Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Dzień doberek wszystkim. :loveu: U nas po staremu. Szukamy roboty, wczoraj wysłałam CV do 3 sklepów (nie spożywczych, bardziej w centrum handlowym, centrum miasta). Nawet wysłałam CV do sklepu z zabawkami. :diabloti::grins: Pogoda do kitu.
  2. phase

    galeria Vato :)

    Będę się powtarzać do samego końca - IDEALNY! I fotki też przepiękne. :)
  3. Wszystkiego naj, naj, naj!! :) :new-bday::BIG: Ja swoje jutro będę świętować. :lol:
  4. Pięknie dziękuję za tekścik dziś zabiorę się za ogłoszenia. :)
  5. Ale macie dobrze. :( U nas coś ten tydzień nas nie rozpieszcza ze słoneczkiem, ciągle pochmurno. Ciekawe jaka pogoda będzie jak my wyjedziemy, a to już niecały tydzień.. Bawcie się dobrze. ;)
  6. Łoooo ile fotek i to jakich cudnych, uwielbiam ogladac Leona, jego minki, mordeczka. :loveu:
  7. Sieeeema. :) jessssu ten usmiech Morusa jest bezcenny. :loveu:
  8. phase

    Frida i Ozzy

    Modelka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1075678_583613738356635_185414324_n.jpg[/url] leniuchy. :loveu:
  10. Łoooo, super,. :);)
  11. Uwielbiam ta ekipe. Cudnie wygladaja. :loveu: Astunia moja ulubienica. :loveu:
  12. phase

    Shila i Abby

    Jaki cuuuuuudne fotki. I ten usmiech Abby. :loveu:
  13. phase

    Frida i Ozzy

    [url]http://photos.nasza-klasa.pl/52571668/311/main/0b11f75f63.jpeg[/url] jezuuuuu jak slodko. :loveu::loveu:
  14. phase

    Metamorfozy

    [B]TYMON[/B] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/d035f201d973e90dgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/9aee0a5ca43f1e32gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/3356/7142abf9157b9935gen.jpg[/IMG] Tymonek aktualnie, [B]nadal szuka domku![/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1017122_569768209740734_341017529_n.jpg[/IMG] [IMG]http://images10.fotosik.pl/4346/7fc3b8f21716657egen.jpg[/IMG]
  15. phase

    Frida i Ozzy

    Z tymi słuchawkami mega zdjęcie. :)
  16. Oscar proszę o uśmiech! :razz::loveu:
  17. phase

    Negra vel Kekła

    Najważniejsze, że urlop udany. :) Czekamy na foteczki. ;)
  18. [quote name='Dogo07']Postaram sie napisać jakiś ładny tekst dzisiaj/jutro :). Tuptuś jest w Katowicach, można go osobiście poznać, gdyby ktoś chciał :).[/QUOTE] Z miłą chęcią, ale do Katowic tu łuuuu, kawał drogi trochę ode mnie. :lol: To czekam na inf. ;) Do końca tygodnia mam czas porobić ogłoszenia.
  19. [quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-R11Vr9IA2tI/UeKZxwVBOCI/AAAAAAAAKFU/ulY6CNlQdHA/w784-h577-no/IMG_0104.JPG[/URL] prawie pozycja 69 :diabloti:[/QUOTE] :roflt: Pięknie razem wyglądają. :loveu::loveu:
  20. Czy mogę jeszcze prosić o tekścik do ogłoszeń i gdzie dokładnie przebywa Tuptuś?
  21. [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/67927_581925021857656_181334899_n.jpg[/url] łooo jaka śliczna krówka :loveu: Ja wyczekiwałam u siebie wystawy psów, a jak na złość tego dnia byłam za miastem. :roll: Ale jeszcze w tym roku chciałabym zahaczyć jakąś wystawę.
  22. To chyba od Was ta pogoda przyszła do nas. :mad::lol: Bo brzydko, pojechałam sobie rowerkiem do biblioteki, miałam szczęście, że wróciłam, bo zaraz pewnie lunie, wiatr, brzydkie niebo. Gdzie te lato?
  23. Dużo, dużo zdrówka! :):loveu:
  24. Alez ona jest slodka, potrafi skrasc serce. :loveu:
  25. I my życzymy udanego wyjazdu. ;)
×
×
  • Create New...