Dzień doberek wszystkim. :loveu:
U nas po staremu. Szukamy roboty, wczoraj wysłałam CV do 3 sklepów (nie spożywczych, bardziej w centrum handlowym, centrum miasta). Nawet wysłałam CV do sklepu z zabawkami. :diabloti::grins:
Pogoda do kitu.
Ale macie dobrze. :( U nas coś ten tydzień nas nie rozpieszcza ze słoneczkiem, ciągle pochmurno. Ciekawe jaka pogoda będzie jak my wyjedziemy, a to już niecały tydzień..
Bawcie się dobrze. ;)
[quote name='Dogo07']Postaram sie napisać jakiś ładny tekst dzisiaj/jutro :).
Tuptuś jest w Katowicach, można go osobiście poznać, gdyby ktoś chciał :).[/QUOTE]
Z miłą chęcią, ale do Katowic tu łuuuu, kawał drogi trochę ode mnie. :lol: To czekam na inf. ;) Do końca tygodnia mam czas porobić ogłoszenia.
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67927_581925021857656_181334899_n.jpg[/url] łooo jaka śliczna krówka :loveu:
Ja wyczekiwałam u siebie wystawy psów, a jak na złość tego dnia byłam za miastem. :roll: Ale jeszcze w tym roku chciałabym zahaczyć jakąś wystawę.
To chyba od Was ta pogoda przyszła do nas. :mad::lol: Bo brzydko, pojechałam sobie rowerkiem do biblioteki, miałam szczęście, że wróciłam, bo zaraz pewnie lunie, wiatr, brzydkie niebo. Gdzie te lato?