Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Ci ludzie to już na łeb upadli.
  2. Bardzo proszę tekst o suni na PW porobię chociaż parę ogłoszeń. Warto jej założyć wątek.
  3. podróż. :) [IMG]http://i40.tinypic.com/2m5nrck.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/168bvy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2nlsm6w.jpg[/IMG]
  4. Zapomniałam jeszcze dodać, że Marka dziadek umarł.. Już ledwo mówił - jakby nie patrzeć to dla niego ulga, ale szkoda człowieka, wiadomo... A tu Dorunia, astka, dzięki której pokochałam TTB. Był to 2008r. :crazyeye: Ma najwspanialszy dom na świecie. Z Pawłem - jej właścicielem mam stały kontakt. Jechałam do Koszalina, by zawieźć ją do domu. Pierwszy jej dom, był totalnym nie wypałem, w drodze do domu wyrzucili ją z auta (dopiero co ją adoptowali), sama wróciła do schronu.. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8HQhI6y2r5o/Ud2DgkOkwpI/AAAAAAAAGkY/N5lP-51Fj1g/s640/400723_448939665192061_352497033_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-taz5fmLXASI/Ud2DjGYUybI/AAAAAAAAGks/jWWDy49XceE/s512/526640_448939458525415_1092090960_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-suwrdcqeL1g/Ud2DkF_guBI/AAAAAAAAGk0/PdviUjrT-jU/s512/547668_448939131858781_831349508_n.jpg[/IMG] Kumpelka, z którą mieszka. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-R4oa6fiCA1k/Ud2Deh6v70I/AAAAAAAAGkM/FZKhfM7gFNQ/s512/10114_448939271858767_1131548634_n.jpg[/IMG]
  5. Czekacie z ogłaszaniem go, czy nie? Jak coś będę mogła porobić mu ogłoszenia.
  6. Pieski sobie na kocyczku, a pokrowiec (o ile dobrze widzę) od aparatu na ziemi. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0371_zps97d3985f.jpg[/url] :evil_lol: Ciapek miszcz. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0405_zps6f2a0a0a.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Łaaaaaa, piękne zdjęcie. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0441_zps42cca097.jpg[/url] :loveu: W ogóle śliczne zdjęcia robisz. :)
  7. [quote name='Sonka95']Rok temu jak byliśmy nad morzem na prawie tydzień to tak właśnie było ... pierwszego dnia było tylko słońce i ostatniego jak wyjeżdżaliśmy a potem podobno piękna pogoda :-o[/QUOTE] Załamać się idzie.. [quote name='magdabroy']Ale Cię pięknie drapnął :crazyeye:[/QUOTE] No i tak chodzę z takimi nogami.. Tylko że ja nie mam pretensji do sąsiadów, bo oni Yogiego dostali w prezencie, po stracie wcześniejszego psiaka. Tamten to oaza spokoju a ten to ciągle chętny do zabawy, jemu nigdy się nie kończy energia, ledwo zipie, ale i tak gania, biega, chce by mu rzucać patyki. Szaleniec. Ich syn powiedział, że może go wziąć do siebie, ale na łańcuch, Ci się oburzyli, że jak na łańcuch?? Chociażby nie wiem co to chcą go zatrzymać.. A Oni już starsi ludzie, Pani w szpitalu była, operacja na plecy, teraz z sercem problem, Pan chore oczy. Ludzie naprawdę wspaniali. W domu Yogi zachowuje się normalnie, spokojnie a na dworze diabeł wcielony.. No i on jest tak szalony, że nie mogą otwierać w upał szeroko okna, bo ten wariat potrafi normalnie, bez zawahania wyskoczyć, mieszkają na parterze, gdzieś 1,5 m od ziemi. Fajnie bo jest ogródek, to czasem on sobie wyskoczy z tego ogródka i pobiega, oni dojdą do niego i rzucają mu patyki. [quote name='rashelek']O rany, współczuję :shake: Ale niestety, jak się nie ciacha suczki to trzeba się z tym liczyć... Ja już się mentalnie przygotowuję, zbieram kije i kamulce na adoratorów :evil_lol: Suczka znajomych moich rodziców się makabrycznie roztyła po sterylce, kiedyś była super szczuplutka a teraz jak baryła jest, aż się szkoda robi.[/QUOTE] :evil_lol: Kiedyś jak chodziłam na tańce i mama przychodziła po mnie z Żabą, to niespodziewanie Żabulka dostała cieczki i normalnie z kijem szłyśmy, bo tyle psów się znalazło przy nas. Czasem nawet bywało, że pod drzwiami psy leżały. :shake: [quote name='Molowe']jeejku współczuje,że też właściciele nie mogą dopilnować swojego psa tak żeby innym życia nie zatruwał :roll: ciesze się,że moja jest po sterylce :diabloti:[/QUOTE] No właśnie mogliby chociaż go trzymać na smyczy, ale to starsi ludzie, on cholernie ciągnie.
  8. [quote name='rashelek'] Nie ogarniam czegoś takiego, czepianie się dla czepiania :shake: Nie chciałam się tam wydzierać jednak, bo robotnicy obok byli i wstyd :evil_lol: Ochłodziło się :loveu: Także za godzinkę idziemy na jakiś długi spacer :loveu:[/QUOTE] A no chyba że. Chociaż ja pewnie bym wszystko miała w nosie. Wiadomo używałabym ładnych słów, ale mówiła szczerze. :lol: U nas też chłodniej, tak miło, ale co ze spaceru jak kundel cieczkę ma. :mad: Miłego spacerku. :loveu:
  9. [url]http://www.iv.pl/images/98775076117829144377.jpg[/url] oczy jak ze Shreka. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Jaki Torcik zadowolony. :loveu: piękne fotki. :loveu:
  11. No co Ty gadasz, jest różnica! Przepiekne zdjęcia, cuuuuuuuuudownie wyglądają!
  12. Sator w raju. :):)
  13. Da radę zrobić jej nowe zdjęcia i aktualizować tekst , porobię ogłoszeń parę.
  14. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8HQhI6y2r5o/Ud2DgkOkwpI/AAAAAAAAGkY/N5lP-51Fj1g/s640/400723_448939665192061_352497033_n.jpg[/IMG] Koleżanka z którą mieszka. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-R4oa6fiCA1k/Ud2Deh6v70I/AAAAAAAAGkM/FZKhfM7gFNQ/s512/10114_448939271858767_1131548634_n.jpg[/IMG]
  15. Słoneczko. :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MT8VUUhu5Lk/Ud2Dgrc4GZI/AAAAAAAAGkc/VW_4Zjm1Sz8/s512/321681_448939178525443_1110797357_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wGLaaY8zH-w/Ud2Dhn_NcdI/AAAAAAAAGkk/ZBbex18j94c/s512/525330_448939125192115_1304656217_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-taz5fmLXASI/Ud2DjGYUybI/AAAAAAAAGks/jWWDy49XceE/s512/526640_448939458525415_1092090960_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-suwrdcqeL1g/Ud2DkF_guBI/AAAAAAAAGk0/PdviUjrT-jU/s512/547668_448939131858781_831349508_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jKYBuxXc7zg/Ud2DlmdZFJI/AAAAAAAAGk8/rLjvQ-pEKUE/s512/68592_448939525192075_1076922265_n.jpg[/IMG]
  16. Dorunia jak zwykle uśmiechnięta i szczęśliwa. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MT8VUUhu5Lk/Ud2Dgrc4GZI/AAAAAAAAGkc/VW_4Zjm1Sz8/s512/321681_448939178525443_1110797357_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wGLaaY8zH-w/Ud2Dhn_NcdI/AAAAAAAAGkk/ZBbex18j94c/s512/525330_448939125192115_1304656217_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-taz5fmLXASI/Ud2DjGYUybI/AAAAAAAAGks/jWWDy49XceE/s512/526640_448939458525415_1092090960_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-suwrdcqeL1g/Ud2DkF_guBI/AAAAAAAAGk0/PdviUjrT-jU/s512/547668_448939131858781_831349508_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8HQhI6y2r5o/Ud2DgkOkwpI/AAAAAAAAGkY/N5lP-51Fj1g/s640/400723_448939665192061_352497033_n.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Bejti']I tutaj małe sprostowanie :D Aria wcale nie uczy Drago jak trzymać frisbee, natomiast Drago uczy Arię, że jak się nie pilnuje swoich zabawek to ktoś może je podwędzić :D [/QUOTE] Aaaaa to wszystko jasne. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Luzia']Taaa dla siostry, już się nie tłumacz :diabloti:[/QUOTE] No weź, bo się wyda. :evil_lol: "Dzieło" Yogiego.. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-irApd_ewPSc/Ud147dWUexI/AAAAAAAAGjk/Xu31zP3I4pc/s640/DSCF0009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HPySO1fBAlc/Ud148IRMe2I/AAAAAAAAGjw/Q47GxJCLR3c/s512/DSCF0010.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5au5hyktQqg/Ud149YpzN6I/AAAAAAAAGj8/a73fGWsvp00/s512/DSCF0011.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UafZkiFb8ZA/Ud148nYdXrI/AAAAAAAAGj0/-X29Uc23tWE/s512/DSCF0012.JPG[/IMG]
  19. [quote name='Luzia']Wiem co czujesz z tymi cieczkami... Przez 9 lat się męczyłam, czasami miałam ochotę powybijać co poniektóre burki podblokowe :shake: Podejście ludzi też masakra... [B]Ile razy moja Funia dostawała propozycje matrymonialne od właścicieli napalonych piesków.. [/B]:roll:[/QUOTE] O dżizys.... I weź tu się uśmiechnij i odpowiedz, no nie da się... [quote name='Sonka95']W Warszawie nadal ładna pogoda ... ale chciałabym żeby w tym tygodniu popadało , bo potem jak sie zaniesie to będzie chłodno na wyjeździe ;)[/QUOTE] No właśnie tak czasem jest, że jak pogoda się popsuje to później tak jest i jest. :mad: Właśnie ściągam Monster High. :ylsuper: (dla siostry oczywiście:diabloti:)
  20. [quote name='Sonka95']Po spotkaniu z jeżem pewnie nauczy się na przyszłość gdzie nie należy wsadzać noska ;)[/QUOTE] Tego życzę, chociaż moja wredota nadal gania za quadami, rowerami, motorami, mimo wypadku.:shake:
  21. [quote name='Sonka95']Fajne pokoje :) Ja się ciesze , że Sona miała już cieczke , bo jak by dostała na wsi to byłby koniec :diabloti:[/QUOTE] Uuuuu, faktycznie, prawda. :evil_lol: [quote name='unikatowydiament']doberek :)[/QUOTE] Hello. :) Pogoda się psuje, chyba zaraz lunie deszcz..
  22. A weź przestań... Ludzie są naprawdę popin.leni. :shake: Tylko że ja to chyba bym nie wytrzymała i jak otworzyła buzię to by nic już do powiedzenia nie mieli. :lol:
  23. A u nas pogoda się psuje....
  24. [B]Denis[/B] to urodzony w 2003r. dość duży mix owczarka. Do schroniska trafił 28.04.2013r. Został zabrany z ul. Długosza. Aż strach pomyśleć co czuł niewidomy pies błąkający się po ulicach miasta! Mimo swojego wieku i tego że nie widzi, świetnie sobie radzi. Ma świetny węch i słuch. Jest optymistycznie nastawiony do świata. Denis kocha ludzi, wobec których jest łagodny. Mimo że nie wie kto i po co do niego idzie, jest całkowicie ufny, w ogóle nie wykazuje agresji, nawet do ludzi których nie zna. Podczas spaceru w nieznanym sobie miejscu spokojnie idzie przed siebie badając nowy teren. Denis jest łagodny w stosunku do napotkanych psów, jednak potrafi się bronić. Gdy jakiś pies na niego szczeknie, odpowiada tym samym. Psiak przebywa obecnie w domu tymczasowym, w którym mieszka z innym psem (suczką) i kotem, z którymi świetnie się dogaduje. Denis zachowuje czystość w domu, nie niszczy. Z łatwością porusza się po mieszkaniu. Potrafi również chodzić po schodach. Psiak co prawda nie zna podstawowych komend takich jak siad, leżeć, łapa, natomiast zna komendy pomagające mu w codziennym życiu. Są to : w prawo, w lewo, w górę, w dół, niewolno, idź i wyjdź. Denis reaguje na swoje imię i przychodzi na zawołanie. Psiak boi się burzy, oraz nagłych głośnych dźwięków np. pisk opon. Denis to świetny pies, który szuka kochającej i cierpliwej rodziny, która nie boi się, dać dom niewidomemu psu. Denis jest zaszczepiony i zaczipowany. Przed adopcją zostanie także wykastrowany. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia wizyty przed i po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. 696-156-477 / [email][email protected][/email] [IMG]http://u.jimdo.com/www61/o/sb9ac9ae3efef4d1d/img/i30f15cb89aa43d3c/1372878512/std/image.jpg[/IMG]
  25. W schronisku przebywa od 20 października 2012r. Został oddany przez właścicieli z powodu przeprowadzki. Ma 7 lat. [B]Shrek[/B] jest przyjaźnie nastawiony do człowieka. Nadaje się do pilnowania posesji, gdyż właśnie to przez cale swoje życie robił. Zna komendę siad i daj łapę. Lubi aportować. Powoli otwiera się na człowieka. Daje się spokojnie głaskać. Czasami domaga się pieszczot. Do innych psów nie wykazuje agresji. Na smyczy chodzi dobrze. Lubi biegać, nie ciągnie, biegnie tuż obok nogi. Shrek jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Warunkiem adopcji jest możliwość przeprowadzenia wizyty przed i po adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej. [B]Kontakt:[/B] Ola 518 983 943 [email][email protected][/email] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g-2Gt-q6M5o/UTIVCtCNT7I/AAAAAAAB0Kw/Ld0OxQqkCGc/s720/DSC_1354.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VvfEnqxhCWM/UPFXYrQWFlI/AAAAAAABnlg/8QktgSEtMos/s512/DSC03795.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...