGlM/J1kRUN4_QN4/s640/DSCF0014.JPG[/URL] jakie biedne, zmęczone życiem zwierzątko :loveu: moja rodzicielka ma urodziny za 4 dni, a ja jeszcze nic nie mam dla niej :mdleje:[/QUOTE] :diabloti: Prezencik już zaplanowany? :) [quote name='unikatowydiament']deserek to Nam:cool3:[/QUOTE] :grins: [quote name='Błyskotka']Też nie pogardzimy ;)[/QUOTE] Hihi. :D [quote name='monia&nero'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-LMqfs2CH3kM/UeEhl60g9wI/AAAAAAAAGlc/-2KLerIviBw/s512/DSCF0016.JPG[/URL] Pięknota:loveu:[/QUOTE] :):) [quote name='Sonka95']Deserek wygląda smakowicie :) mniam :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-HgFUpEYpNds/UeEhoLc7TGI/AAAAAAAAGls/AAFbwK8GP7o/s512/DSCF0021.JPG[/URL][/QUOTE] I był tak smaczny, jak wygląda. :loveu: [quote name='leónowa'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-HgFUpEYpNds/UeEhoLc7TGI/AAAAAAAAGls/AAFbwK8GP7o/s512/DSCF0021.JPG[/URL] To czerwone to galaretka?[/QUOTE] [quote name='magdabroy']Deserek z galaretką?[/QUOTE] Tak. :) Jeszcze w środku biszkopcik. [quote name='leónowa']Czemu nie?[/QUOTE] :cool3: U nas NUDA.
  2. Ja bym zamiast ostatniego zdjęcie dała te :lol:
  3. [quote name='Sonka95']Moja świnka morska kiedyś została nazwana yorkiem :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Można? Można. :grins:
  4. Gosiaczkowa, uśmiechnięta mordka. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-K9xc0e9h53I/UeKgJkm3RpI/AAAAAAAAGmc/5Gf01o2dD6A/s640/P3260031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zn9y9pI1zy0/UeKgKp8X7lI/AAAAAAAAGmk/nM2vr-4r3DM/s648/P4220037.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e8dmEOtZYuc/UeKgRpI6lVI/AAAAAAAAGnc/Ek_MRPtY2Xc/s640/P4220058.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-StHwvmQ7KyI/UeKgl7cWF4I/AAAAAAAAGp8/k6Ls2WTfYAc/s648/P4220126.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PnkVy6dB8a0/UeKgUS5_JFI/AAAAAAAAGn0/8c6FTqUG23g/s640/P4220065.JPG[/IMG]
  5. Ależ to musi być piękny widok, jak tak hasają. :loveu:
  6. Ja nie wybrzydzam w zdjęciach, ale naprawdę ładne fotki dużo dają. Jak będę miała wszystkie inf. o których wcześniej wspomniałam od razu zabiorę się do ogłoszeń.
  7. Na pewno ma wspanialych ludzi przy sobie, bedzie jeszcze wspanialym psiakiem i nie raz sie usmiechnie...
  8. Nie musialas sie klasc, by zrobic kociakom zdjecia? :evil_lol: Nas tez zalalo, do supermarketu nie mozna bylo sie dostac..... na szczescie dzis "tylko" troche popadalo.
  9. Faktycznie sie troszke zrobil grubasek z niego, ale mimo to naprawde wyglada dobrze. Jak calusy rozdaje, no prosze. :)
  10. Kochani czy dałoby radę zrobić ładniejsze zdjęcia Tuptusiowi? Poogłaszam go. Jeszcze mam prośbę by dać mi tekścik do ogłoszeń o psiaku, kontakt i gdzie dokładnie Tuptuś przebywa.
  11. Aj nie dobrze... Nie chcemy takich wieści. :(:(
  12. [quote name='Dogo07']To poprosimy jeśli byś mogła oczywiście o pomoc w ogłoszeniach dla Tuptusia z tego samego miejsca.[/QUOTE] Czy Tuptuś ma wątek swój na dogo? Edit: znalazlam.
  13. Niech trochę jeszcze te ogłoszenia pobędą, potem zrobię jeszcze więcej. I naprawdę nie ma za co, chociaż tak mogę pomóc. :)
  14. phase

    Tosa w potrzebie

    W NOWYM DOMU....
  15. Witanko. :) Proszę o foteczki. :lol::cool3:
  16. phase

    Negra vel Kekła

    Dzień doberek w pochmurną sobotę. ;)
  17. [quote name='olly']Rico już w DT :) Teraz musi odzyskać wiarę w człowieka! i walczyć o zdrówko!! Rico :loveu:[/QUOTE] Wspaniała wiadomość! Teraz właśnie musi zdobyć tą pewność siebie, walczyć i nie tracić nadziei. :)
  18. [quote name='elaja']Czy pekina też można tu wkleić ? Ze strony schroniska w Nowym Targu [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151550840614226&set=a.10151550839709226.1073741832.311178229225&type=3&theater[/URL] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1045011_10151550840614226_1801937988_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Może jeszcze go tu wrzucić, wątek pekińczków. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/114405-Pekinczyki-w-potrzebie/page30[/url]
  19. [quote name='rashelek']Wcale Ci się nie dziwię, ja też pogrzebów bardzo nie lubię. Zresztą - kto lubi :shake: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-HhXlvRINUaU/UeEhosGFkYI/AAAAAAAAGl0/LKweerO35cA/s512/DSCF0023.JPG[/URL] ale pychota :loveu: Żabulec jak zawsze z tą swoją miną "borze jak mi ciężko" :evil_lol: Ona u mnie to by dostała wszystko co by chciała przez tą minke :lol:[/QUOTE] Ja raz w życiu byłam na pogrzebie, kiedy mojego wujka syn się rozbił w wypadku, najgorsze jest to, że nie chciał jechać na imprezę, ale go namówili.. Dziewczyna która z nimi jechała wbiła się w skrzynię biegów, jeszcze żyła, jak przyjechała karetka, prosiła by ją "dobili".... Z tej wsi to właśnie był pogrzeb 2 młodych chłopaków.. Straszne to jest, jeszcze go widziałam w trumnie. A ile kalorii. :evil_lol: Lepiej jej tego nie powtórzę, bo jeszcze Cię znajdzie i mnie zostawi. :evil_lol:
  20. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gv7f0fHJEFo/UeEhlilGOwI/AAAAAAAAGlY/1IPHoqVZ9Ac/s512/DSCF0015.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LMqfs2CH3kM/UeEhl60g9wI/AAAAAAAAGlc/-2KLerIviBw/s512/DSCF0016.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hGEI7aZ9vJo/UeEhn-et1oI/AAAAAAAAGlo/MM2npCv6cm4/s512/DSCF0019.JPG[/IMG]
  21. Pogrzeb Pana Marcina będzie w poniedziałek.. Jutro jest msza, Marek z rodziną jedzie. Ja na pogrzeb się nie wybieram, nie jestem w stanie. Byłam raz na pogrzebie w życiu i nie wspominam tego dobrze. Płacz, smutek, żal.. :( Żona Pana Marcina, babcia Marka, czuje się fizycznie dosyć dobrze, jednak rak krtani zostawił po sobie skutki. Nie może mówić, pisze na kartce.. Nie jest sama, ma psiaka. Myślę, że to naprawdę daje dużo. W domu nie jest tak sama, na spacer może wyjść, ma kogo przytulić. Mama wczoraj miała urodziny. :) Zrobiła taaaaki pyszny deser, komu, komu? :cool3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HgFUpEYpNds/UeEhoLc7TGI/AAAAAAAAGls/AAFbwK8GP7o/s512/DSCF0021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HhXlvRINUaU/UeEhosGFkYI/AAAAAAAAGl0/LKweerO35cA/s512/DSCF0023.JPG[/IMG] Kwiatek od brata dla mamy. :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--sylv9BmLNk/UeEhpaqq_MI/AAAAAAAAGl8/S6Iyd_Oja4s/s512/DSCF0024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dSLaJgQ6PUE/UeEhqrSxt-I/AAAAAAAAGmM/wNNeHGREl0c/s512/DSCF0026.JPG[/IMG] Macie brzydala. :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sZ9qnb7Fhqc/UeEhkZA7pvI/AAAAAAAAGlM/J1kRUN4_QN4/s640/DSCF0014.JPG[/IMG]
  22. [quote name='leónowa']Któreś z tych nowych psów w schronisku znalazło może dom?;-)[/QUOTE] A znalazły :) : Waldek i Tadzik. [quote name='phase'][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-N-gZK6g5YEI/Ub9uT_BBYvI/AAAAAAAAC3I/CUONWPKlwhQ/s640/DSC_0041.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-APrnC1qaMlk/UXQr9Wa9yiI/AAAAAAAACNc/pHzba1M3Giw/s640/IMG_7385.JPG[/IMG][/QUOTE]
  23. [quote name='asiuniab']a są takie nie bojące się?? może te psiaki co słabiej słyszą???[/QUOTE] Moja Żaba na spacerze to nic nie robi sobie z grzmotów, petard. A w domu to niemiłosiernie wydziera japę. :lol: [B]Rudzia-Bianca[/B] - mogłabyś napisać co z sunią, szum wokół niej zrobiony, proponowałam pomoc w ogłoszeniach dla niej i cisza. :shake:
  24. [quote name='rashelek'] Wczoraj zaczepiła mnie pewna Pani i pytała czy Mika to... Jack Russel :evil_lol:[/QUOTE] Buhaahahaha. :diabloti: Ja miałam przyjemność od Pani dowiedzieć się, iż moja Żaba to york. :roflt:
×
×
  • Create New...